Szukaj, przeglądaj i nawiguj

 

Zdzisław Borykin



Zdzisław Borykin

Miejsce prowadzenia zajęć Gimnazjum Nr 3
Aleja Niepodległości 32
Dyscyplina Piłka siatkowa
Numer telefonu 606 - 891 - 025
Adres email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Godziny pracy poniedziałek 15:15 - 16:45
piątek 14:00 - 15:30-

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:
Kwiecień-Maj 2010


Grupa liczy 22 - dziewczyny uprawiające piłkę siatkową. Biorą one aktywny udział w zajęciach i startują w zawodach organizowanych przez Poznański SZS oraz inne kluby. W lidze szkół gimnazjalnych startowało 18 szkół. Uzyskaliśmy w niej awans do finałów, które zostały rozegrane 15 marca 2010 na hali POSiRu. Zajęliśmy III miejsce.
Braliśmy udział w turnieju Akcja Zima 2010 organizowanym przez POSiR i MOS, w którym zajęliśmy II miejsce.
19 marca 2010 zostaliśmy zaproszeni na turniej o puchar dyrektora ZST i XXXI LO, brało udział 8 drużyn. Zdobyliśmy I miejsce. Karolina Pawlak wybrana najlepszą zawodniczką Turnieju.
W maju uczestniczyliśmy w Turnieju o Puchar Dyrektora - Gim nr 33 zajmujac III miejsce.
A zawodniczka naszej drużyny -Karolina Pawlak została wybrana najlepszą atakującą turnieju. 1 VI 2010 r uczestniczyliśmy w Gimnazjadzie w piłce siatkowej. I para [Kotowska-Giel] rocznik 1996 i II para [Dankowska-Ciorga] rocznik 1995.

Grupa jest bardzo perspektywiczna o znakomitych warunkach fiz. i dobrym wyszkoleniu tech. 6 zawodniczek przekazałem do dalszego szkolenia - trener M. Tuszyński. W roku szk. 2010/11 zespół Gim. Nr3 szkolony tylko w ramach Akcji Animatora będzie brał udział w Lidze szkół gim. oraz w Mistrzostwach - Gimnazjadzie.



Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:
Luty-Marzec 2010


Grupa liczy 22 dziewczyny uprawiające piłkę siatkową. Biorą one aktywny udział w zajęciach i startują w zawodach organizowanych przez Poznański SZS. W lidze szkół gimnazjalnych startowało 18 szkół. Uzyskaliśmy w niej awans do finałów które zostały rozegrane 15 marca 2010 na hali POSiRu. Zajęliśmy trzecie miejsce. Braliśmy udział w turnieju Akcja Zima 2010 organizowanym przez POSiR i MOS w którym zajęliśmy pierwsze miejsce. 19 marca 2010 zostaliśmy zaproszeni na turniej o puchar dyrektora ZST i XXXI LO, w którym zajęliśmy pierwsze miejsce. Zajęcia odbywają się trzy razy w tygodniu w poniedziałki, czwartki i piątki.



Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:


Program zajęć jest zróżnicowany i dostosowany do potrzeb i zainteresowań młodzieży osiedla "Śródmieście". W zajęciach uczestniczy również młodzież stwarzająca problemy wychowawcze. Na naszych obiektach szkolnych istnieje możliwość realizacji swoich zainteresowań z zakresu piłki nożnej dla chłopców oraz piłki siatkowej dla dziewcząt, czyli dyscyplin które tradycyjnie sprawdzają się w naszej szkole od lat.
Podczas zajęć młodzież opanowuje podstawowe umiejętności oraz elementy techniki i taktyki indywidualnej i zespołowej z zastosowaniem zasad fair-play. Na zajęciach kształtujemy również postawy pro zdrowotne oparte na czynnym wypoczynku. Program zajęć został przygotowany pod względem sportowym, ale głównym celem jest aktywne spędzanie czasu wolnego. Organizowane będą również piesze wycieczki na mecze dające możliwość wzajemnego poznania się i przyjemnego spędzenia czasu wolnego aktywnie i z pożytkiem dla zdrowia młodzieży. Zajęcia zorganizowane są pod nadzorem i opieką trenera ? pedagoga i mają na celu wpływ na naukę i sportowy tryb życia, będąc pozytywną alternatywą do nudy i bezczynnego stania w bramach, prowadzącego do chuligaństwa i wandalizmu.
Cele główne naszego programu to:

  1. Nauka od podstaw gry zespołowej - piłki siatkowej , jako najwszechstronniejszej, najpiękniejszej i najbardziej zespołowej ze wszystkich gier.
  2. Przygotowanie zespołu do rozgrywek ligowych i mistrzowskich w sezonie 2009/10 jak i latach następnych.
  3. Udział w imprezach organizowanych przez samorząd osiedla ?Śródmieście?.
  4. Udział w turnieju Akcja Zima 2010.
  5. Organizacja i koordynacja oraz udział w lidze gimnazjalnej w piłce siatkowej.
Na zajęciach uczestniczy zawsze 16 - 20 osób.

 



<< POWRÓT