Szukaj, przeglądaj i nawiguj

 

Krzysztof MałeckiKrzysztof Małecki

Miejsce prowadzenia zajęć Gimnazjum 44
ul. Jesionowa 14
Dyscyplina Piłka nożna
Numer telefonu 600 - 911 - 424
Adres email -
Godziny pracy czwartek 15:00 - 18:00

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:
Kwiecień-Maj


W kwietniu i maju powtórzony został cykl rozgrywek międzyklasowych z jesieni 2009. Odbyło się 12 meczy w systemie mecz i rewanż pomiędzy klasami trzecimi (4 klasy), 5 + 1. Ponownie zwycięsko z tych rozgrywek wyszła klasa 3c a królem strzelców został Marcin Nowacki - 9 bramek. Najlepszym bramkarzem został Mateusz Rudzki obaj z 3c. W sumie w zajęciach regularnie uczestniczyło 24 uczniów. W kwietniu skorzystaliśmy też z zaproszenia ZSZ przy ul. Świerkowej na drzwi otwarte a przy okazji zorganizowany został Turniej piłki halowej, w którym uczestniczyły gimnazja z Wildy oraz Lubonia - zajęliśmy 2 miejsce na 6 startujących drużyn. Po zakończeniu wszyskich zajęć w ramach Dnia Dziecka w naszej szkole odbył się mecz p. nożnej na otwartym boisku pomiędzy reprezentacją klas 3 a drużyną złożoną z pozostałych uczniów, który cieszył się dużym zainteresowaniem i zakończył się wynikiem 3:1 dla klas trzecich, a młodsi uczniowie stawiali zacięty opór.Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:
Luty-Marzec


W okresie luty-marzec na terenie Gimnazjum Nr 44 prowadziłem zajęcia z piłki nożnej w dwóch grupach ok. 10-12 osób. W tym okresie braliśmy udział w Szkolnej Lidze Sportowej - piłka nożna halowa (niezrzeszeni), gdzie dotarliśmy do ćwierćfinałów. W swojej grupie mieliśmy aż dwóch przyszłych finalistów i niestety nie udało nam się tej przeszkody pokonać choć mocno się staraliśmy. W ramach zajęć odbyły się także Mistrzostwa Szkoły w piłce nożnej halowej 3-osobowej, z których zwycięsko wyszła drużyna złożona z uczniów 3a.Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:


Aby zwiększyć zainteresowanie oraz objąć zajęciami w ramach programu "trener osiedlowy" jak największej liczby uczniów postanowiłem w bieżącym roku prowadzić zajęcia w formie cyklu rozgrywek międzyklasowych osobno dla klas I i II oraz III w systemie mecz i rewanż. Rozgrywki klas III odbywały sie na boisku szkolnym, a zwycięsko z nich wyszła klasa III c. Turniej ten pozwolił wyłonić reprezentacje szkoły na ligę międzyszkolną, do której jesteśmy zapisani. W listopadzie i grudniu planuje rozgrywki piłki halowej dla klas I i II, a także udział naszego gimnazjum w lidze piłkarskiej. W programie od września uczestniczy 30 uczniów.<< POWRÓT