Szukaj, przeglądaj i nawiguj

 

Przemysław GórskiPrzemysław Górski

Miejsce prowadzenia zajęć Gimnazjum 24
os. Bohaterów II Wojny Światowej 29
Dyscyplina Piłka nożna
Numer telefonu -
Adres email Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Godziny pracy wtorek 16:00 - 17:30
piątek 16:45 - 18:15

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach
Kwiecień-Maj 2010


Zajęcia piłki nożnej w ramach programu „Animator sportu” w Gimnazjum 24 odbywają się dwa razy w tygodniu, we wtorki w godzinach 16.00 - 17.30 oraz w piątki od godziny 16.45 do 18.15. W zajęciach brało udział od 20 do 30 chłopców z klas pierwszych, drugich i trzecich naszej szkoły. W ramach zajęć rozgrywane były mistrzostwa szkoły klas pierwszych i drugich. Dzięki zajęciom szkolna drużyna piłki nożnej zajęła czwarte miejsce w Mistrzostwach Poznania w halowej piłce nożnej niezrzeszonych, awansowaliśmy również do półfinałów w kategorii zrzeszonych plasując się na miejscach 5 – 6. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem młodzieży.Krótka informacja o prowadzonych zajęciach
Luty-Marzec 2010Zajęcia piłki nożnej w ramach programu „Animator sportu” w Gimnazjum 24 odbywają się dwa razy w tygodniu, we wtorki w godzinach 16.00 - 17.30 oraz w piątki od godziny 16.45 do 18.15. W zajęciach bierze udział od 15 do 30 chłopców z klas pierwszych, drugich i trzecich naszej szkoły. W ramach zajęć rozgrywane są mistrzostwa szkoły klas pierwszych i drugich. Dzięki zajęciom szkolna drużyna piłki nożnej zajęła czwarte miejsce w Mistrzostwach Poznania w halowej piłce nożnej niezrzeszonych, awansowaliśmy również do półfinałów w kategorii zrzeszonych plasując się na miejscach 5 – 6.Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:


Zajęcia piłki nożnej w ramach programu "Trener osiedlowy" w Gimnazjum 24 odbywają się dwa razy w tygodniu, we wtorki w godzinach 16.00 - 17.30 oraz w piątki od godziny 16.45 do 18.15. W zajęciach bierze udział od 15 do 30 chłopców z klas pierwszych, drugich i trzecich naszej szkoły. W sobotę 8 listopada odbędzie się towarzyski turniej w ramach Festiwalu "Sport młodych", turniej będzie rozegrany w godzinach od 10.00 do 13.00.<< POWRÓT