Szukaj, przeglądaj i nawiguj

 

Zadania realizowane ze środków finansowych Urzędu Miasta Poznań Wydziału Kultury Fizycznej

Imprezy PSZS w ramach Trenera Osiedlowego

Poznań, 12.10.2009r.

ZAPROSZENIE

Poznański Szkolny Związek Sportowy serdecznie zaprasza do obejrzenia cyklu imprez sportowych organizowanych w ramach programu ?Trener Osiedlowy?. Będzie to podsumowanie drugiego etapu programu, w którym udział weźmie ok. 100 grup dzieci i młodzieży z poznańskich szkół podstawowych i gimnazjalnych objętych programem ?Trener Osiedlowy?.

Festiwal pod tytułem ?Sport Młodych? trwać będzie od 17.10 do 11.11.2009 i obejmować będzie:

  • piłkę siatkową dziewcząt i chłopców
  • koszykówkę dziewcząt i chłopców
  • piłkę ręczną chłopców
  • piłkę nożną na obiektach otwartych
  • piłkę nożną halową
  • piłkę nożną dziewcząt
  • tenis ziemny dzieci
  • turniej palanta
  • turniej unihokeja
  • festyny osiedlowe
  • prezentację nowej gry zespołowej Tchoukball (Czukbol)
  • zajęcia rekreacyjno-sportowe na basenie

W zajęciach, turniejach, konkursach i festynach udział weźmie ok 1500 dzieci i młodzieży poznańskich szkół. Wszystkie zajęcia odbędą się w godzinach popołudniowych lub w soboty i niedziele.

Celem Festiwalu ?Sport Młodych? jest zaprezentowanie umiejętności nabytych podczas zajęć w minionym okresie, rywalizacja i porównanie się z innymi grupami, ale przede wszystkim dobra zabawa dla dzieci i ich rodziców (kulturalny doping, kibicowanie wszystkim).

W załączeniu przekazujemy szczegółowy harmonogram Festiwalu wraz z adresami szkół i terminami zawodów:

  1. boisko MOS, ul. Gdańska 1
    turniej piłki nożnej dla początkujących
    17.10 ? 18.10.2009 godz. 8.00-10.00

  2. Szkoła Podstawowa nr 50, os. Stare Żegrze
    Turniej piłki siatkowej chłopców
    17.10.2009 godz. 9.00

  3. Szkoła Podstawowa nr 7, os. Kopernika
    Turniej gier i zabaw (koszykówka dziewcząt kl.I, II, III)
    19.10.2009 godz. 13.30

  4. Hala widowiskowo-sportowa ?Arena?, ul. Wyspiańskiego 33
    Piłka ręczna chłopców
    20.10.2009 godz. 13.00

  5. Gimnazjum nr 43 ul. Łozowa 53
    Konferencja i pokaz gry Tchoukball
    21.10.2009 godz. 15.30

  6. Szkoła Podstawowa nr 29, os. Pod Lipami
    Piłka ręczna chłopców ? Festyn szkolny
    22.10.2009 godz. 10.00

  7. Szkoła Podstawowa nr 7, os. Kopernika
    Turniej koszykówki dziewcząt rocznik 1997
    22.10.2009 godz. 13.30

  8. Hala sportowa KS Posnania, ul. Słowiańska
    Piłka ręczna chłopców
    23.10.2009 godz. 13.00

  9. Gimnazjum nr 55 i Szkoła Podstawowa nr 78, ul. Żonkilowa
    Turniej unihokeja i konferencja szkoleniowa dla nauczycieli szkół poznańskich
    festyn osiedlowy (os. Kwiatowe), gry i zabawy dla najmłodszych
    23.10.2009 godz. 15.00
    24.10.2009 godz. 9.30
    Zdjęcia

  10. Boisko otwarte, ul. Armii Poznań (Cytadela)
    piłka nożna dziewcząt
    23.10.2009 godz.15.30

  11. KS Posnania, ul. Słowiańska ? korty tenisowe
    Turniej mini tenisa ziemnego rocznik 2000-2001
    24.10.2009 godz. 14.00
    25.10.2009 godz. 12.00

  12. Szkoła Podstawowa nr 78, ul. Żonkilowa
    Turniej-Festyn unihokej dziewcząt i chłopców
    26.10.2009 godz. 16.00

  13. Szkoła Podstawowa nr 7, os. Kopernika
    Turniej koszykówki chłopców rocznik 1997
    29.10.2009 godz. 13.00

  14. Szkoła Podstawowa nr 34, os. B. Śmiałego
    halowa piłka nożna szkół podstawowych, turniej osiedlowy
    29.10.2009 godz. 15.00-17.00

  15. 17 LO, os. Czecha 59
    Błyskawiczny Turniej halowej piłki nożnej drużyn osiedlowych
    30.10.2009 godz. 15.00 - grupa młodsza, 17.30 - grupa starsza

  16. Szkoła Podstawowa nr 15, os. Sobieskiego
    turniej piłki siatkowej chłopców
    31.10.2009 godz. 9.00-12.00

  17. Szkoła Podstawowa nr 18, os. Armii Krajowej
    ?Pierwszy krok w koszykówce? - miniturniej rocznik 1999
    3.11.2009 godz. 12.00-15.00

  18. Arena, ul. Wyspiańskiego
    Turniej piłki ręcznej chłopców
    3.11.2009 godz. 13.00-16.00

  19. Gimnazjum nr 24, os. Bohaterów II Wojny Św.
    turniej koszykówki dziewcząt i chłopców
    5.11.2009 godz. 12.00

  20. Szkoła Podstawowa nr 62, ul. Druskienniecka
    Turniej piłki siatkowej dziewcząt
    7.11.2009 godz. 9.00-12.00

  21. Szkoła Podstawowa nr 15, os. Sobieskiego
    Turniej piłki siatkowej dziewcząt
    7.11.2009 godz. 9.00-12.00

  22. Gimnazjum nr 24, os. Bohaterów II Wojny Św.
    turniej piłki nożnej
    7.11.2009 godz. 10.00

  23. Gimnazjum nr 12, os. Stefana Batorego oraz Szkoła Podstawowa nr 34, os. Bolesława Śmiałego
    Festyn sportowy z okazji Święta Niepodległości ? piłka nożna, koszykówka, tenis stołowy, gry i zabawy
    16.11.2009 godz. 9.30-14:00

  24. Gimnazjum nr 12, os. S. Batorego
    Festyn osiedlowy z okazji Święta Niepodległości
    13.11.2009 godz. 9.00

  25. Szkoła Podstawowa nr 50, os. Stare Żegrze
    Turniej piłki siatkowej chłopców
    14.11.2009 godz. 9.00-12.00

  26. Arena, ul. Wyspiańskiego
    Turniej piłki ręcznej chłopców
    17.11.2009 godz. 13.00-16.00

  27. hala Posnania, ul. Słowiańska
    Turniej piłki ręcznej chłopców
    20.11.2009 godz. 13.00-16.00

  28. Szkoła Podstawowa nr 6, os. Czecha
    Turniej piłki siatkowej chłopców
    21.11.2009 godz. 9.00-12.00

Wszystkie imprezy sportowe i rekreacyjno-sportowe odbęda się przy współpracy Rad Osiedlowych

Pozostałe informacje o następnych zawodach z Programu ?Trener Osiedlowy? przekażemy po uściśleniu terminów z organizatorami.

Koordynatorzy Programu ?Trener Osiedlowy?


Prezes Poznańskiego SZSWiceprezes SZS
mgr Paweł Filipowskimgr Karol Melniczak


Wykaz szkół biorących udział w Festiwalu z podziałem na grupy rekreacyjno-sportowe:

  • SP 3 ? piłka siatkowa dziewcząt, koszykówka dziewcząt
  • SP 4 ? piłka siatkowa dziewcząt i chłopców
  • SP 6 ? piłka siatkowa chłopców, koszykówka dziewcząt i chłopców, piłka ręczna chłopców
  • SP 7 ? koszykówka dziewcząt i chłopców, piłka ręczna chłopców
  • SP 9 ? koszykówka dziewcząt
  • SP 11 ? piłka ręczna chłopców
  • SP 12 ? piłka ręczna chłopców
  • SP 15 ? piłka siatkowa chłopców, dziewcząt, piłka ręczna chłopców
  • SP 18 ? koszykówka dziewcząt i chłopców
  • SP 19 ? koszykówka dziewcząt
  • SP 20 ? lekkoatletyka, palant
  • SP 27 ? piłka siatkowa dziewcząt
  • SP 34 ? piłka siatkowa dziewcząt, piłka nożna chłopców, koszykówka dziewcząt
  • SP 36 ? piłka siatkowa dziewcząt
  • SP 40 ? piłka siatkowa chłopców, piłka ręczna chłopców
  • SP 42 ? piłka nożna chłopców
  • SP 46 ? koszykówka dziewcząt, piłka ręczna chłopców
  • SP 50 ? piłka siatkowa dziewcząt i chłopców, tenis stołowy
  • SP 53 ? piłka siatkowa dziewcząt i chłopców, piłka ręczna chłopców
  • SP 54 ? piłka siatkowa dziewcząt
  • SP 56 ? piłka siatkowa dziewcząt i chłopców, koszykówka chłopców
  • SP 59 ? koszykówka chłopców
  • SP 62- piłka siatkowa dziewcząt
  • SP 65 ? piłka nożna, koszykówka dziewcząt, gry i zabawy sportowe, ???
  • SP 78 ? unihokej dziewcząt i chłopców
  • SP 79 ? koszykówka chłopców
  • SP 80 ? koszykówka chłopców
  • SP 82 ? koszykówka chłopców
  • SP 84 ? piłka siatkowa chłopców i dziewcząt, palant
  • SP 88 ? piłka siatkowa dziewcząt, piłka ręczna chłopców
  • SP 90 ? piłka siatkowa dziewcząt
  • Gimn 3 ? piłka siatkowa dziewcząt, piłka nożna dziewcząt
  • Gimn 9 ? koszykówka chłopców
  • Gimn 12 ? koszykówka dziewcząt, piłka nożna dziewcząt i chłopców
  • Gimn 24 ? koszykówka dziewcząt i chłopców, piłka nożna chłopców
  • Gimn 26 ? koszykówka dziewcząt i chłopców
  • Gimn 27 ? zajęcia rekreacyjno-sportowe, aerobik, fitness
  • Gimn 62 ? koszykówka dziewcząt i chłopców
  • Gimn 63 ? piłka nożna chłopców
środa, 14 października 2009 17:58