Szukaj, przeglądaj i nawiguj

 

Imprezy związane z Olimpiadą

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail



Czwartek, 20 Maj 2010 18:18

Imprezy związane z I Poznańską Olimpiadą Dzieci i Młodzieży: [26.05 - 1.06.2010r.]



18.05.2010r. (wtorek)
  • SP 7 godz.12.00 – turniej koszykówki dziewcząt z udziałem SP 3, SP 6, SP 9, SP 7
19.05.2010r. (środa)
  • SP 18 – godz.9.00 turniej koszykówki dziewcząt z udziałem SP 46, SP 34, Sp 18, SP 19
24.05.2010r. (poniedziałek)
  • SP 29 – godz.10.00 turniej piłki ręcznej chłopców rocznik 1998 (drugi turniej fazy finałowej, miejsca 1-5) z udziałem SP 15, SP 71, SP 6, SP 46 I, SP 46 II
25.05.2010r. (wtorek)
  • SP 15 – godz.9.00 turniej piłki siatkowej chłopców z udziałem 6 zespołów
  • hala KS Posnania ul. Słowiańska – turniej piłki ręcznej chłopców rocznik 1997 (drugi turniej fazy finałowej, miejsca 1-5) z udziałem SP 29, SP 77, SP 7 I, SP 46, SP 38
  • Ośrodek Przywodny Rataje os.Piastowskie 106 A – godz.9.00 Licealiada w siatkówce plażowej chłopców (37 par zgłoszonych)
26.05.2010r. (środa)
  • Ośrodek Przywodny Rataje os. Piastowskie 106 A – godz.9.00 Licealiada w siatkówce plażowej dziewcząt (30 par zgłoszonych)
  • hala KS Posnania ul. Słowiańska – turniej piłki ręcznej chłopców rocznik 1997 (drugi turniej fazy finałowej, miejsca 1-5) z udziałem SP 29, SP 77, SP 7 I, SP 46, SP 38
  • SP 56 godz.9.00 turniej piłki siatkowej chłopców z udziałem 4 zespołów
29.05.2010r. (sobota)
  • SP 15 oraz SP 56 godz.9.00 turnieje piłki siatkowej dziewcząt z udziałem 15 zespołów
  • XXIV LO os. Łokietka godz.11.00-15.30 Otwarty turniej streetball dziewcząt i chłopców
  • ZSO nr 5 os. Łokietka godz. 10.00-15.00 Festyn rekreacyjno-sportowy w programie Festynu: spotkanie z Olimpijczykiem Grzegorzem Nowakiem, zawody na ergometrze wioślarskim, turnieje gier zespołowych
31.05.2010r. (poniedziałek)
  • obiekty sportowe POSiR – MOS ul. Gdańska 1 godz.9.00-15.00 - I Poznańska Olimpiada Dzieci i Młodzieży
  • obiekty sportowe POSiR – MOS ul. Gdańska 1 godz.11.00-15.00 - zawody lekkoatletyczne dla szkół podstawowych
1.06.2010r. (wtorek)
  • ZSGD ul. Szamotulska 33 godz.9.00-16.00 - Turniej burs i internatów w grach zespołowych
  • Gimnazjum nr 3 Al. Niepodległości godz.9.00-13.00 – Festyn sportowy (gry zespołowe)
  • LO Św. Marii Magdaleny ul. Garbary godz.9.00-13.00 Szkolny Dzień Sportu (zawody sportowe dla uczniów okolicznych szkół)
  • obiekty sportowe POSiR – MOS ul. Gdańska 1 godz.10.00-14.00 – Festyn sportowy dla szkół podstawowych w ramach programu „Trener Osiedlowy”
  • SP 15 os. Jana III Sobieskiego godz.9.00-14.00 Osiedlowy Dzień Sportu (zawody rekreacyjno-sportowe dla uczniów okolicznych szkół)
  • TKKF Winogrady ul. Słowiańska godz 9.00-13.00 Festyn rekreacyjno-sportowy dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 34 (gry zespołowe, lekkoatletyka, tenis stołowy, gry i zabawy ruchowe dla najmłodszych)
  • Plac Wolności godz.9.00-16.00 Gimnazjada w siatkówce plażowej dziewcząt
  • ZSO nr 2 Krzesiny ul. Tarnowska 27 godz.9.00-15.00 Święto Sportu Szkolnego (konkurencje sprawnościowe dla najmłodszych, turnieje gier zespołowych, masowe biegi przełajowe)

<< POWRÓT