Szukaj, przeglądaj i nawiguj

 

Tenis Stołowy

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail



Tenis indywidualny

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów
    I etap - do 30.11.2009
    II etap - do 15.01.2010
    Finał - do marca
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem WIMS.
    Reprezentacja szkoły składa się z 2 dziewcząt i 2 chłopców + jeden zawodnik rezerwowy.
    Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
  4. Sposób przeprowadzenia Igrzysk
    Kolejność gier:
    • I rzut: AX BY
    • II rzut: gra podwójna
    • III rzut: AY BX
  5. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  6. Uwagi:
    W tym roku szkolnym odbędą się również zawody indywidualne. Zainteresowane szkoły do ... r. mogą zgłosić swoich zawodników (max 2 chłopców i 2 dziewczynki) fax (61) 877 23 29.
  7. Zgłoszone szkoły oraz system rozgrywek:
    • I etap - rozgrywki grupowe każdy z każdym
    • II etap - mecze w parach. Do finału awansują 4 zespoły
    • Finał - turniej wg klucza F1-F2 oraz F3-F4
      • mecz o 3 miejsce - przegrani meczów półfinałowych
      • mecz o 1 miejsce - zwycięzcy meczów półfinałowych

Plan rozgrywek


DziewczętaChłopcy
GIM TENIS DZIEWCZYN GIM TENIS CHŁOPCÓW

Wyniki:


Wyniki – dziewczęta
Data Mecze Wyniki Klasyfikacja końcowa
-
I turniej
G 58 - DW 7 LO 3:0 1. G 58
2. DW 7 LO
- -
- -
24.11.2009
II turniej
G 43 - G 33 3:1 1. G 43
2. G 33
G 41 (wo)
- -
- -
-
III turniej
G 24 - G 62 3:0 1. G 24
2. G 62
- -
- -
-
IV turniej
G 57 - G 67 3:0 1. G 9
2. G 57
3. G 67
G 9 - G 67 3:0
G 9 - G 57 3:0
-
V turniej
G 29 - G 26 3:0
1. G 29
2. G 26
- -
- -
-
VI turniej
G 5 - G 30 3:0 1. G 5
2. G 30
G 25 (wo)
- -
- -
-
VII turniej
G 23 - G 31 3:1 1. G 23
2. G 31
- -
- -
-
VIII turniej
SAL - G 56 3:0 1. KAT
2. SAL
3. G 56
G 56 - KAT 2:3
SAL - KAT 2:3
II Etap
-
I turniej
G 58 - G 43 3:2 1. G 58
2. G 43
- -
-
II turniej
G 24 - G 9 0:3 1. G 9
2. G 24
- -
-
III turniej
G 5 - G 29 0:3 1. G 29
2. G 5
- -
-
IV turniej
KAT - G 23 3:1 1. KAT
2. G 23
- -
Finały
półfinał 1 KAT - G 29 3:1 1. KAT
2. G 58
3. G 9
4. G 29
półfinał 2 G 58 - G 9 3:2
o III m-ce G 29 - G 9 0:3
Finał KAT - G 58 3:1

Wyniki – chłopcy
Data Mecze Wyniki Klasyfikacja końcowa
-
I turniej
G 58 - G 24 3:0 1. G 58
2. G 24
G 30 (wo)
- -
- -
27.11.2009
II turniej
G 67 - DW 7 LO 1:4 1. KAT
2. DW 7 LO
3. G 56
G 56 - KAT 1:4
KAT - DW 7 LO 4:1
-
III turniej
G 23 - G 43 3:0 1. G 27
2. G 23
3. G 43
G 23 - G 27 0:3
G 43 - G 27 0:3
-
IV turniej
G 29 - SAL 0:3 1. SAL
2. G 29
G 63 (wo)
- -
- -
-
V turniej
G 50 - G 33 1:3 1. G 62
2. G 33
3. G 50
G 50 - G 62 0:3
G 33 - G 62 0:3
27.11.2009
VI turniej
G 5 - G 67 0:3 1. G 67
2. G 5
3. G 25
G 67 - G 25 0:3
G 5 - G 25 3:2
-
VII turniej
G 41 - G 57 0:3 1. G 57
2. G 41
- -
- -
-
VIII turniej
G 9 - G 31 0:3 1. G 31
2. G 26
3. G 9
G 9 - G 26 0:3
G 26 - G 31 0:3
II Etap
-
I turniej
G 58 - KAT 4:0 1. G 58
2. KAT
- -
-
II turniej
SAL - G 27 3:2 1. SAL
2. G 27
- -
-
III turniej
G 62 - G 67 1:3 1. G 67
2. G 62
- -
-
IV turniej
G 57 - G 31 0:3 1. G 31
2. G 57
- -
Finały
półfinał 1 SAL - G 58 0:3 1. G 58
2. G 31
3. SAL
4. G 67
półfinał 2 G 31 - G 67 (wo) -
o III m-ce SAL - G 67 (wo) -
Finał G 58 - G 31 3:0
środa, 27 maja 2009 15:45