Szukaj, przeglądaj i nawiguj

 

Unihokej

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail



  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów:
    I etap
    II etap
    Finał
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem WIMS.
    Reprezentacja szkoły składa się z max 12 dziewcząt i 12 chłopców.
    Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
  4. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
    Warunkiem startu jest posiadanie swoich kijów i kasku ochronnego dla bramkarza.
  5. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:
    • I etap - grupa trzyzespołowa - każdy z każdym, grupa czterozespołowa - według wylosowanych par. Następnie zwycięzcy graja o pierwsze miejsce, przegrani grają o trzecie miejsce
    • II etap - turnieje każdy z każdym
    • Finał - turniej każdy z każdym

Plan Rozgrywek


DziewczętaChłopcy
GIM UNIHOKEJ DZIEWCZYN GIM UNIHOKEJ CHŁOPCÓW

Wyniki:


Wyniki – dziewczęta
Data Mecze Wyniki Klasyfikacja końcowa
-
I turniej
G 33 - G 12 4:1 1. G 33
2. G 12
3. G 41
G 12 - G 41 6:1
G 33 - G 41 4:1
18.11.2009
II turniej
G 7 - G 5 1:1 1. G 55
2. G 7
3. G 5
G 62 (wo)
G 55 - G 7 3:3
G 55 - G 5 2:0
- -
-
III turniej
G 24 - G 26 9:2 1. G 24
2. G 29
3. G 26
G 56 (wo)
G 24 - G 29 1:1
G 26 - G 29 0:5
- -
II Etap
-
I turniej
G 33 - G 7 5:2 1. G 24
2. G 33
3. G 7
G 24 - G 7 7:1
G 24 - G 33 6:1
-
II turniej
G 55 - G 12 8:0 1. G 29
2. G 55
3. G 12
G 29 - G 55 2:1
G 29 - G 12 2:0
Finały
Mecz 1 G 33 - G 55 3:4 1. G 24
2. G 55
3. G 29
4. G 33
Mecz 2 G 24 - G 29 4:0
Mecz 3 G 29 - G 55 2:4
Mecz 4 G 24 - G 33 8:0
Mecz 5 G 29 - G 33 5:4
Mecz 6 G 24 - G 55 3:1

Wyniki – chłopcy
Data Mecze Wyniki Klasyfikacja końcowa
3.12.2009
I turniej
G 27 - G 33 3:18 1. G 33
2. G 27
G 23 (wo)
- -
- -
-
II turniej
G 24 - G 29 7:3 1. G 24
2. G 41
3. G 29
G 29 - G 41 2:8
G 24 - G 41 3:2
26.11.2009
III turniej
G 56 - G 26 2:3 1. G 26
2. G 12
3. G 56
G 56 - G 12 0:2
G 12 - G 26 2:3
26.11.2009
IV turniej
G 55 - G 62 10:0 1. G 55
2. G 62
3. G 5
G 55 - G 5 11:2
G 62 - G 5 5:3
II Etap
18.02.2010
I turniej
G 26 - G 33 2:6 1. G 33
2. G 41
3. G 62
4. G 26
G 62 - G 41 0:4
G 26 - G 62 0:4
G 33 - G 41 4:2
G 26 - G 41 1:7
G 33 - G 62 7:2
26.02.2010
II turniej
G 55 - G 12 7:0 1. G 55
2. G 24
3. G 12
4. G 27
G 27 - G 24 1:16
G 55 - G 24 4:2
G 12 - G 27 1:1
G 55 - G 27 11:1
G 12 - G 24 1:5
Finały
Mecz 1 G 55 - G 24 3:2 1. G 55
2. G 24
3. G 41
4. G 33
Mecz 2 G 33 - G 41 1:2
Mecz 3 G 24 - G 33 4:0
Mecz 4 G 55 - G 41 6:4
Mecz 5 G 24 - G 41 4:2
Mecz 6 G 55 - G 33 5:2
środa, 27 maja 2009 15:46