Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania realizowane ze środków finansowych Urzędu Miasta Poznań Wydziału Sportu.

 

Iwona Filipowska

Trener Osiedlowy

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa Nr 62
ul. Druskienicka 32

Dyscyplina:

Piłka Siatkowa

Godziny pracy:

Poniedziałek: 13.45-15.15
Środa: 13.45-15.15

 

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Styczeń-Maj 2012

Zajęcia z piłki siatkowej odbywały się zgodnie z harmonogramem (w poniedziałki i środy). Raz w miesiącu organizowałam turniej wewnątrzszkolny lub też zapraszałam zaprzyjaźnioną szkołę ze Strzeszyna Greckiego, aby młode siatkarki mogły sprawdzić swoje umiejętności. Z moich obserwacji zauważyłam, że coraz młodsze dziewczęta zaczynają interesować się siatkówką, jest to bardzo budujące. Cieszę się również z tego, że kolejne szóstoklasistki zachęcone swoimi postępami zaczęły uczęszczać na treningi UKS "Hetman Sobieski".

W dniu 30 maja uczestniczyłam w Festiwalu Piłki Siatkowej dziewcząt szkół podstawowych m. Poznania w SP 15, a dnia 31 maja dziewczęta świetnie bawiły się na festynie zorganizowanym przez Poznański SZS.

Zdjęcia:

Wrzesień-Grudzień 2011

W miesiącach wrzesień-grudzień prowadziłam treningi z piłki siatkowej w ramach programu Trener Osiedlowy. Zajęcia były prowadzone w dwóch grupach wiekowych tj.w poniedziałki z klasami piątymi, a w środy z klasami szóstymi. Brałam udział we wszystkich turniejach i w tej chwili przeszłam z dziewczętami do trzeciego etapu rozgrywek w ramach Poznańskich Igrzysk Młodzieży. W dniach 25-27.11. bralam udział z moimi siatkarkami w konsultacjach szkoleniowych dla dziewcząt i chłopców grających w p. siatkową ze szkół podstawowych w Żerkowie. W konsultacjach brało udział osiem szkół, dzieci nawiązały nowe znajomości i mogły zapoznać się z różnymi formami treningów. 19.12 biorę udział po raz pierwszy z dziewczętami z klas czwartych w turnieju zorganizowany przez SP.29. Mam nadzieję,że będą się dobrze bawiły, poznają swoje rówieśniczki, a wynik w tym momencie to sprawa drugorzędna.

Zdjęcia:

<< POWRÓT