Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania realizowane ze środków finansowych Urzędu Miasta Poznań Wydziału Sportu.

 

Małgorzata Jakubowska

Trener Osiedlowy

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa Nr 3
os. Piastowskie 27

Dyscyplina:

Piłka Ręczna

Godziny pracy:

Poniedziałek: 15.00-16.30
Piątek: 15.30-17.00

 

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Styczeń-Maj 2012

Od stycznia, w ramach akcji Trener Osiedlowy, kontynuowałam pracę z grupą chłopców - rocznik 1999/2000.

Pechowo, w tym roku szybko odpadliśmy z rozgrywek, co niestety przełożyło się na frekwencję na zajęciach. Dlatego też, od stycznia przekazałam jedną godzinę treningów na klasy młodsze, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze sportem. I tak, klasy szóste i piąte miały swoje zajęcia w poniedziałki, a klasy pierwsze i drugie w piątki.

Tematyka zajęć obejmowała zagadnienia techniki i taktyki gry w piłkę ręczną, realizowaną w klasach młodszych w postaci gier i zabaw, natomiast w klasach starszych w ćwiczeniach ukierunkowanych i małych grach. Przeprowadzałam również standardowe ćwiczenia koordynacji ruchowej oraz ogólnorozwojowej.

W czasie wolnym od zajęć szkolnych nadal staraliśmy się przychodzić na mecze naszych poznańskich szczypiornistów i ich dopingować.

Zdjęcia:

Wrzesień-Grudzień 2011

W SP 3 w ramach akcji Trener Osiedlowy działa sekcja piłki ręcznej chłopców. Zajęcia prowadzone są dla klas VI i V. Chłopcy trenują dwa razy w tygodniu po 1,5 godz. Chłopcy z klas VI-tych trenują już czwarty rok, rozwijając swoje umiejętności techniczne oraz zdobywając nowe z zakresu taktyki i organizacji gry np. elementy obrony i ataku strefowego. Młodsza grupa rozpoczęła swoją przygodę w zeszłym roku. Wzięliśmy również udział w Mistrzostwach Miasta Poznania. Zamiłowanie do piły ręcznej chłopacy przenoszą również na swój czas wolny i regularnie przychodzą na profesjonalne mecze naszych poznańskich szczypiornistów.

Zdjęcia:

<< POWRÓT