Zadania realizowane ze środków finansowych Urzędu Miasta Poznań Wydziału Sportu.

Godziny pracy:

Środa: 15.30-18.30

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Styczeń-Maj 2012

W okresie stycznia do maja uczniowie klas czwartych, trzecich, drugich i pierwszych doskonalili technikę specjalną tj. prowadzenie piłki, przyjęcie piłki, zwody, drybling, strzały na bramkę. Każde zajęcia kończyliśmy grą szkolną. Ćwiczyliśmy także zajęcia taktyczne, które były wykorzystane przez w/w uczniów w rozgrywanym w SP 34 XXII halowym turnieju piłki nożnej o puchar prezydenta miasta Poznania, wielkopolskiego kuratora oświaty i prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Bardzo dobrze spisali się czwartoklasiści, którzy zajęli drugie miejsce na piętnaście zespołów.

W okresie lutego do zawodów przystąpili trzecioklasiści – zajęli piąte miejsce. W marcu najmłodsi adepci futbolu tj. drugo i pierwszoklasiści z SP 34 zajęli czwarte miejsce. W dniu 24.04.2012 r. zorganizowałem na orliku przy SP 34 eliminacje w XII turnieju o Puchar Tymbarku U-10. Gospodarze zajęli drugie miejsce. Również w kwietniu w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej – piłka nożna wygraliśmy grupę eliminacyjną i awansowaliśmy do dalszych rozgrywek tj. 15.05.2012 r. – Golęcin.

W/w turnieje organizowane w SP 34 cieszyły się ogromnym zainteresowaniem rodziców i młodzieży szkolnej. Informacje na bieżąco przekazywały poznańskie media: PTV-3, WTK, Głos Wielkopolski, radio Merkury.

Zdjęcia:

-

Wrzesień-Grudzień 2011

W okresie miesiąca września i października przeprowadziłem Mistrzostwa Szkoły w piłce halowej klas VI, V, IV, III. Łącznie do zawodów przystąpiło 18 klas w czterech kategoriach wiekowych. Zawody rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Rozegrano 32 spotkania. Wyłoniono w każdej kategorii wiekowej trzy najlepsze drużyny. Zawody cieszyły się ogromnym zainteresowaniem uczniów i rodziców. W rozgrywkach klas VI i V trwała rywalizacja wśród uczniów o wyłonienie 10 najlepszych zawodników SP 34 do reprezentacji szkoły w III oficjalnych Mistrzostwach miasta Poznania o Puchar Prezydenta miasta Poznania. W okresie listopada i grudnia uczniowie klas III, IV-V, VI na zajęciach doskonalili technikę specjalną tj. prowadzenie piłki, przyjęcie piłki, strzały na bramkę, wewnętrzne podbicie, proste podbicie i zewnętrzne podbicie. Przeprowadzono również zajęcia taktycznie.