Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania realizowane ze środków finansowych Urzędu Miasta Poznań Wydziału Sportu.

 

Dariusz Ciszak

Trener Osiedlowy

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa Nr 29
os. Pod Lipami 106

Dyscyplina:

Piłka Siatkowa

Godziny pracy:

Środa: 15.45-17.15
Czwartek: 14.00-15.30

 

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Styczeń-Maj 2012

W zajęciach z programu „Trener Osiedlowy” odbywały się dwa razy w tygodniu tj. środa w godzinach 15:45-17:15 oraz w czwartek w godzinach 14:00-15:30. W zajęciach brało ok. 15-20 dzieci w wieku 9 i 12 lat tj. 3, 4 i 5 klasa Szkoły Podstawowej z terenu miasta Poznania. Dzieci biorące udział w zajęciach brały udział w dużej ilości turniejów ogólnopolskich, rozgrywkach klubowych organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Siatkowej oraz w Mistrzostwach Miasta Poznania. Dzieci chętnie uczestniczyły w zajęciach Trenera Osiedlowego. Poniżej przedstawiamy największe sukcesy naszej drużyny:

7 m. na Mistrzostwach Polski Szkół Podstawowych dziewcząt 14-16 czerwca Rawa Mazowiecka
Mistrzostwo Wielkopolski KINDER SPORT w Siatkówce dziewcząt kat. trójek
Mistrzostwo Wielkopolski SZS w Siatkówce dziewcząt
5 m Mistrzostwa Wielkopolski w Mini Piłce Siatkowej Kinder Sport kat. czwórek
I m Mistrzostwa Miasta Poznania Szkół Podstawowych
III Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki w Krakowie kat. trójek
II m Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki w Koło kat. czwórek
III m Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki w Koło kat. trójek
I m Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki w Szlichtyngowej kat. czwórek
II m Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki w Szlichtyngowej kat. trójek
I m Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki w Złotowie kat. czwórek
I m Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki w Pile kat. czwórek
II m Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki w Szamotuły kat. czwórek

Rozegraliśmy też wiele innych turniejów mniejszej rangi gdzie nasza drużyna zdobywała laury najlepszej. Nasze zawodniczki zostały też wybierane spośród najlepszych w powyżej wymienionych turniejach. Kończące się rozgrywki możemy określić mianem bardzo udanych, oby nadchodzący sezon przyniósł nam podobnych wrażeń i uśmiechu na twarzy z wygranych. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć.

Zdjęcia:

Wrzesień-Grudzień 2011

W zajęciach z programu „Trener Osiedlowy” odbywały się trzy razy w tygodniu tj. wtorek w godzinach 15:40-16:25 oraz w środę w godzinach 14:05-14:50 oraz czwartek 14:10 – 15:40. W zajęciach brało udział 18 dzieci w wieku 9lat tj. 3 klasa Szkoły Podstawowej nr 29 w Poznaniu. Dzieci biorące udział w zajęciach brały udział w dużej ilości godzin zajęć trenera osiedlowego co umożliwiało lepsze poznanie pięknej dyscypliny sportowej jaką jest siatkówka. Startujemy w Mistrzostwach Miasta Poznania, aktualnie jesteśmy liderem grupy drugiej. W dniach 1-2 października zorganizowaliśmy Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 29 w Poznaniu. Braliśmy udział z dużym powodzeniem w turniejach Ogólnopolskich.
I m Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki w Poznaniu 1-2 październik
I m Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki Połczynie Zdroju kl. VI
I m Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki Połczynie Zdroju kl. V
I m Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki w Środzie Wlkp. kl. VI
III m Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki w Środzie Wlkp. kl. V
I m Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki w Złotowie VI kl.
II m Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki w Kaliszu V kl.
Rozegraliśmy też wiele innych turniejów mniejszej rangi gdzie nasza drużyna zdobywała laury najlepszej. Nasze zawodniczki zostały też wybierane spośród najlepszych w powyżej wymienionych turniejach. Kończące się rozgrywki możemy określić mianem bardzo udanych, oby nadchodzący rok kalendarzowy przyniósł nam podobnych wrażeń i uśmiechu na twarzy z wygranych. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć.

Zdjęcia:

-

<< POWRÓT