Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania realizowane ze środków finansowych Urzędu Miasta Poznań Wydziału Sportu.

 

Dorota Śliwińska

Trener Osiedlowy

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa Nr 50
os. Stare Żegrze 1

Dyscyplina:

Piłka Siatkowa

Godziny pracy:

Poniedziałek: 15.00-16.30
Środa: 15.00-16.30

 

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Styczeń-Maj 2012

Zajęcia prowadzone były dwa razy w tygodniu po 1,5 godziny. Uczestniczyło w nich 16 osób. Celem szkolenia było rozwijanie zamiłowania do uprawiania siatkówki, opanowanie podstawowych elementów techniki i taktyki gry oraz wszechstronny rozwój motoryczny dzieci. Dziewczęta i chłopcy z klas VI i V brały udział w rozgrywkach sportowych o Mistrzostwo Miasta Poznania w Mini Piłce Siatkowej. Nasza szkoła SP – 50 dwa razy była organizatorem turniejów eliminacyjnych w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. W dniach 25 – 27.11.2011 wzięliśmy udział w wyjeździe integracyjnym do Żerkowa. Celem tego wyjazdu była integracja dzieci trenujących siatkówkę w różnych szkołach podstawowych Poznania, zaprezentowanie swoich umiejętności oraz doskonalenie ich.

Zdjęcia:

-

Wrzesień-Grudzień 2011

Zajęcia prowadzone były dwa razy w tygodniu po 1,5 godziny. Uczestniczyło w nich 16 osób. Celem szkolenia było rozwijanie zamiłowania do uprawiania siatkówki, opanowanie podstawowych elementów techniki i taktyki gry oraz wszechstronny rozwój motoryczny dzieci. Dziewczęta i chłopcy z klas VI i V brały udział w rozgrywkach sportowych o Mistrzostwo Miasta Poznania w Mini Piłce Siatkowej. Nasza szkoła SP – 50 dwa razy była organizatorem turniejów eliminacyjnych w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. W dniach 25 – 27.11.2011 wzięliśmy udział w wyjeździe integracyjnym do Żerkowa. Celem tego wyjazdu była integracja dzieci trenujących siatkówkę w różnych szkołach podstawowych Poznania, zaprezentowanie swoich umiejętności oraz doskonalenie ich.

Zdjęcia:

-

<< POWRÓT