Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania realizowane ze środków finansowych Urzędu Miasta Poznań Wydziału Sportu.

 

Rafał Walczak

Trener Osiedlowy

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa Nr 29
os. Pod Lipami 106

Dyscyplina:

Piłka Ręczna

Godziny pracy:

Poniedziałek: 14.00-15.30
Czwartek: 14.00-15.30

 

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Styczeń-Maj 2012

Zajęcia pozalekcyjne z piłki ręcznej w ramach Programu „Trener Osiedlowy” były prowadzone na obiektach klubu sportowego „Posnania” od stycznia do maja. W zajęciach uczestniczyły dzieci głównie z dzielnicy "Winogrady", które chętnie i aktywnie kontynuowały swoją przygodę ze „szczypiorniakiem”.

Cześć z nich brała udział w turniejach i rozgrywkach organizowanych przez Poznański Szkolny Związek Sportowy, a także w zawodach międzyszkolnych. Ponadto, młodzi piłkarze ręczni kibicowali na meczach ligowych swoim starszym kolegom z drużyny WKS "Grunwald" Poznań.

Dzięki tym zajęciom sportowym, dzieci aktywnie spędzają czas wolny i chętnie rywalizują ze sobą podczas treningów zgodnie z zasadami „fair play”.

Zdjęcia:

-

Wrzesień-Grudzień 2011

Zajęcia pozalekcyjne z piłki ręcznej w ramach Programu „Trener Osiedlowy” były prowadzone w okresie od 12.09. do 17.12.2011 r. W zajęciach uczestniczyły dzieci, głównie z dzielnicy "Winogrady", które chętnie i aktywnie angażowały się w „szczypiorniaka”.

Cześć z nich brała udział w turniejach i rozgrywkach organizowanych przez Poznański Szkolny Związek Sportowy, a także w zawodach międzyszkolnych. Ponadto, przyszli piłkarze ręczni kibicowali na meczach ligowych swoim starszym kolegom z drużyny WKS "Grunwald" Poznań.

Dzięki tym zajęciom sportowym, dzieci aktywnie spędzają czas wolny i chętnie rywalizują ze sobą podczas treningów zgodnie z zasadami „fair play”.

Zdjęcia:

-

<< POWRÓT