Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania realizowane ze środków finansowych Urzędu Miasta Poznań Wydziału Sportu.

 

Bartosz Witkowski

Trener Osiedlowy

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa Nr 15
os. Jana III Sobieskiego 105

Dyscyplina:

Piłka Ręczna

Godziny pracy:

Wtorek: 13.45-16.50

 

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Styczeń-Czerwiec 2012

W okresie od stycznia do czerwca prowadziłem zajęcia z piłki ręcznej dla dwóch grup wiekowych. Grupa i to klasy II i III (zajęcia we wtorki od godz. 13.45 do 15.15), grupa II; klasy IV - VI (zajęcia we wtorki w godzianach 15.20-16.50). W treningach brało udział w sumie 30 dzieci ucząc się podstaw techniki i taktyki gry oraz sędziowania.

W tym okresie startowaliśmy w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej oraz Handball Lidze klas IV. Igrzyska zakończyliśmy na miejscu 5-6, natomiast Handball Liga przyniosła nam miejsce zaraz za podium, czyli czwarte.

Trzech zawodników biorących udział w programie trenera osiedlowego pozytywnie przeszło testy sprawnosciowe i dostało się do klasy sportowej o profilu piłki ręcznej w Gimnazjum nr 5 gdzie będzie kontynuować swoją przygodę z tą dyscypliną sportową. Chłopcy z klas II i III uczestniczą również w Lidze „Szkrabów” plasując się obecnie na drugiej pozycji. Przed nami jeszcze jeden turniej finałowy. Program „Trener Osiedlowy” cieszy się dużym zainteresowaniem i mam nadzieję, że będzie kontynuowany w roku następnym.

Zdjęcia:

-

Wrzesień-Grudzień 2011

W okresie wrzesień - grudzień 2011 r. zajęcia prowadzone były według harmonogramu. Grupa młodsza uczęszczała na treningi we wtorki w godzinach 13.45-15.15,natomiast starsi chłopcy w godzinach 15.20-16.50 W tym okresie braliśmy udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (klasy V-VI) przechodząc do II etapu rozgrywek. Obecnie czekamy na baraże, które odbędą się w styczniu i wyłonią zespół wchodzący do III etapu Igrzysk. Grupa młodsza brała udział w MKS HANDBALL LIDZE gdzie po pierwszym turnieju zajmuje dobre 4 miejsce. Mieliśmy też okazje wspierać swoim dopingiem zespół MKS Poznań podczas spotkania z zespołem MKS Zagłębia Lubin. Zajęcia jak zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem, o czym świadczyć może frekwencja choćby w grupie młodszej gdzie przeciętnie w treningu uczestniczy ponad 20 chłopców. Z niecierpliwością czekamy na kolejne turnieje oraz emocje z tym związane.

Zdjęcia:

<< POWRÓT