Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania realizowane ze środków finansowych Urzędu Miasta Poznań Wydziału Sportu.

 

Mariola Włodarczak

Trener Osiedlowy

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa Nr 88
ul. Swoboda 53

Dyscyplina:

Piłka Ręczna

Godziny pracy:

Wtorek: 16.00-17.30
Czwartek: 16.00-17.30

 

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Styczeń-Maj 2012

Sezon 2011/2012 okazał się dla naszej szkoły bardzo udany. Uczestniczyliśmy w rozrywkach piłki ręcznej chłopców klas VI w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Od jesieni rozegraliśmy 18 spotkań w kilku turniejach szczęśliwie dochodząc do finałów. Ostatecznie zajęliśmy III miejsce w Poznaniu, co uznajemy za duże osiągnięcie.

Chłopcy startowali ponadto również w rozgrywkach w piłkę siatkową. Dotarliśmy do rundy półfinałowej. Niestety nie udało się nam zakwalifikować dalej.

Zawodnicy naszej szkoły wzięli udział także w turniejach piłki nożnej. W rozgrywkach Red Box zajęli I miejsce, w turnieju Orlic Cup – IV miejsce.

Chłopcy klas IV rozgrywali przez cały rok szkolny turnieje w ramach MKS HANDBALL LIGI. W ostatnim finałowym turnieju wywalczyli , podobnie, jak ich starsi koledzy, III miejsce na 12 startujących zespołów.

Wszyscy zawodnicy wykazali się dużymi umiejętnościami, ogromną walecznością i ambicją sportową. Nawet w trudnych sytuacjach nie poddawali się i dzielnie walczyli do końca spotkania. Na uzyskaną lokatę zapracowali solidną i systematyczną pracą treningową. Serdecznie im gratuluję i życzę udanych i sportowych wakacji.

Zdjęcia:

Wrzesień-Grudzień 2011

Od września spotykaliśmy się systematycznie na treningach w dwóch grupach. Pierwsza to reprezentacja klas VI i V oraz chłopcy z klas IV, którzy rozpoczęli rywalizację w MKS HANDBALL LIDZE. W obu grupach odnieśliśmy kilka zwycięstw. Trafiły się również porażki. W grupie starszej po czterech turniejach awansowaliśmy do rundy półfinałowej. Młodsi zawodnicy zajmują miejsce w czołówce w ogólnej klasyfikacji; ale to przecież poczatek zmagań. Należy jeszcze bardzo dużo poprawić w technice i taktyce gry. Dlatego będziemy nadal spotykać się na treningach i przygotowywać się do dalszych rozgrywek. Zapału i zaangażowania chłopcom nie brakuje. Byliśmy równiez dwukrotnie na meczach MKS Poznań, któremu kibicujemy oraz podpatrujemy i uczymy się. Oto kilka zdjęć z naszych spotkań.

Zdjęcia:

<< POWRÓT