Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania realizowane ze środków finansowych Urzędu Miasta Poznań Wydziału Sportu.

 

Lucyna Urbańczyk

Trener Osiedlowy

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa Nr 90
ul. Józefa Chociszewskiego 56

Dyscyplina:

Piłka Siatkowa

Godziny pracy:

Poniedziałek: 16.10-17.40
Czwartek: 15.20-16.50

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Styczeń-Maj 2012

Zajęcia treningowe z siatkówki prowadzone w ramach projektu „Trener osiedlowy”, przebiegały od lutego zgodnie z planem, w poniedziałki i czwartki. Niestety, nie udało się nam awansować do dalszej tury rozgrywek, w związku z tym musiałam ograniczyć się do przeprowadzenia rywalizacji wewnątrzszkolnej.

Dziewczynki ze starszej grupy wiekowej zostały podzielone na pięcioosobowe zespoły, które rywalizowały ze sobą rozgrywając mecze i rewanże. Rozegraliśmy również 2 mecze towarzyskie z zaprzyjaźnionymi szkołami z rejonu.

Do młodszej grupy wiekowej dołączyły 3 dziewczynki, natomiast 3 zawodniczki ze starszej grupy, rozpoczęły równorzędne treningi w klubie „Energetyk”, z którym już od 2 lat współpracuję.

Zainteresowanie oraz chęć gry w siatkówkę wśród dzieci naszej szkoły, pozwala mi z optymizmem patrzeć w przyszłość z nadzieją na lepsze efekty w kolejnym sezonie.

Zdjęcia:

Listopad-Grudzień 2011

W listopadzie i grudniu zajęcia treningowe były kontynuowane, jak poprzednio w poniedziałki i czwartki. Grupa młodsza liczy obecnie 15 zawodniczek, natomiast starsza - 22. Reprezentacja SP 90 w listopadzie wzięła udział w turnieju w SP62, w ramach którego rozegrała 4 mecze. Odnieśliśmy dwa zwycięstwa i dwie porażki.

Dziewczynki chętnie biorą udział zarówno w treningach, jak i w międzyszkolnej rywalizacji sportowej. Z treningu na trening widać jak doskonalą swoje umiejętności indywidualne, ucząc się jednocześnie współpracy w zespole.

Treningi i gra sprawiają im dużo radości i dają wiele satysfakcji.

Zdjęcia:

Wrzesień-Październik 2011

Zajęcia z siatkówki odbywają się dwa razy w tygodniu. Biorą w nich udział dziewczynki z klas IV – VI. Treningi prowadzone są w dwóch grupach wiekowych, młodszej – klasy IV oraz starszej – klasy V – VI. Najlepsze dziewczynki, które już od trzech lat aktywnie uczestniczą w w/w zajęciach reprezentują szkołę w międzyszkolnych zawodach rozgrywanych systemem turniejowym. W październiku rozegraliśmy 4 mecze w SP 15. Po pierwszym turnieju zajmujemy III miejsce w swojej grupie. W młodszej grupie wiekowej trenuje obecnie 14 dziewcząt, w starszej – 22. Od trzech lat współpracujemy również z klubem sportowym ”ENERGETYK”, w którym absolwentki naszej szkoły doskonalą swoje umiejętności siatkarskie.

Zdjęcia:

<< POWRÓT