Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania realizowane ze środków finansowych Urzędu Miasta Poznań Wydziału Sportu.

 

Katarzyna Dulska

Trener Osiedlowy

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa Nr 36
ul. Słowackiego 54/56

Dyscyplina:

Piłka Siatkowa

Godziny pracy:

Wtorek: 12.15-13.00
Środa: 15.00-15.45
Piątek: 15.00-16.30

 

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Styczeń-Maj 2012

Zajęcia z piłki siatkowej w Szkole Podstawowej nr 36 prowadzone w ramach projektu „Trener osiedlowy”, odbywały się były systematycznie trzy razy w tygodniu. Uczestniczyły w nich dziewczynki z klas IV – V przygotowując się do przyszłorocznych rozgrywek. Celem zajęć było rozwijanie zamiłowania do uprawiania siatkówki, opanowanie podstawowych elementów techniki i taktyki gry.

Dziewczynki z klas V wzięły udział w Festiwalu Piłki Siatkowej, który odbył się w SP15. Bardzo pouczającym dla młodych zawodniczek tej dyscypliny był z całą pewnością udział starszych koleżanek trenujących w K.S. Energetyk, które przeprowadziły rozgrzewkę oraz ćwiczenia techniczne. Dla dziewczynek było to niesamowite przeżycie.

Zdjęcia:

Wrzesień-Grudzień 2011

Zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt w klasach IV – V w ramach programu "Trener osiedlowy" odbywały się systematycznie we wtorki, środy i piątki. Zawodniczki sumiennie przygotowywały się do startu w turniejach sportowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W październiku odbył się I etap, a w listopadzie rewanż z udziałem takich szkół jak SP 29, 36, 79 i 82. W zmaganiach tych niestety lepsze od nas okazały się dwie szkoły SP 29 i 79. Dziewczynki z naszej szkoły zajęły trzecie miejsce w grupie. W rozgrywkach wzięły udział zawodniczki z V klasy, a przegrana dała im motywację do jeszcze cięższej pracy na treningach, aby w przyszłym roku zająć znacznie lepsze miejsce. Niektóre dziewczęta uczestniczyły także w zgrupowaniu sportowym, które odbyło się w Żerkowie pod koniec listopada celem integracji dzieci z różnych szkół.

Zdjęcia:

<< POWRÓT