Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania realizowane ze środków finansowych Urzędu Miasta Poznań Wydziału Sportu.

 

Koszykówka

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów:
    I etap – do 30.10.2011 wyznaczone szkoły
    II etap - do 30.11.2011 gospodarza zawodów wyznaczy organizator Igrzysk
    Finał - styczeń 2012 (czekamy na propozycje organizacji zawodów)
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem WIMS.
    Reprezentacja szkoły składa się z max 12 dziewcząt i 12 chłopców.
    Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
  4. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  5. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:
    • I etap - rozgrywki grupowe każdy z każdym. (mecze 4x7min)
    • II etap - rozgrywki grupowe każdy z każdym. (mecze 4x7min)
    • Finał - A1-B2, B1-A2, mecz o 1 miejsce - zwycięzcy, mecz o 3 miejsce - przegrani

 

Plan rozgrywek

DziewczętaChłopcy
Koszykówka dziewcząt - Szkoły Ponadgimnazjalne Schemat Koszykówka chłopców - Szkoły Ponadgimnazjalne Schemat

 

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP
Data Mecze Wyniki Klasyfikacja końcowa
I turniej - - 1. ZSMS
- -
- -

II turniej - 4.11.2011

16 LO

16 LO - 2 LO 17:24 1. 2 LO
2. 16 LO
3. 14 LO
16 LO - 14 LO 30:14
2 LO - 14 LO 22:16

III turniej - 19.10.2011

LO MM

LO MM - 3 LO 29:35 1. 3 LO
2. LO MM
- -
- -

IV turniej

17 LO - 4 LO 59:17 1. 17 LO
2. 4 LO
- -
- -

V turniej

6 LO - 7 LO 70:39 1. 6 LO
2. 7 LO
3. 8 LO
6 LO - 8 LO 47:37
7 LO - 8 LO 54:40
VI turniej - - 1. 20 LO
- -
- -
II ETAP

I turniej - 2.12.2011

3 LO

ZSMS - 2 LO 81:23 1. ZSMS
2. 3 LO
3. 2 LO
ZSMS - 3 LO 81:50
2 LO - 3 LO 25:47

II turniej - 7.12.2012

20 LO

17 LO - 6 LO 50:40 1. 20 LO
2. 17 LO
3. 6 LO
17 LO - 20 LO 13:62
6 LO - 20 LO 4:91
FINAŁ - 24.01.2012 - hala sportowa 17 LO
mecz o III miejsce 17 LO - 3 LO 65:44 1. 20 LO
2. ZSMS
3. 17 LO
4. 3 LO
mecz o I miejsce ZSMS - 20 LO 39:72

 

Wyniki – chłopcy
I ETAP
Data Mecze Wyniki Klasyfikacja końcowa
I turniej - - 1. 11 LO
- -
- -
II turniej 20 LO - ZS.SAM 39:27 1. 5 LO
2. 20 LO
3. ZS.SAM
20 LO - 5 LO 17:54
ZS.SAM - 5 LO 15:70

III turniej - 2.11.2011

LO MM

LO MM - 8 LO 13:31 1. 8 LO
2. 17 LO
3. LO MM
LO MM - 17 LO 36:43
8 LO - 17 LO 64:33
IV turniej ZSELEK 1 - 10 LO - 1. ZSMS
2. 10 LO
3. ZSELEK (wo)
ZSELEK 1 - ZSMS -
10 LO - ZSMS 53:77

V turniej - 4.11.2011

3 LO

3 LO - 14 LO 61:25 1. 9 LO
2. 3 LO
3. 14 LO
3 LO - 9 LO 43:67
14 LO - 9 LO 20:78

VI turniej - 4.11.2011

16 LO

16 LO - 2 LO 28:34 1. 4 LO
2. 2 LO
3. 16 LO
16 LO - 4 LO 20:52
2 LO - 4 LO 32:39

VII turniej - 25.10.2011

Z.S.KOMUNIKACJI

ZS.KOM - ZST 20:0 1. ZS.KOM
2. ZST (wo)
3. ZSPS (wo)
ZS.KOM - ZSPS 20:0
ZST - ZSPS -
VIII turniej ZSLT - 6 LO 29:76 1. 6 LO
2. ZSLT
- -
- -
II ETAP

I turniej - 21.12.2011

ZSMS

11 LO - 5 LO 60:37 1. ZSMS
2. 11 LO
3. 8 LO
4. 5 LO
11 LO - 8 LO 65:20
11 LO - ZSMS 54:63
5 LO - 8 LO 36:39
5 LO - ZSMS 38:49
8 LO - ZSMS 43:49

II turniej - 6.12.2011

6 LO

9 LO - 4 LO 59:56 1. 9 LO
2. 6 LO
3. 4 LO
4. ZSKOM
9 LO - ZSKOM 64:42
9 LO - 6 LO 65:50
4 LO - ZSKOM 61:50
4 LO - 6 LO 30:83
ZSKOM - 6 LO 31:62
FINAŁ - 24.01.2012 godz. 10.00 - hala sportowa ZSMS
I półfinał ZSMS - 6 LO 51:44 1. ZSMS
2. 11 LO
3. 9 LO
4. 6 LO
II półfinał 9 LO - 11 LO 32:55
mecz o III m-ce 6 LO - 9 LO 41:43
finał ZSMS - 11 LO 49:42