Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania realizowane ze środków finansowych Urzędu Miasta Poznań Wydziału Sportu.

 

Piłka Ręczna

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów:
    I etap –  do 25.10.2011 wyznaczone szkoły
    Finał - do 19.11.2011
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem WIMS.
    Reprezentacja szkoły składa się max z 14 dziewcząt i 14 chłopców.
    Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
    Poznański SZS informuje, że w rozgrywkach piłki ręcznej, organizowanych przez nasze stowarzyszenie obowiązuje całkowity zakaz stosowania kleju. Drużyny, których zawodnicy nie zastosują się do zakazu będą dyskwalifikowane.
  4. Ustalenia regulaminowe:
    • czas gry: 2 x 15 minut
    • drużyna liczy 16 zawodników
    • obowiązuje zakaz używania kleju
    • piłka: "dwójka" dla dziewcząt; "trójka" dla chłopców
    • Jeden czas dla drużyny 30 sekundowy w każdej połowie gry
    • w pierwszej połowie obowiązuje obrona 3:3 lub 3:2:1
    • w drugiej połowie: każda obrona oprócz obron kombinowanych
    • Obowiązują: Przepisy gry ZPRP oraz Regulamin Rozgrywek Młodzieżowych ZPRP
    • szkoły zobowiązane są do zabezpieczenia piłek we własnym zakresie (zabierania ze sobą na turnieje)
  5. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  6. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:
    • I etap - rozgrywki grupowe każdy z każdym
    • Finał - każdy z każdym

 

Plan rozgrywek

DziewczętaChłopcy
Piłka Ręczna dziewcząt - Szkoły Ponadgimnazjalne Schemat Piłka Ręczna chłopców - Szkoły Ponadgimnazjalne Schemat

 

Wyniki

Wyniki - dziewczęta
I ETAP
Data Mecze Wyniki Klasyfikacja końcowa

I turniej

20.10.2011

16 LO - 6 LO 11:10 1. LO MM
2. 6 LO
3. 16 LO
4. 10 LO
16 LO - 10 LO 13:2
16 LO - LO MM 6:14
LO MM - 10 LO 17:6
6 LO - LO MM 10:9
6 LO - 10 LO 14:4

II turniej

18.10.2011

4 LO - 5 LO 8:26 1. 5 LO
2. 4 LO
3. ZST (wo)
4 LO - ZST -
5 LO - ZST -

III turniej

25.10.2011

ZSMS - 8 LO 2:11 1. 8 LO
2. 3 LO
3. ZSMS
ZSMS - 3 LO 3:8
8 LO - 3 LO 14:5

IV turniej

24.10.2011

20 LO - 11 LO 8:12 1. 11 LO
2. 20 LO
3. 14 LO
20 LO - 14 LO 15:0
11 LO - 14 LO 12:4
FINAŁ - 22.11.2011 (Arena)
I mecz LO MM - 5 LO 12:32 1. 5 LO
2. 11 LO
3. 8 LO
4. LO MM
II mecz LO MM - 8 LO 9:13
III mecz LO MM - 11 LO 8:16
IV mecz 5 LO - 8 LO 19:12
V mecz 5 LO - 11 LO 14:15
VI mecz 8 LO - 11 LO 12:11

 

Wyniki - chłopcy
I ETAP
Data Mecze Wyniki Klasyfikacja końcowa

I turniej

21.10.2011

16 LO - 3 LO 5:16 1. ZS.EKON
2. 3 LO
3. 8 LO
4. 16 LO
16 LO - 8 LO 1:8
16 LO - ZS.EKON 4:13
3 LO - 8 LO 16:13
3 LO - ZS.EKON 11:15
8 LO - ZS.EKON 8:33

II turniej

8.11.2011

ZSMS - 6 LO 7:7 1. ZS.SAM
2. 14 LO
3. ZSMS
4. 6 LO
ZSMS - ZS.SAM 9:9
ZSMS - 14 LO 7:11
6 LO - ZS.SAM 10:10
6 LO - 14 LO 7:12
ZS.SAM - 14 LO 17:4

III turniej

12.10.2011

4 LO - 10 LO 8:16 1. 10 LO
2. 11 LO
3. LO MM
4. 4 LO
4 LO - 11 LO 11:24
4 LO - LO MM 16:15
10 LO - 11 LO 17:16
10 LO - LO MM 14:15
11 LO - LO MM 19:17

IV turniej

25.10.2011

12 LO - 2 LO 13:2 1. ZS.B-D
2. ZST
3. 12 LO
4. 2 LO
12 LO - ZST 12:15
12 LO - ZS.B-D 11:15
2 LO - ZST 7:17
2 LO - ZS.B-D 10:23
ZST - ZS.B-D 7:18
FINAŁ - 22.11.2011 (Arena)
I mecz Z.S.EKON - ZS.SAM 16:3 1. Z.S.EKON
2. Z.S.SAM
3. 10 LO
4. ZSBD
II mecz Z.S.EKON - 10 LO 12:8
III mecz Z.S.EKON - ZSBD 28:14
IV mecz ZS.SAM - 10 LO 8:7
V mecz ZS.SAM - ZSBD 11:4
VI mecz 10 LO - ZSBD 13:13