Tenis Stołowy

Poprawiony: piątek, 08 czerwca 2012 12:15

Drukuj

Informacje

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów:
    I etap - do 14.10.2011 wyznaczone szkoły (*).
    II etap - do 30.10.2011 gospodarza wyznaczy organizator Igrzysk.
    Finał - 29.11.2011 godz. 9.00 - Z.S.Komunikacji, ul. Czajcza
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem WIMS.
    Reprezentacja szkoły składa się z 3 dziewcząt i 3 chłopców + jeden zawodnik rezerwowy.
    Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
  4. Sposób przeprowadzenia:
    Kolejność gier:
    • I rzut: A-X B-Y C-Z
    • II rzut: gra podwójna
    • III rzut: A-Y B-Z C-X
    Zawody rozgrywane do 4 wygranych meczów przez zespół.
  5. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  6. Zgłoszone szkoły oraz system rozgrywek:

 

Plan rozgrywek

DziewczętaChłopcy
Tenis Stołowy dziewcząt - Szkoły Ponadgimnazjalne Schemat Tenis Stołowy chłopców - Szkoły Ponadgimnazjalne Schemat

 

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP
Data Mecze Wyniki Klasyfikacja końcowa

I turniej - 20.10.2011

8 LO

8 LO - ZSLT 4:0 1. 8 LO
2. ZSLT
- -
- -

II turniej - 12.10.2011

LO MM

LO MM - 2 LO 4:0 1. LO MM
2. 2LO
3. ZSCH (wo)
LO MM - ZSCH 4:0
2 LO - ZSCH 4:0

III turniej - 20.10.2011

11 LO

11 LO - 14 LO 3:4 1. 14 LO
2. 11 LO
3. 5 LO (wo)
11 LO - 5 LO 0:4
14 LO - 5 LO 4:0

IV turniej - 17.10.2011

6 LO

6 LO - 7 LO 4:0 1. 6 LO
2. 3 LO
3. 7 LO
6 LO - 3LO 4:0
7 LO - 3 LO 0:4

V turniej - 6.10.2011

16 LO

16 LO - 20 LO 4:0 1. 16 LO
2. 20 LO (wo)
3. 12 LO (wo)
16 LO - 12 LO 4:0
20 LO - 12 LO -

VI turniej - 6.10.2011

ZS HANDLOWYCH

ZS.EKON - ZST 4:0 1. ZS.EKON
2. ZS.HAND
3. ZST (wo)
ZS.EKON - ZSH 4:1
ZST - ZSH 0:4
II ETAP

I turniej- 7.11.2011

LO MM

LO MM - 8 LO 4:1 1. LO MM
2. 14 LO
3. 8 LO
LO MM - 14 LO 4:1
8 LO - 14 LO 0:4

II turniej - 9.11.2011

6 LO

6 LO - 16 LO 4:0 1. 6 LO
2. ZS.EKON
3. 16 LO
6 LO - ZS.EKON 4:3
16 LO - ZS.EKON 0:4
FINAŁ - 29.11.2011 godz. 9.00 - Z.S.Komunikacji, ul. Czajcza
I półfinał LO MM - ZS.EKON 4:3 1. 6 LO
2. LO MM
3. ZS.EKON
4. 14 LO
II półfinał 6 LO - 14 LO 4:0
mecz o 3 miejsce ZS.EKON - 14 LO 4:0
mecz o 1 miejsce LO MM - 6 LO 2:4

 

Wyniki – chłopcy
I ETAP
Data Mecze Wyniki Klasyfikacja końcowa

I turniej - 18.10.2011

5 LO

5 LO - ZSBD 4:0 1. 5 LO
2. 15 LO
3. ZSBD (wo)
5 LO - 15 LO 4:0
ZSBD - 15 LO 0:4

II turniej - 12.10.2011

LO MM

LO MM - 17 LO 4:0 1. ZST
2. LO MM
3. 17 LO (wo)
LO MM - ZST 0:4
17 LO - ZST 0:4

III turniej - 11.10.2011

14 LO

14 LO - ZSCH 4:0 1. 14 LO
2. 3 LO
3. ZSCH
14 LO - 3 LO 4:1
ZSCH - 3 LO 0:4

IV turniej - 7.10.2011

ZS ELEKTR 1

ZS.EKON - ZSE 1 4:1 1. ZS.EKON
2. ZS.ELEKTR 1
3. 12 LO (wo)
ZS.EKON - 12 LO 4:0
ZSE 1 - 12 LO 4:0

V turniej - 11.10.2011

ZS KOMUNIKACJI

ZS.KOM - 11 LO 0:4 1. 9 LO
2. 11 LO
3. ZS.KOM
ZS.KOM - 9 LO 1:4
11 LO - 9 LO 2:4

VI turniej - 17.10.2011

6 LO

6 LO - 2 LO 4:0 1. 6 LO
2. 2 LO
3. ZS.GAST
6 LO - ZS.GAST 4:0
2 LO - ZS.GAST 4:0

VII turniej - 7.11.2011

ZS HANDLOWYCH

ZS.SAM - 4 LO 0:4 1. 4 LO
2. ZSH
3. ZS.SAM
ZS.SAM - ZSH 1:4
4 LO - ZSH 4:0

VIII turniej - 7.10.2011

8 LO

8 LO - 16 LO 4:0 1. 8 LO
2. 7 LO
3. 16 LO
8 LO - 7 LO 4:0
16 LO - 7 LO 0:4
II ETAP

I turniej - 22.11.2011

5 LO

5 LO - ZST 4:0 1. 5 LO
2. ZST

II turniej -10.11.2011

14 LO

14 LO - ZS.EKON 4:2 1. 14 LO
2. ZS.EKON

III turniej - 28.10.2011

6 LO

6 LO - 9 LO 2:4 1. 9 LO
2. 6 LO

IV turniej - 8.11.2011

8 LO

8 LO - 4 LO 4:3 1. 8 LO
2. 4 LO
FINAŁ - 29.11.2011 godz. 9.00 - Z.S.Komunikacji, ul. Czajcza
I półfinał 5 LO - 14 LO 4:0 1. 5 LO
2. 8 LO
3. 14 LO
4. 9 LO
II półfinał 9 LO - 8 LO 0:4
mecz o 3 miejsce 14 LO - 9 LO 4:1
mecz o 1 miejsce 5 LO - 8 LO 4:1