Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Krzysztof Dobrowolski

Trener Osiedlowy

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa Nr 46
ul. Inowrocławska 19

Dyscyplina:

Koszykówka

Godziny pracy:

Poniedziałek 17:00-17:45
Wtorek 16:15-17:00

 

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Luty-Czerwiec 2014

W trakcie trwania pierwszej edycji w roku 2014 Trenera Osiedlowego zajęcia prowadzone były dla klas trzecich, ponieważ w klasach 5-6 prowadzone są klasy sportowe (koszykówka dziewcząt) w naszej szkole. Dziewczynki są podzielone na dwie grupy klasa 2 i klasa 3.

W treningach koszykówki bierze udział 17 dziewcząt, zajęcia odbywały się w poniedziałki godzina 17:00-17:45 wtorki godzina 16:15-17:00.

Grupa klas 2-3 brała udział w turniejach:

Turniej w gier i zabaw ruchowych w SP 46 (bez klasyfikacji wrzesień)
Turniej o okazji Dnia Dziecka w Kórniku (VII miejsce grudzień)

Grupa klas sportowych 5-6 brała udział w turniejach towarzyskich, MMP i została zgłoszona do Wielkopolskiej Ligi mini koszykówki:

MMP SP 46 (Zakończyła na półfinale)
WLMK w Poznaniu (I miejsce marzec)
WLMK w Lesznie (II miejsce kwiecień)WLMK w Poznaniu (I miejsce kwiecień)
WLMK w Polkowicach (I miejsce zakończenie ligi maj)

Dzieci z zaangażowaniem i chętnie biorą udział w zajęciach, wyróżniające się zawodniczki kontynuują treningi w klubie MUKS Poznań. (Kamila Michowska, Julka Pacholczyk, Sobótka Weronika, Dłubała Sandra, Lipińska Paulina, Zawiślak Wiktoria, Rapior Julia, Gogulska Michalina, Zbierska Julia)

Poniżej podaje linki ze zdjęciami z zawodów.

Zdjęcia:

Link zewnętrzny
Link zewnętrzny 2

Wrzesień-Grudzień 2013

W trakcie trwania drugiej edycji w roku 2013 Trenera Osiedlowego zajęcia prowadzone były dla klas trzecich, ponieważ w klasach 5-6 prowadzone są klasy sportowe (koszykówka dziewcząt) w naszej szkole. Dziewczynki są podzielone na dwie grupy klasa 2 i klasa 3. W treningach koszykówki bierze udział 17 dziewcząt, zajęcia odbywały się w poniedziałki godzina 17:00-17:45, wtorki godzina 16:15-17:00.

Grupa klas 2-3 brała udział w turniejach:

Turniej w gier i zabaw ruchowych w SP 46 (bez klasyfikacji wrzesień)
Mikołajkowy Turniej w SP 51 (VI miejsce grudzień)

Grupa klas sportowych 5-6 brała udział w turniejach towarzyskich, MMP i została zgłoszona do Wielkopolskiej Ligi mini koszykówki:

Towarzyski turniej koszykówki w SP 46 (I miejsce wrzesień)
MMP w SP 34 (II miejsce awans dalej październik)
WLMK w Rogoźnie (II miejsce listopad)
Towarzyszki Turniej o Puchar Stowarzyszenia Uśmiech Dzieciństwa (I miejsce grudzień)
MMP SP 46 (II miejsce awans dalej grudzień)
WLMK w Poznaniu (I miejsce grudzień)

Dzieci z zaangażowaniem i chętnie biorą udział w zajęciach, wyróżniające się zawodniczki kontynuują treningi w klubie MUKS Poznań. (Kamila Michowska, Julka Pacholczyk, Sobótka Weronika, Dłubała Sandra, Lipińska Paulina, Zawiślak Wiktoria, Rapior Julia, Gogulska Michalina, Zbierska Julia, Mikzińska Zuzanna, Pawlak Klaudia)

Poniżej podaje linki ze zdjęciami z zawodów.

Zdjęcia:

Link zewnętrzny

<< POWRÓT