Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Iwona Kaczmarek

Trener Osiedlowy

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa Nr 6
os. Rusa 56

Dyscyplina:

Piłka Siatkowa

Godziny pracy:

Poniedziałek 17:45-19:15
Środa 17:00-18:30

 

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Luty-Maj 2014

Zajęcia piłki siatkowej realizowane są w Szkole Podstawowej nr 6, dzięki projektowi „Trener osiedlowy”. W treningach uczestniczą chłopcy i dziewczęta z klas V i VI. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu dla chłopców (poniedziałek 17.00 – 18.30) i raz w tygodniu dla dziewcząt (środa 17.00 – 18.30). Podczas treningów, młodzież może doskonalić swoje umiejętności techniczne oraz poznawać tajniki taktyki gry w piłkę siatkową.

W bieżącym roku szkolnym, zarówno grupa dziewcząt jak i chłopców rozpoczęła swoje zmagania sportowe w turniejach mini siatkówki, organizowanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Dziewczęta po dobrej grze niestety zakończyły swoje zmagania w fazie eliminacyjnej, natomiast chłopcy dotarli do półfinału, który odbył się w styczniu 2014r. Chłopcy brali również udział w Turnieju Gwiazdkowym organizowanym przez UAM na Morasku.

Od drugiego semestru roku szkolnego 2013/2014 swoją przygodę z siatkówką rozpoczęli uczniowie klas III i IV. Zajęcia odbywają się w piątki od godz. 14.30 do 16.00. Młodzi adepci siatkówki mieli możliwość sprawdzić swoje umiejętności podczas turnieju „rzucanki siatkarskiej” oraz turnieju „dwójek” organizowanych przez KS Energetyk. Uczestniczyli również w treningu prowadzonym przez reprezentantki Polski Katarzynę Skowrońską-Dolatę oraz Agnieszkę Kąkolewską.

Zdjęcia:

-

Wrzesień-Grudzień 2013

Zajęcia piłki siatkowej realizowane są w Szkole Podstawowej nr 6, dzięki projektowi „Trener osiedlowy”. W treningach uczestniczą chłopcy i dziewczęta z klas V i VI. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu dla chłopców (poniedziałek 17.45 - 19.15) i raz w tygodniu dla dziewcząt (środa 17.00 - 18.30). Podczas treningów, młodzież może doskonalić swoje umiejętności techniczne oraz poznawać tajniki taktyki gry w piłkę siatkową.

W bieżącym roku szkolnym, zarówno grupa dziewcząt jak i chłopców rozpoczęła swoje zmagania sportowe w turniejach mini siatkówki, organizowanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Dziewczęta po dobrej grze niestety zakończyły swoje zmagania w fazie eliminacyjnej, natomiast chłopcy dotarli do półfinału, który odbędzie się w styczniu 2014r. Chłopcy brali również udział w Turnieju Gwiazdkowym organizowanym przez UAM na Morasku.

Zdjęcia:

<< POWRÓT