Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Gerard Sobkowiak

Trener Osiedlowy

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa Nr 4
ul. Rawicka 12/14

Dyscyplina:

Piłka Siatkowa

Godziny pracy:

Czwartek 15:20-16:50

 

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Luty-Maj 2014

Mijający rok szkolny był najbardziej przepracowanym sezonem od lat. Wyniki, które zostały osiągnięte stanowiły zarazem podsumowanie ostatnich trzech lat poświęconych na budowanie zespołu na miarę mistrzostw. Wyczerpujące zajęcia były urozmaicane wyjściami na mecze seniorskie, takie jak SUPERPUCHAR POLSKI ZAKSA-RESOVIA czy KS ENERGETYK-ORZEŁ MALBORK.

Braliśmy udział w wielu turniejach organizowanych przez Szkołę Podstawową nr 29, Gimnazjum nr 33 czy AZS UAM Poznań. Jednakże głównym celem były Igrzyska Młodzieży Szkolnej, które zakończyły się naszym triumfem, złotym medalem i awansem do Finału Wojewódzkiego. W Krotoszynie ostatecznie zajęliśmy czwarte miejsce, nawiązując równorzędną walkę z utytułowanymi przeciwnikami. Sukcesy SP4 zachęciły jeszcze większą ilość najmłodszych do rozpoczęcia przygody z siatkówką, co dobrze wróży na przyszłość.

I oby tak dalej, z uśmiechem i do przodu!

Zdjęcia:

Wrzesień-Październik 2013

Tradycyjnie zajęcia szkolnego koła sportowego z zakresu piłki siatkowej służą jak najlepszemu przygotowaniu zespołów dziewcząt i chłopców do rozgrywek w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz innych turniejów siatkarskich. Dodatkowym elementem są zajęcia dla klas IV, których celem jest wyrównywanie poziomu wszystkich dzieci interesujących się volleyballem. Każde kolejne zajęcia cieszą się coraz większym powodzeniem, co dowodzi popularności siatkówki w SP4.

Zdjęcia:

-

Wprowadzenie

Aby przybliżyć sportowcom SP4 piłkę siatkową zorganizowane zostało wyjście dla wszystkich chętnych i ich rodziców na SUPERPUCHAR POLSKI; ZAKSA Kędzierzyn Koźle - RESOVIA Rzeszów. Zabawa była przednia!

Zdjęcia:

<< POWRÓT