Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Dorota Śliwińska

Trener Osiedlowy

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa Nr 50
os. Stare Żegrze 1

Dyscyplina:

Piłka Siatkowa

Godziny pracy:

Poniedziałek 16:00-17:30
Czwartek 16:00-17:30

 

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Luty-Maj 2014

Celem zajęć było wszechstronne rozwijanie potencjału motorycznego dzieci, rozwijanie zamiłowania do uprawiania siatkówki oraz opanowanie podstawowych elementów techniki i taktyki gry.
Dziewczęta chętnie uczestniczyły w zajęciach treningowych systematycznie i z dużym zaangażowaniem.
Brały udział w rozgrywkach o Mistrzostwo Miasta Poznania awansując do półfinału.
W ciągu całego roku szkolnego dziewczęta grały mecze sparingowe z sąsiadującymi szkołami w celu doskonalenia swoich umiejętności.
W lutym Gim 27 w ramach promocji szkoły zorganizowało V Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły w Piłce Siatkowej na 8 szkół uczestniczących w tym turnieju dziewczęta z naszej szkoły zajęły I miejsce, chłopcy III.
Większość dziewczyn trenujących w naszej szkole kontynuować będą naukę w gim w klasie sportowej o profilu piłki siatkowej.

Zdjęcia:

-

Wrzesień-Grudzień 2013

Z dziewczętami spotykamy się dwa razy w tygodniu po 1,5 godziny. Bardzo chętnie uczestniczą w treningach piłki siatkowej. Frekwencja wynosiła prawie 100%. Nasza szkoła była dwa razy organizatorem turniejów eliminacyjnych w mini piłce siatkowej o Mistrzostwo Miasta Poznania. Obecnie zakwalifikowaliśmy się do rozgrywek półfinałowych. Często gramy mecze sparringowe z klasami sportowymi Gimnazjum 27 w celu doskonalenia swoich umiejętności.

Zdjęcia:

-

<< POWRÓT