Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Bartosz Witkowski

Trener Osiedlowy

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa Nr 15
os. Jana III Sobieskiego 105

Dyscyplina:

Piłka Ręczna

Godziny pracy:

Wtorek 13:30-16:30

 

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Luty-Czerwiec 2014

W okresie luty-czerwiec miałem przyjemność prowadzić zajęcia z mini piłki ręcznej w ramach projektu Trener Osiedlowy. Treningi odbywały się w sali sportowej naszej szkoły w każdy wtorek w godzinach od 13.30 do 16.30 z podziałem na grupę młodszą i starszą (przeciętnie około 15 uczniów na treningu). W czasie treningów młodzi adepci szczypiorniaka nie tylko poznawali technikę gry, ale również uczyli się podstaw taktyki oraz sędziowania. Omawialiśmy także jak grać fair play oraz jak zachowywać się pozytywnie na zawodach reprezentując naszą szkołę. Braliśmy udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zajmując w finale tak nielubiane przez zawodników czwarte miejsce. Aktywnie uczestniczyliśmy w Szkolnej Lidze klas V (obecnie jesteśmy liderem) oraz Szkolnej Lidze Szkrabów klas II i III zajmując w końcowym rozrachunku dobre II miejsce. Już dziś z niecierpliwością czekamy na kolejne wyzwania sportowe.

Zdjęcia:

Wrzesień-Grudzień 2013

W okresie wrzesień-grudzień miałem przyjemność prowadzić zajęcia z mini piłki ręcznej w ramach projektu Trener Osiedlowy. Treningi odbywały się w sali sportowej naszej szkoły w każdy wtorek w godzinach od 13.30 do 16.30 z podziałem na grupę młodszą i starszą (przeciętnie około 15 uczniów na treningu). W czasie treningów młodzi adepci szczypiorniaka nie tylko poznawali technikę gry, ale również uczyli się podstaw taktyki oraz sędziowania. Omawialiśmy także jak grać fair play oraz jak zachowywać się pozytywnie na zawodach reprezentując naszą szkołę. Braliśmy udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej przechodząc do półfinału. Aktywnie uczestniczyliśmy w Szkolnej Lidze klas V (obecnie I miejsce) oraz Szkolnej Lidze Szkrabów klas II i III zajmując po czterech turniejach dobre II miejsce. Już dziś z niecierpliwością czekamy na kolejne wyzwania sportowe.

Zdjęcia:

Wrzesień-Październik 2013

W okresie wrzesień-październik 2013 r. zajęcia prowadzone były według harmonogramu. Grupa młodsza uczęszczała na treningi we wtorki w godzinach 13.30-15.00, natomiast starsi w godzinach 15.00-16.30 W tym okresie braliśmy udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (klasy V-VI) przechodząc do II etapu rozgrywek. Grupa młodsza brała udział w MKS HANDBALL LIDZE gdzie po pierwszym turnieju zajmuje dobre 3 miejsce. Zajęcia jak zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem, o czym świadczyć może frekwencja choćby w grupie młodszej gdzie przeciętnie w treningu uczestniczy około 20 chłopców. Z niecierpliwością czekamy na kolejne turnieje oraz emocje z tym związane.

Zdjęcia:

-

<< POWRÓT