Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Tenis Stołowy

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów:
    I etap - do 17.10.2014
    II etap - do 7.11.2014
    Finał - do 21.11.2014
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem PIMS.
    Reprezentacja szkoły składa się z 2 dziewcząt lub 2 chłopców + jeden zawodnik rezerwowy. 
    Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
  4. Sposób przeprowadzenia:
    Kolejność gier:
    • I rzut: AX - BY
    • II rzut: gra podwójna
    • III rzut: AY - BX
    Zawody rozgrywane do 3 wygranych meczów przez zespół. Zawodnik rezerwowy może wystąpić tylko w grze podwójnej.
  5. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  6. Zgłoszone szkoły oraz system rozgrywek:

Plan rozgrywek

I etap - rozgrywki grupowe każdy z każdym
II etap - rozgrywki grupowe każdy z każdym
Finał - mecze półfinałowe A1-B2 i B1-A2, następnie mecz o III miejsce (przegrani) i o I miejsce (zwycięzcy)

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

- - 1. SP 14
- -
- -

Grupa B

2014 godz. - SP 20

SP 20 - SP 61
1. SP
2. SP 
3. SP
SP 61 - SP 6
SP 6 - SP 20

Grupa C

2014 godz. - SP 29

SP 29 - SP 28
1. SP
2. SP 
3. SP
SP 28 - SP 65
SP 65 - SP 29

Grupa D

2014 godz.  - SP 82

SP 82 - SP 56
1. SP
2. SP 
3. SP
SP 56 - SP 84
SP 84 - SP 82

Grupa E

2014 godz.  - SP SAL

SP SAL - SP 19
1. SP
2. SP 
3. SP
SP 19 - SP 85
SP 85 - SP SAL

Grupa F

2014 - SP 50

SP 50 - SP 51 1. SP
2. SP
- -
- -
II ETAP

Grupa G

2014 godz.  - SP

SP  - SP
1. SP
2. SP
3. SP
SP  - SP
SP  - SP

Grupa H

2014 godz.  - SP

SP  - SP
1. SP
2. SP
3. SP
SP  - SP
SP  - SP
FINAŁ
I półfinał SP  - SP
1. SP
2. SP 
3. SP 
4. SP
II półfinał SP  - SP
Mecz o 3 m-ce SP  - SP
Finał SP  - SP

 

Wyniki – chłopcy
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

2014 godz. - SP 50

SP 50 - SP 19
1. SP
2. SP
3. SP
SP 19 - SP 60
SP 60 - SP 50

Grupa B

2014 godz. - SP 6

SP 6 - SP 18
1. SP
2. SP
3. SP
SP 18 - SP 85
SP 85 - SP 6

Grupa C

2014 godz. - SP Sal

SP Sal - SP 29 1. SP
2. SP 
3. SP
SP 29 - SP 65
SP 65 - SP Sal

Grupa D

2014 godz. - SP 56

SP 56 - SP 51 1. SP
2. SP
3. SP
SP 51 - SP 46
SP 46 - SP 56

Grupa E

2014 godz. - SP 20

SP 20 - SP 22 1. SP
2. SP 
3. SP
SP 22 - SP 7
SP 7 - SP 20

Grupa F

2014 godz. - SP 14

SP 14 - SP 27
1. SP
2. SP 
3. SP
SP 28 - SP 88
SP  - SP
II ETAP

Grupa G

2014 godz.  - SP

SP  - SP
1. SP
2. SP
3. SP
SP  - SP
SP  - SP

Grupa H

2014 godz.  - SP

SP  - SP
1. SP
2. SP
3. SP
SP  - SP
SP  - SP
FINAŁ
I półfinał SP  - SP
1. SP
2. SP 
3. SP 
4. SP
II półfinał SP  - SP
Mecz o 3 m-ce SP  - SP
Finał SP  - SP