Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Piłka Siatkowa

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów:
    • I etap: 25.10.2013
      II etap: 29.11.2013
      III etap: 31.01.2014
      Finał: do7.03.2014
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem PIMS.
    Reprezentacja szkoły liczy od 8 do 10 osób.
    Zawody rozgrywane są systemem czwórkowym, w pierwszym secie gra czterech zawodników + 1 rezerwowy. W drugim secie gra pięciu pozostałych zawodników (4 + 1 rezerwowy). W trzecim secie, rozgrywanym w przypadku remisu w setach, gra dowolna czwórka, wyznaczona z 10 zawodników.
    Kolejność czwórek ustala trener przed zawodami.
    Zespół może wykorzystać czas 2 x 30 s w każdym secie.
    Obowiązuje cykliczna kolejność zagrywki, zawodniczka/nik zagrywający traktowany jest jako zawodnik drugiej linii.
    • wysokość siatki: dziewczęta 215 cm, chłopcy 230 cm
    • piłka nr 5
    • boisko o wymiarach 7 x 7 m
    • gra się do dwóch wygranych setów do 25 pkt, set rozstrzygający do 15 pkt.
    • zagrywkę wykonują kolejno wszyscy zawodnicy
    Punktacja
    • za wygrane spotkanie 2 pkt.
    • za przegrane spotkanie 1 pkt.
    • za walkower 0 pkt.
    O kolejności klasyfikacji decyduje kolejno:
    • największa ilość zdobytych punktów
    • najlepszy stosunek setów (większa liczba uzyskana po podziale setów wygranych przez sety przegrane)
    • lepszy stosunek małych punktów (większa liczba uzyskana po podziale punktów zdobytych przez punkty stracone)
    • wynik bezpośredniego spotkania
  4. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  5. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

DziewczętaChłopcy
Piłka Siatkowa dziewcząt - Szkoły Podstawowe Schemat Piłka Siatkowa chłopców - Szkoły Podstawowe Schemat

Wszystkie etapy -  rozgrywki grupowe każdy z każdym

Wyniki

DZIEWCZĘTA:
I ETAP
GRUPA A

22.10.2013 godz. 10.30 - SP 29

1. SP 29 - SP 14  2:0
2. SP 14 - SP 75  0:2
3. SP 75 - SP 29  0:2

 

Tabela rozgrywek - grupa A
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Sety
1 SP 29
2 4 4:0
2 SP 75
2 3 2:2
3 SP 14
2 2 0:4

 

GRUPA B

23.10.2013 - SP 51

1. SP 82 - SP 1 2:0
2. SP 51 - SP 70 2:0
3. SP 82 - SP 51 2:1
4. SP 1 - SP 70
5. SP 82 - SP 70 2:0
6. SP 51 - SP 1 2:0

 

Tabela rozgrywek - grupa B
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Sety
1 SP 82
3 6 6:1
2 SP 51
3 5 5:2
3 SP 1 wo
2 0 0:4
4 SP 70 wo
2 0 0:4

 

GRUPA C

31.10.2013 godz.9.00 - SP 6

1. SP 6 - SP 20  1:2
2. SP 5 - SP 36  0:2
3. SP 6 - SP 5  1:2
4. SP 20 - SP 36  1:2
5. SP 6 - SP 36  0:2
6. SP 5 - SP 20  1:2

 

Tabela rozgrywek - grupa C
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Sety
1 SP 36
3 6 6:1
2 SP 20
3 5 5:4
3 SP 5
3 4 3:5
4 SP 6
3 3 2:6

 

GRUPA D

23.10.2013 godz. 9.00 - SP 84

1. SP 84 - SP 34 2:0
2. SP 55 - SP 4 0:2
3. SP 84 - SP 55 2:0
4. SP 34 - SP 4 1:2
5. SP 84 - SP 4 2:1
6. SP 34 - SP 55 1:2

 

Tabela rozgrywek - grupa D
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Sety
1 SP 84
3 6 6:1
2 SP 4
3 5 5:3
3 SP 55
3 4 2:5
4 SP 34
3 3 2:6

 

GRUPA E

- SP 50

1. SP 53 - SP 50  0:2
2. SP 53 - SP 61  2:1
3. SP 50 - SP 61  2:0

 

Tabela rozgrywek - grupa E
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Sety
1 SP 50
2 4 4:0
2 SP 53
2 3 2:3
3 SP 61
2 2 1:4

 

GRUPA F

4.11.2013 godz. 10.00 - SP 56

1. SP 90 - SP 25  1:2
2. SP 54 - SP 56  2:0
3. SP 90 - SP 54  1:2
4. SP 25 - SP 56  2:1
5. SP 90 - SP 56  0:2
6. SP 25 - SP 54  2:1

 

Tabela rozgrywek - grupa F
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Sety
1 SP 25
3 6 6:3
2 SP 54
3 5 5:3
3 SP 56
3 4 3:4
4 SP 90
3 3 2:6

 

GRUPA G

15.10.2013 godz. 9.00 - SP 15

1.SP 15 - SP 27  2:0
2.SP 78 - SP 88  1:2
3.SP 15 - SP 78  2:0
4.SP 27 - SP 88  1:2
5.SP 15 - SP 88  2:0
6.SP 27 - SP 78  2:1

 

Tabela rozgrywek - grupa G
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Sety
1 SP 15
3 6 6:0
2 SP 88
3 5 4:4
3 SP 27
3 4 3:5
4 SP 78
3 3 2:6

 

GRUPA H

25.10.2013 godz. 10.00 - SP 62

1.SP 62 - SP 28  2:0
2.SP 28 - SP 85  2:0
3.SP 85 - SP 62  0:2

 

Tabela rozgrywek - grupa H
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Sety
1 SP 62
2 4 4:0
2 SP 28
2 3 2:2
3 SP 85
2 2 0:4


 

II ETAP
GRUPA I

5.12.2013 godz.10.00 - SP 29 (hala Posnania)

1.SP 29 - SP 28  2:0
2.SP 82 - SP 54  2:0
3.SP 54 - SP 29  0:2
4.SP 28 - SP 82  1:2
5.SP 29 - SP 82  2:0
6.SP 54 - SP 28  0:2

 

Tabela rozgrywek - grupa I
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Sety
1 SP 29
3 6 6:0
2 SP 82
3 5 4:3
3 SP 28
3 4 3:4
4 SP 54
3 3 0:6

 

GRUPA J

29.11.2013 godz.9.00 -  SP 84

1.SP 84 - SP 88  2:0
2.SP 36 - SP 53  2:0
3.SP 84 - SP 53  2:0
4.SP 88 - SP 36  1:2
5.SP 84 - SP 36  2:0
6.SP 88 - SP 53  2:0

 

Tabela rozgrywek - grupa J
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Sety
1 SP 84
3 6 6:0
2 SP 36
3 5 4:3
3 SP 88
3 4 3:4
4 SP 53
3 3 0:6

 

GRUPA K

28.11.2013 godz.9.00 - SP 50

1.SP 50 - SP 20 2:0
2.SP 25 - SP 75  2:0
3.SP 50 - SP 75  2:0
4.SP 20 - SP 25  2:1
5.SP 50 - SP 25  2:0
6.SP 20 - SP 75  2:1

 

Tabela rozgrywek - grupa K
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Sety
1 SP 50
3 6 6:0
2 SP 20
3 5 4:4
3 SP 25
3 4 3:4
4 SP 75
3 3 1:6

 

GRUPA L

29.11.2013 godz.10.00 - SP 62

1.SP 62 - SP 4  2:0
2.SP 15 - SP 51  2:0
3.SP 62 - SP 51 2:0
4.SP 15 - SP 4 2:0
5.SP 62 - SP 15  0:2
6.SP 4 - SP 51  2:1

 

Tabela rozgrywek - grupa L
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Sety
1 SP 15
3 6 6:0
2 SP 62
3 5 4:2
3 SP 4
3 4 2:5
4 SP 51
3 3 1:6

 

III ETAP
GRUPA M

28.01.2014 godz.12.00 - hala Posnania  (SP 29)

1. SP 29 - SP 62  2:0
2. SP 84 - SP 20  2:0
3. SP 20 - SP 29  0:2
4. SP 62 - SP 84  1:2
5. SP 29 - SP 84  1:2
6. SP 62 - SP 20  2:0

 

Tabela rozgrywek - grupa M
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Sety
1 SP 84
3 6 6:2
2 SP 29
3 5 5:2
3 SP 62
3 4 3:4
4 SP 20
3 3 0:6

 

GRUPA N

30.01.2014 godz.9.00 - SP 15

1.SP 15 - SP 36  2:0
2.SP 50 - SP 82  0:2
3.SP 82 - SP 15  0:2
4.SP 36 - SP 50  2:1
5.SP 15 - SP 50  2:0
6.SP 82 - SP 36  2:0

 

Tabela rozgrywek - grupa N
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Sety
1 SP 15
3 6 6:0
2 SP 82
3 5 4:2
3 SP 36
3 4 2:5
4 SP 50
3 3 1:6

 

IV ETAP
FINAŁ

4.03.2014 godz.12.00 - hala Posnania

1.SP 84 - SP 82 2:0
2.SP 15 - SP 29 2:0
3.SP 84 - SP 29 1:2
4.SP 15 - SP 82 2:0
5.SP 29 - SP 82 2:0
6.SP 84 - SP 15 0:2

 

Tabela rozgrywek - grupa finałowa
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Sety
1 SP 15
3 6 6:0
2 SP 29
3 5 4:3
3 SP 84
3 4 3:4
4 SP 82
3 3 0:6



 

CHŁOPCY:
I ETAP
GRUPA A

25.10.2013 godz. 9.00 - SP 29

1. SP 29 - SP 75 2:0
2. SP 75 - SP 26 2:0
3. SP 26 - SP 29 0:2

 

Tabela rozgrywek - grupa A
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Sety
1 SP 29
2 4 4:0
2 SP 75
2 3 2:2
3 SP 26 wo
2 0 0:4

 

GRUPA B

7.11.2013 godz.10.00 - SP 20

1. SP 20 - SP 14  2:0
2. SP 25 - SP 53  1:2
3. SP 20 - SP 25  2:0
4. SP 14 - SP 53  0:2
5. SP 20 - SP 53  0:2
6. SP 14 - SP 25  0:2

 

Tabela rozgrywek - grupa B
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Sety
1 SP 53
3 6 6:1
2 SP 20
3 5 4:2
3 SP 25
3 4 3:4
4 SP 14
3 3 0:6

 

GRUPA C

29.10.2013 godz. 9.00 - SP 84

1. SP 84 - SP 82  2:0
2. SP 82 - SP 51  2:1
3. SP 51 - SP 84  0:2

 

Tabela rozgrywek - grupa C
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Sety
1 SP 84
2 4 4:0
2 SP 82
2 3 2:3
3 SP 51
2 2 1:4

 

GRUPA D

22.10.2013 godz. 9.00 - SP 15

1. SP 15 - SP 88  2:0
2. SP 42 - SP 5
3. SP 15 - SP 42  2:0
4. SP 88 - SP 5  2:0
5. SP 15 - SP 5  2:0
6. SP 88 - SP 42  2:0

 

Tabela rozgrywek - grupa D
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Sety
1 SP 15
3 6 6:0
2 SP 88
3 5 4:2
3 SP 5 wo
2 0 0:4
4 SP 42 wo
2 0 0:4

 

GRUPA E

31.10.2013 godz. 12.00 - SP 6

1. SP 85 - SP 6  1:2
2. SP 6 - SP 56  2:1
3. SP 56 - SP 85  1:2

 

Tabela rozgrywek - grupa E
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Sety
1 SP 6
2 4 4:2
2 SP 85
2 3 3:3
3 SP 56
2 2 2:4
4 -

 

GRUPA F

25.10.2013 godz. 9.00 - SP 4

1. SP 4 - SP 18 2:0
2. SP 18 - SP 70 1:2
3. SP 70 - SP 4 0:2

 

Tabela rozgrywek - grupa F
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Sety
1 SP 4
2 4 4:0
2 SP 70
2 3 2:3
3 SP 18
2 2 1:4

 

II ETAP
GRUPA G

13.12.2013 godz.10.00 - SP 29

1.SP 29 - SP 20  2:0
2.SP 20 - SP 85  0:2
3.SP 85 - SP 29  0:2

 

Tabela rozgrywek - grupa G
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Sety
1 SP 29
2 4 4:0
2 SP 85
2 3 2:2
3 SP 20
2 2 0:4

 

GRUPA H

25.11.2013 godz.9.00 - SP 84

1.SP 84 - SP 53  0:2
2.SP 53 - SP 70  0:2
3.SP 70 - SP 84  2:0

 

Tabela rozgrywek - grupa H
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Sety
1 SP 70
2 4 4:0
2 SP 53
2 3 2:2
3 SP 84
2 2 0:4

 

GRUPA I

3.12.2013 godz.9.00 - SP 15

1.SP 15 - SP 6  2:0
2.SP 6 - SP 82  2:0
3.SP 82 - SP 15 0:2

 

Tabela rozgrywek - grupa I
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Sety
1 SP 15
2 4 4:0
2 SP 6
2 3 2:2
3 SP 82
2 2 0:4

 

GRUPA J

5.12.2013 godz.9.30 - SP 4

1.SP 4 - SP 75  2:0
2.SP 75 - SP 88  0:2
3.SP 88 - SP 4  0:2

 

Tabela rozgrywek - grupa J
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Sety
1 SP 4
2 4 4:0
2 SP 88
2 3 2:2
3 SP 75
2 2 0:4

 

III ETAP
GRUPA K

23.01.2014 godz.9.00 - SP 15

1.SP 29 - SP 88  2:1
2.SP 15 - SP 53  2:0
3.SP 53 - SP 29  1:2
4.SP 88 - SP 15  0:2
5.SP 29 - SP 15  1:2
6.SP 88 - SP 53  1:2

 

Tabela rozgrywek - grupa K
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Sety
1 SP 15
3 6 6:1
2 SP 29
3 5 5:4
3 SP 53
3 4 3:5
4 SP 88
3 3 2:6

 

GRUPA L

24.01.2014 godz.11.00 - SP 6

1.SP 4 - SP 6  2:0
2.SP 70 - SP 85  2:0
3.SP 85 - SP 4  0:2
4.SP 6 - SP 70  0:2
5.SP 4 - SP 70  2:0
6.SP 85 - SP 6  0:2

 

Tabela rozgrywek - grupa L
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Sety
1 SP 4
3 6 6:0
2 SP 70
3 5 4:2
3 SP 6
3 4 2:4
4 SP 85
3 3 0:6

 

IV ETAP
FINAŁ

6.03.2014 godz. 9.00 - SP 15

1.SP 15 - SP 70  2:0
2.SP 4 - SP 29  2:0
3.SP 15 - SP 29  2:0
4.SP 4 - SP 70  2:0
5.SP 29 - SP 70  1:2
6.SP 15 - SP 4  0:2

 

Tabela rozgrywek - grupa finałowa
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 4
3 6 6:0
2 SP 15
3 5 4:2
3 SP 70
3 4 2:5
4 SP 29
3 3 1:6