Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Koszykówka

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Regulamin: doc Przepisy gry mini-koszykówka (DOC 196 Kb)

Informacje

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów:
    I etap: 15.11.2013
    II etap: 15.12.2013
    III etap: 7.03.2014
    Finał: do 28.03.2014
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem PIMS.
    Reprezentacja szkoły składa się z max 12 dziewcząt i 12 chłopców.
    Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
    Obowiązuje krycie każdego swego (zakaz obrony strefowej).
    Piłka nr 5.
  4. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  5. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

DziewczętaChłopcy
Koszykówka dziewcząt - Szkoły Podstawowe schemat Koszykówka chłopców - Szkoły Podstawowe schemat

WSZYSTKIE ETAPY - ROZGRYWKI GRUPOWE KAŻDY Z KAŻDYM

Wyniki

DZIEWCZĘTA:
I ETAP
GRUPA A

28.11.2013 godz. 10.00 - SP 78

1. SP 78 - SP 61  20:0
2. SP 61 - SP 14  0:20
3. SP 14 - SP 78  0:144

 

Tabela rozgrywek - grupa A
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 78
2 4
2 SP 14
2 3
3 SP 61 wo
2 0

 

GRUPA B

26.11.2013 godz.9.00 - SP 18

1. SP 19 - SP 18  9:23
2. SP 1 - SP 45  0:20
3. SP 19 - SP 1  20:0
4. SP 18 - SP 45  65:4
5. SP 19 - SP 45  59:2
6. SP 1 - SP 18  0:20

 

Tabela rozgrywek - grupa B
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP  18
3 6
2 SP 19
3 5
3 SP 45
3 4
4 SP 1 wo
3 0

 

GRUPA C

18.11.2013 godz. 10.00 - SP 7

1. SP 7 - SP 20  78:8
2. SP 5 - SP 56  12:17
3. SP 7 - SP 5  32:2
4. SP 20 - SP 56  10:22
5. SP 7 - SP 56  33:8
6. SP 5 - SP 20  28:4

 

Tabela rozgrywek - grupa C
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 7
3 6
2 SP 56
3 5
3 SP 5
3 4
4 SP 20
3 3

 

GRUPA D

8.11.2013 godz.11.00 - SP 34

1. SP 34 - SP 42 20:0
2. SP 79 - SP 46 34:37
3. SP 34 - SP 79 44:11
4. SP 42 - SP 46 0:20
5. SP 34 - SP 46 54:9
6. SP 42 - SP 79 0:20

 

Tabela rozgrywek - grupa D
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 34
3 6
2 SP 46
3 5
3 SP 79
3 4
4 SP 42 wo
3 0

 

GRUPA E

12.11.2013 godz.9.00 - SP 12

1. SP 12 - SP PIJ 51:4
2. SP 51 - SP 70 8:32
3. SP 12 - SP 51 60:13
4. SP PIJ - SP 70 6:41
5. SP 12 - SP 70 19:35
6. SP PIJ - SP 51 10:34

 

Tabela rozgrywek - grupa E
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP  70
3 6
2 SP  12
3 5
3 SP 51
3 4
4 SP PIJ
3 3

 

GRUPA F

4.11.2013 godz.9.30 - SP 65

1. SP 65 - SP 6 24:28
2. SP 6 - SP 59 6:67
3. SP 59 - SP 65 62:11

 

Tabela rozgrywek - grupa F
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 59
2 4
2 SP 6
2 3
3 SP 65
2 2

 

II ETAP
GRUPA G

10.12.2013 godz.10.00 - SP 12

1.SP 78 - SP 19  35:21
2.SP 19 - SP 12  29:16
3.SP 12 - SP 78  9:49

 

Tabela rozgrywek - grupa G
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 78
2 4
2 SP 19
2 3
3 SP 12
2 2

 

GRUPA H
6.12.2013 godz.9.00 -  SP 18

1.SP 18 - SP 7 41:11
2.SP 7 - SP 6  52:6
3.SP 6 - SP 18  4:64

 

Tabela rozgrywek - grupa H
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 18
2 4
2 SP 7
2 3
3 SP 6
2 2

 

GRUPA I
13.12.2013 godz.11.30 -  SP 34

1.SP 34 - SP 70  34:14
2.SP 70 - SP 56  30:9
3.SP 56 - SP 34  6:70

 

Tabela rozgrywek - grupa I
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 34
2 4
2 SP 70
2 3
3 SP 56
2 2

 

GRUPA J

17.12.2013 godz.9.30 - SP 46

1.SP 59 - SP 14  20:0
2.SP 14 - SP 46  0:20
3.SP 46 - SP 59  12:56

 

Tabela rozgrywek - grupa J
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 59
2 4
2 SP 46
2 3
3 SP 14
2 0

 

III ETAP
GRUPA K

10.03.2014 godz.10.00 - SP 7

1.SP 34 - SP 78  15:19
2.SP 46 - SP 34 11:37
3.SP 46 - SP 78  10:52
4.SP 7 - SP 34  19:35
5.SP 7 - SP 78  12:43
6.SP 7 - SP 46  16:9

 

Tabela rozgrywek - grupa K
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 78
3 6
2 SP 34
3 5
3 SP 7
3 4
4 SP 46
3 3

 

GRUPA L

27.03.2014 godz.9.00 - SP 18

1. SP 59 - SP 70 16:20
2. SP 18 - SP 19 21:10
3. SP 19 - SP 70 22:10
4. SP 18 - SP 59 61:10
5. SP 59 - SP 19 20:13
6. SP 18 - SP 70 42:17

 

Tabela rozgrywek - grupa L
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 18
3 6
2 SP 19
3 4
3 SP 59
3 4
4 SP 70
3 4

 

IV ETAP
FINAŁ

3.04.2014 godz. 9.00 - SP 78

1. SP 78 - SP 19 35:22
2. SP 34 - SP 18 17:22
3. SP 34 - SP 19 29:19
4. SP 19 - SP 18 15:29
5. SP 78 - SP 18 29:23
6. SP 78 - SP 34 41:12

 

Tabela rozgrywek - grupa finałowa
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 78
3 6
2 SP 18
3 5
3 SP 34
3 4
4 SP 19
3 3

 

CHŁOPCY:
I ETAP
GRUPA A

21.11.2013 godz.11.00 - SP 6

1.SP 6 - SP 28  20:0
2.SP 28 - SP 20  0:20
3.SP 20 - SP 6  4:52

 

Tabela rozgrywek - grupa A
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 6
2 4
2 SP 20
2 3
3 SP 28 wo
2 0

 

GRUPA B

14.11.2013 godz.11.00 - SP 12

1.SP 59 - SP 12  18:23
2.SP 12 - SP 70  33:10
3.SP 70 - SP 59  22:12

 

Tabela rozgrywek - grupa B
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 12
2 4
2 SP 70
2 3
3 SP 59
2 2

 

GRUPA C

14.11.2013 godz.10.00 - SP 51

1.SP 79 - SP 51  77:12
2.SP 61 - SP 62 19:10
3.SP 79 - SP 61  64:8
4.SP 51 - SP 62  32:6
5.SP 79 - SP 62 39:9
6.SP 51 - SP 61  16:22

 

Tabela rozgrywek - grupa C
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 79
3 6
2 SP 61
3 5
3 SP 51
3 4
4 SP 62 3 3

 

GRUPA D

20.11.2013 godz.11.00 - SP 7

1. SP 7 - SP 65  36:16
2. SP 65 - SP 42  36:13
3. SSP 2 - SP 7  55:14
4. SP 65 - SSP 2  2:64
5. SP 42 - SSP 2  0:58
6. SP 42 - SP 7  11:34

 

Tabela rozgrywek - grupa D
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SSP 2
3 6
2 SP 7
3 5
3 SP 65
3 4
4 SP 42
3 3

 

GRUPA E

28.10.2013 godz.10.00 -  SP 56

1.SP 56 - SP PIJ  59:27
2.SP 5 - SP 1
3.SP 56 - SP 5 20:0
4.SP PIJ - SP 1  20:0
5.SP 56 - SP 1  20:0
6.SP PIJ - SP 5  20:0

 

Tabela rozgrywek - grupa E
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 56
3 6
2 SP  PIJ
3 5
3 SP 1 wo
2 0
3 SP 5 wo
2 0

 

GRUPA F

12.11.2013 godz.10.30 - SP 18

1.SP 18 - SP 85  54:7
2.SP 85 - SP 14  22:8
3.SP 14 - SP 18  2:88

 

Tabela rozgrywek - grupa F
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 18
2 4
2 SP 85
2 3
3 SP 14
2 2

 

II ETAP
GRUPA G
12.12.2013 godz.10.30 - SP PIJ

1.SP 6 - SP 70  24:9
2.SP 70 - SP PIJ  6:26
3.SP PIJ - SP 6  23:20

 

Tabela rozgrywek - grupa G
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP PIJ
2 4
2 SP 6
2 3
3 SP 70
2 2

 

GRUPA H

12.12.2013 godz.11.00 - SP 12

1.SP 79 - SP 12  44:8
2.SP 12 - SP 85  48:6
3.SP 85 - SP 79  4:63

 

Tabela rozgrywek - grupa H
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 79
2 4
2 SP 12
2 3
3 SP 85
2 2

 

GRUPA I

2.12.2013 godz.10.00 - SP 56

1.SP 56 - SSP 2 16:47
2.SP 61 - SP 56 14:57
3.SSP 2 - SP 61  67:8

 

Tabela rozgrywek - grupa I
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SSP 2
2 4
2 SP 56
2 3
3 SP 61
2 2

 

GRUPA J

10.12.2013 godz.9.00 - SP 18

1.SP 18 - SP 20  20:0
2.SP 20 - SP 7  0:20
3.SP 7 - SP 18  17:55

 

Tabela rozgrywek - grupa J
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 18
2 4
2 SP 7
2 3
3 SP 20
2 0

 

III ETAP
GRUPA K

10.03.2014 godz.10.00 - SP 7

1.SP 7 - SP 12  36:21
2.SSP 2 - SP PIJ  21:10
3.SP 7 - SP PIJ  22:33
4.SP 12 - SSP 2  10:36
5.SP 7 - SSP 2  27:44
6.SP 12 - SP PIJ  28:26

 

Tabela rozgrywek - grupa K
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SSP 2
3 6
2 SP PIJ
3 4
3 SP 7
3 4
4 SP 12
3 4

 

GRUPA L

9.01.2014 godz.11.00 - SP 56

1.SP 18 - SP 79  26:41
2.SP 56 - SP 6  27:31
3.SP 18 - SP 6  41:22
4.SP 56 - SP 79  12:52
5.SP 18 - SP 56  33:36
6.SP 79 - SP 6  48:14

 

Tabela rozgrywek - grupa L
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 79
3 6
2 SP 18
3 4
3 SP 56
3 4
4 SP 6
3 4

 

IV ETAP
FINAŁ

2.04.2014 godz.9.00 - SP 18

1.SSP 2 - SP 79   15:44
2.SP PIJ - SP 18  18:41
3.SP 79 - SP PIJ  52:13
4.SP 18 - SSP 2   24:29
5.SP PIJ - SSP 2 12:30
6.SP 18 - SP 79   15:21

 

Tabela rozgrywek - grupa finałowa
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 79
3 6
2 SSP 2
3 5
3 SP 18
3 4
4 SP PIJ
3 3