Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Piłka Ręczna

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów:
    • Dziewczęta:
      I etap: 31.10.2013
      II etap: 30.11.2013
      Finał: 31.01.2014
    • Chłopcy:
      I etap: 18.10.2013
      II etap: 15.11.2013
      III etap: 13.12.2013
      Finał: 21.01.2014
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem PIMS.
    Reprezentacja szkoły składa się max z 14 dziewcząt i 14 chłopców.
    Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
  4. Ustalenia regulaminowe:
    • czas gry 2 x 12 minut
    • drużyna liczy 16 zawodników
    • obowiązuje zakaz używania kleju
    • piłka: "Jedynka" dla dziewcząt i chłopców
    • Jeden czas dla drużyny 30 sekundowy w każdej połowie gry
    • W pierwszej połowie obowiązuje: krycie "każdy swego"
    • W drugiej połowie obrona 3:3; zakaz obron kombinowanych
    • Obowiązują: Przepisy gry ZPRP oraz Regulamin Rozgrywek Młodzieżowych ZPRP
    • szkoły zobowiązane są do zabezpieczenia piłek we własnym zakresie (zabierania ze sobą na turnieje)
    • UWAGA: w salach sportowych niepełnowymiarowych dopuszcza się grę 4 zawodników + bramkarz
  5. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  6. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

DziewczętaChłopcy
Piłka Ręczna dziewcząt - Szkoły Podstawowe Schemat Piłka Ręczna chłopców - Szkoły Podstawowe Schemat

DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY

  • WSZYSTKIE ETAPY - ROZGRYWKI GRUPOWE KAŻDY Z KAŻDYM

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

12.11.2013 godz.9.30 - ARENA

cd 21.11.2013 godz.9.30 - ARENA

SP 71 - SP 5

5:4 1. SP 53
2. SP 71
3. SP 5
SP 5 - SP 53
1:12
SP 53 - SP 71
10:4

Grupa B

29.10.2013 godz. 12.30 - SP 56

SP 6 - SP 14
5:2 1. SP 6
2. SP 56
3. SP 14
SP 14 - SP 56
1:2
SP 56 - SP 6
1:4

Grupa C

4.11.2013 godz. 10.30 - SP 7

SP 51 - SP 60
5:2 1. SP 7
2. SP 51
3. SP 60
SP 60 - SP 7
4:6
SP 7 - SP 51
12:3

Grupa D

30.10.2013 godz.10.00 - Posnania

SP 19 - SP 29
5:10 1. SP 29
2. SP 19
3. SP 61
SP 29 - SP 61
4:1
SP 61 - SP 19
0:7

Grupa E

5.11.2013 godz.9.00 - SP 54

SP SAL - SP 18
1:3 1. SP 54
2. SP 18
3. SP SAL
SP 18 - SP 54
5:7
SP 54 - SP SAL
2:4

Grupa F

9.10.2013 - SP 78

SP 78 - SP 46 6:2 1. SP 78
2. SP 12
3. SP 46
SP 12 - SP 46 6:5
SP 78 - SP 12 16:1
II ETAP

pófinał A

21.11.2013 godz.11.00 - ARENA

SP 53 - SP 6 6:5 1. SP 53
2. SP 6
3. SP 7
SP 6 - SP 7
9:8
SP 7 - SP 53
3:14

półfinał B

25.11.2013 godz.10.00 - SP 78

SP 29 - SP 54
8:5 1. SP 78
2. SP 29
3. SP 54
SP 54 - SP 78
5:10
SP 78 - SP 29
12:3
FINAŁ - 20.01.2014 godz.10.00 - ARENA
I mecz SP 53 - SP 29
10:3 1. SP 53
2. SP 78
3. SP 29
4. SP 6
II mecz SP 78 - SP 6
15:5
III mecz SP 53 - SP 6
8:1
IV mecz SP 78 - SP 29
4:2
V mecz SP 29 - SP 6
10:5
VI mecz SP 53 - SP 78
6:6

 

CHŁOPCY:
I ETAP
GRUPA A

9.10.2013 godz.10.00 - SP 78

1. SP 78 - SP 51 4:10
2. SP 51 - SP 46  2:21
3. SP 78 - SP 46  7:19

 

Tabela rozgrywek - grupa A
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 46
2 4 40:9
2 SP 51
2 2 12:25
3 SP 78
2 0 11:29
- - - -

 

GRUPA B

8.10.2013 godz. 10.00 - SP 15

1.SP 15 - SP 12  23:2
2.SP 45 - SP 85  11:7
3.SP 15 - SP 45  20:7
4.SP 12 - SP 85  11:14
5.SP 15 - SP 85  17:6
6.SP 12 - SP 45  8:14

 

Tabela rozgrywek - grupa B
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 15
3 6 60:15
2 SP 45
3 4 32:35
3 SP 85
3 2 27:39
4 SP 12
3 0 21:42

 

GRUPA C

21.10.2013 godz.10.00 - SP 54

1.SP 77 - SP 28  14:6
2.SP 54 - SP 42   8:0
3.SP 77 - SP 54 9:7
4.SP 28 - SP 42 7:4
5.SP 77 - SP 42  14:3
6.SP 28 - SP 54  2:5

 

Tabela rozgrywek - grupa C
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 77
3 6 37:16
2 SP 54
3 4 20:11
3 SP 28
3 2 15:23
4 SP 42
3 0 7:29

 

GRUPA D

18.10.2013 godz. 8.30 - SP 34

1. SP 34 - SP 4  8:4
2. SP 84 - SP 5  8:5
3. SP 34 - SP 84  8:14
4. SP 4 - SP 5  6:13
5. SP 34 - SP 5  7:14
6. SP 4 - SP 84  5:19

 

Tabela rozgrywek - grupa D
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 84
3 6 41:18
2 SP 5
3 4 32:21
3 SP 34
3 2 23:32
4 SP 4
3 0 15:40

 

GRUPA E

9 i 21.10.2013 godz.14.30 - SP 10

1. SP 88 - SP SAL 7:12
2. SP 20 - SP 10  7:6
3. SP 88 - SP 20 9:5
4. SP SAL - SP 10  9:9
5. SP 88 - SP 10 7:8
6. SP SAL - SP 20  9:10

 

Tabela rozgrywek - grupa E
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 20
3 4 22:24
2 SP SAL
3 3 30:26
3 SP 10
3 3 23:23
4 SP 88
3 2 23:25

 

GRUPA F

29.10.2013 godz.9.30 - SP 56

1. SP 71 - SP 14  16:6
2. SP 53 - SP 56  5:12
3. SP 71 - SP 53  15:7
4. SP 14 - SP 56  1:14
5. SP 71 - SP 56  9:6
6. SP 14 - SP 53  4:12

 

Tabela rozgrywek - grupa F
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 71
3 6 40:19
2 SP 56
3 4 32:15
3 SP 53
3 2 24:31
4 SP 14
3 0 11:42

 

GRUPA G

15.10.2013 - SP 29

1.SP 29 - SP 6  5:16
2.SP 18 - SP 61  13:0
3.SP 29 - SP 18  6:11
4.SP 6 - SP 61 9:2
5.SP 29 - SP 61 9:7
6.SP 18 - SP 6  1:2

 

Tabela rozgrywek - grupa G
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 6
3 6 27:8
2 SP 18
3 4 25:8
3 SP 29
3 2 20:34
4 SP 61
3 0 9:31

 

GRUPA H

5.11.2013 godz. 10.30 - SP 7

1. SP 7 - SP 19  31:5
2. SP 19 - SP 60  7:18
3. SP 60 - SP 7  5:20

 

Tabela rozgrywek - grupa H
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 7
2 4 51:10
2 SP 60
2 2 23:27
3 SP 19
2 0 12:49


 

 

II ETAP
GRUPA I

20.11.2013 godz.12.00 - SP 15

1.SP 15 - SP 46 10:24
2.SP 56 - SP 15  16:13
3.SP 56 - SP 46  10:19
4.SP 56 - SP 60 6:11
5.SP 15 - SP 60  25:11
6.SP 60 - SP 46  9:23

 

Tabela rozgrywek - grupa I
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 46
3 6 66:29
2 SP 15
3 2 48:51
3 SP 56
3 2 32:43
4 SP 60
3 2 31:54

 

GRUPA J

28.11.2013 godz.9.30 - SP SAL

1.SP 84 - SP 77 12:5
2.SP 77 - SP SAL 3:9
3.SP 84 - SP 18  12:10
4.SP 18 - SP 77 14:12
5.SP 84 - SP SAL  9:7
6.SP 18 - SP SAL  2:10

 

Tabela rozgrywek - grupa J
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 84
3 6 33:22
2 SP SAL
3 4 26:14
3 SP 18
3 2 26:34
4 SP 77
3 0 20:35

 

GRUPA K

26.11.2013 godz.9.30 - ARENA

1.SP 20 - SP 51  6:3
2.SP 71 - SP 54  8:9
3.SP 51 - SP 54  0:8
4.SP 54 - SP 20  7:5
5.SP 51 - SP 71  4:10
6.SP 20 - SP 71  7:5

 

Tabela rozgrywek - grupa K
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 54
3 6 24:13
2 SP 20
3 4 18:15
3 SP 71
3 2 23:20
4 SP 51
3 0 7:24

 

GRUPA L

27.11.2013 godz.10.30 -G 54

1.SP 7 - SP 6  21:1
2.SP 7 - SP 5  20:3
3.SP 7 - SP 45  20:5
4.SP 6 - SP 45  13:4
5.SP 6 - SP 5  6:6
6.SP 45 - SP 5  2:10

 

Tabela rozgrywek - grupa L
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 7
3 6 61:9
2 SP 5
3 3 19:28
3 SP 6
3 3 20:31
4 SP 45
3 0 11:43

 

 

III ETAP
GRUPA M
9.12.2013 godz.9.00 - SP 46

1.SP 46 - SP 5  22:12
2.SP 84 - SP 20  20:11
3.SP 20 - SP 5  8:13
4.SP 46 - SP 84  23:12
5.SP 46 - SP 20  18:6
6.SP 84 - SP 5  21:19

 

Tabela rozgrywek - grupa M
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 46
3 6 63:30
2 SP 84
3 4 53:53
3 SP 5
3 2 44:51
4 SP 20
3 0 25:51

 

GRUPA N
12.12.2013 godz.10.00 - SP 15

1.SP 7 - SP SAL  24:16
2.SP 54 - SP 15  8:24
3.SP 15 - SP 7  8:23
4.SP SAL - SP 54  8:9
5.SP 7 - SP 54  31:5
6.SP SAL - SP 15  14:15

 

Tabela rozgrywek - grupa N
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 7
3 6 78:29
2 SP 15
3 4 47:45
3 SP 54
3 2 22:63
4 SP SAL
3 0 38:48

 

IV ETAP
FINAŁ - 21.01.2014 godz.10.00 ARENA

1.SP 7 - SP 84  15:8
2.SP 46 - SP 15  18:6
3.SP 7 - SP 15  17:8
4.SP 84 - SP 46 13:13
5.SP 7 - SP 46  11:6
6.SP 84 - SP 15  16:12

 

Tabela rozgrywek - grupa finałowa
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 7
3 6
2 SP 46
3 4
3 SP 84
3 2
4 SP 15
3 0