Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Badminton

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów
    I etap - do 18.10.2013
    II etap - do 8.11.2013
    Finał - do 29.11.2013
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem PIMS.
    Reprezentacja szkoły składa się z 2 dziewcząt i 2 chłopców + jeden zawodnik rezerwowy.
    Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
  4. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  5. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

DziewczętaChłopcy
Badminton dziewcząt - Szkoły Podstawowe Schemat Badminton chłopców - Szkoły Podstawowe Schemat

DZIEWCZĘTA:

  • I etap - rozgrywki grupowe każdy z każdym
  • II etap - rozgrywki grupowe każdy z każdym
  • Finał - A1 - B2, B1 - A2, następnie mecz o III miejsce (przegrani) i o I miejsce (zwycięzcy)

CHŁOPCY:

  • I etap - rozgrywki grupowe każdy z każdym
  • Finał - F1 - F2, F3 - F4, następnie mecz o III miejsce (przegrani) i o I miejsce (zwycięzcy)

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

 

1. SP 18
Grupa B

17.10.2013 godz. 9.30 - SP 29

SP 29 - SP 40
3:0 1. SP 29
2. SP 14
3. SP 40 wo
SP 40 - SP 14
0:3
SP 14 - SP 29
0:3

Grupa C

28.10.2013 godz.12.00 - SP 6

SP 60 - SP 56
3:0 1. SP 6
2. SP 60
3. SP 56 wo
SP 56 - SP 6
0:3
SP 6 - SP 60
3:0

Grupa D

29.10.2013 godz.9.00 - SP 20

SP 20 - SP 51
3:0 1. SP 20
2. SP 28
3. SP 51
SP 51 - SP 28
1:3
SP 28 - SP 20
1:3

Grupa E

18.10.2013 godz.12.30 - SP SAL

SP 54 - SP SAL
3:0 1. SP 54
2. SP SAL
3. SP75 wo
SP SAL - SP 75
3:0
SP 75 - SP 54
0:3

Grupa F

24.10.2013 godz. 12.00 - SP 82

SP 82 - SP 78
3:0 1. SP 82
II ETAP

Grupa G

7.11.2013 godz.9.00 - SP 18

SP 18 - SP 29
0:3 1. SP 29
2. SP 18
3. SP 6
SP 29 - SP 6
3:0
SP 6 - SP 18
0:3

Grupa H

15.11.2013 godz.8.30 - SP 82

SP 20 - SP 54
0:3 1. SP 82
2. SP 54
3. SP 20
SP 54 - SP 82
0:3
SP 82 - SP 20
3:0
FINAŁ 2.12.2013 godz.8.30 - SP 82
I półfinał SP 29 - SP 54
2:3 1. SP 82
2. SP 54
3. SP 29
4. SP 18
II półfinał SP 82 - SP 18
3:0
Mecz o 3 m-ce SP 29 - SP 18
3:0
Finał SP 54 - SP 82
0:3

 

Wyniki – chłopcy
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

29.10.2013 godz.12.00 - SP 20

SP 20 - SP 40
3:0 1. SP 20
2. SP 56 wo
3. SP 40 wo
SP 40 - SP 56
SP 56 - SP 20
0:3

Grupa B

7.11.2013 godz.11.30 - SP 18

SP 78 - SP 5
3:1 1. SP 78
2. SP 29
3. SP 5
4. SP 18
SP 18 - SP 29
1:3
SP 5 - SP 18
3:1

Grupa C

8.10.2013 godz. 12.30 - SP SAL

SP SAL - SP 6
3:0 1. SP SAL
2. SP 6
3. SP 75
SP 6 - SP 75
3:0
SP 75 - SP SAL
0:3

Grupa D

8.11.2013 godz.9.00 - SP 82

SP 82 - SP 51
3:0 1. SP 82
2. SP 51
3. SP 14
SP 51 - SP 14
3:2
SP 14 - SP 82
0:3
FINAŁ - 29.11.2013 godz.  9.30 - SP 20
I półfinał SP 20 - SP 78
0:3 1. SP SAL
2. SP 78
3. SP 82
4. SP 20
II półfinał SP SAL - SP 82
3:0
Mecz o 3 m-ce SP 20 - SP 82
1:3
Finał SP 78 - SP SAL
2:3