Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Tenis Stołowy

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów:
    I etap - do 18.10.2013
    II etap - do 8.11.2013
    Finał - do 22.11.2013
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem PIMS oraz przepisami Polskiego Związku Tenisa Stołowego.
    Reprezentacja szkoły składa się z 2 dziewcząt lub 2 chłopców + jeden zawodnik rezerwowy.
    Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
  4. Sposób przeprowadzenia:
    Kolejność gier:
    • I rzut: AX - BY
    • II rzut: gra podwójna
    • III rzut: AY - BX
    Zawody rozgrywane do 3 wygranych meczów przez zespół. Zawodnik rezerwowy może wstąpić tylko w grze podwójnej.
  5. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  6. Zgłoszone szkoły oraz system rozgrywek:

Plan rozgrywek

DziewczętaChłopcy
Tenis Stołowy dziewcząt - Szkoły Gimnazjalne Schemat Tenis Stołowy chłopców - Szkoły Gimnazjalne Schemat

I ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym
II ETAP -rozgrywki grupowe każdy z każdym
FINAŁ - mecze półfinałowe A1-B2 i B1-A2, następnie mecz o III miejsce - przegrani, mecz o I miejsce - zwycięzcy

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

9.10.2013 godz. 9.30 - G 29

G 29 - G 23
3:1 1. G 29
2. G 23
3. G 7
G 23 - G 7
3:0
G 7 - G 29
0:3

Grupa B

17.10.2013 godz. 12.30 -G SAL

G SAL - G 5
3:0

1. G SAL
2. G 5
3. G DW 7

G 5 - G DW 7
3:0
G DW 7 - G SAL
0:3
Grupa C

24.10.2013 - G 24

G 24 - G 12
3:0

1. G 24
2. G 12
3. G 35

G 12 - G 35
3:1
G 35 - G 24
1:3

Grupa D

17.10.2013 - G 26

G 26 - G 58
3:0

1. G 26
2. G 58
3. G 50 wo

G 58 - G 50
3:0
G 50 - G 26
0:3

Grupa E

22.10.2013 - G 27

G 33 - G 56
3:0

1. G 33
2. G 27
3. G 56

G 56 - G 27
1:3
G 27 - G 33
2:3

Grupa F

17.10.2013 - G 31

G 31 - G 67
3:0
1. G 31
2. G 67



II ETAP

Grupa G

12.11.2013 godz.12.00 - Gim 29

G 29 - G SAL
3:1 1. G 29
2. G SAL
3. G 24
G SAL - G 24
3:0
G 24 - G 29
0:3

Grupa H

7.11.2013 godz.11.00 - Gim 31

G 26  - G 33
3:0 1. G 31
2. G 26
3. G 33
G 33 - G 31
0:3
G 31 - G 26
3:2
FINAŁ - 25.11.2013 godz. 11.00 - Gim 31
I półfinał G 29 - G 26
3:1

1. G 29
2. G SAL
3. G 31

4. G 26

II półfinał G 31 - G SAL
1:3
mecz o 3 miejsce G 26 - G 31
0:3
mecz o 1 miejsce G 29 - G SAL
3:1

 

Wyniki – chłopcy
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa
Grupa A

16.10.2013 - G 23

G 33 - G 41
3:0 1. G 23
2. G 33
3. G 41
G 41 - G 23
0:3
G 23 - G 33
3:0

Grupa B

9.10.2013 godz. 11.30 - G 29

G 30 - G 29
0:3

1. G 29
2. G 30 wo
3. G 56 wo

G 29 - G 56
3:0
G 56 - G 30

Grupa C

22.10.2013 - G 27

G 35 - G 12
0:3

1. G 27
2. G 12
3. G 35

G 12 - G 27
2:3
G 27 - G 35
3:0
Grupa D

17.10.2013 godz. 12.30 - G SAL

G SAL - G 50
3:0

1. G SAL
2. G 50
3. G DW 7

G 50 - G DW 7
3:0
G DW 7 - G SAL
0:3

Grupa E

17.10.2013 - G 31

G 31 - G 26
3:0

1. G 31
2. G 26
3. G 5

G 26 - G 5
3:0
G 5 - G 31
0:3

Grupa F

24.10.2013 - G 24

G 24 - G 58
3:2 1. G 24
2. G 58
II ETAP

Grupa G

6.11.2013 godz. 13.00 - Gim 23

G 23 - G 29
3:0

1. G 23
2. G 27
3. G 29


G 29 - G 27
0:3
G 27 - G 23
0:3

Grupa H

7.11.2013 godz.9.30 - Gim 31

G SAL - G 31 0:3

1. G 24
2. G 31
3. G SAL


G 31 - G 24
2:3
G 24 - G SAL
3:0
FINAŁ - 25.11.2013 godz. 11.00 - Gim 31
I półfinał G 23 - G 31
0:3 1. G 31
2. G 24
3. G 23

4. G 27

II półfinał G 24 - G 27
3:0
mecz o 3 miejsce G 23 - G 27
3:0
mecz o 1 miejsce G 31 - G 24
3:2