Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Unihokej

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów:
    I etap - 22.11.2013
    II etap - 24.01.2014
    Finał - 11.04.2014
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem PIMS oraz przepisami Polskiego Związku Unihokeja.
    Reprezentacja szkoły składa się z max 12 dziewcząt i 12 chłopców. Czas gry 3 x 10 minut ( pojedynczy mecz ), 3 x 8 minut ( mecz turniejowy ). Za wygrane spotkanie zespół otrzymuje 2 pkt. za remis 1 pkt. za przegraną 0 pkt. O kolejności miejsc decyduje: większa liczba zdobytych punktów, wynik bezpośredniego spotkania ( w turnieju mała tabela ), lepsza różnica bramek, większa liczba zdobytych bramek, rzuty karne między zainteresowanymi zespołami.
    Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
    Warunkiem startu jest posiadanie swoich kijów i kasku ochronnego dla bramkarza.
  4. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  5. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

DziewczętaChłopcy
Unihokej dziewcząt - Szkoły Gimnazjalne schemat Unihokej chłopców - Szkoły Gimnazjalne schemat

I ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym
II ETAP - dwa turnieje półfinałowe każdy z każdym
FINAŁ - turniej każdy z każdym

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

29.11.2013 godz.10.00 - G 55

G 55 - G 35
14:1
1.G 55
2.G 35
3.G 12
G 35 - G 12
3:1
G 12 - G 55
0:7

Grupa B

18.12.2013 godz.12.30 - G SAL

G SAL - G 9
2:1
1.G SAL
2.G 9
3.G 58
4.G 7
G 7 - G 58
2:6
G SAL - G 7
4:2
G 9 - G 58
6:2
G SAL - G 58
7:2
G 9 - G 7
5:0

Grupa C

3.12.2013 godz.9.30 ARENA

G 5 - G 41
0:6
1.G 41
2.G 33
3.G 5
G 41 - G 33
5:1
G 33 - G 5
5:0






Grupa D

28.11.2013 godz.12.00 - G 29

G 29 - G 23
5:0
1.G 29
2.G SMS wo
3.G 23 wo
4.G
G 23 - G SMS

G SMS - G 29
0:5






II ETAP

półfinał A

26.02.2014 godz.12.00 - G 55

 

G 55 - G 9
3:2
1.G 55
2.G 41
3.G 9
4.G
G 9 - G 41
0:2
G 41 - G 55
1:7






półfinał B

10.01.2014 godz.10.00 - G 29

 

G 29 - G 35
6:4
1.G SAL
2.G 29
3.G 33
4.G 35
G SAL - G 33
5:0
G 29 - G 33
5:1
G SAL - G 35
7:1
G 33 - G 35
9:2
G 29 - G SAL
0:5
FINAŁ - 16.04.2014 godz. 10.00 Gim 55
I mecz G 55 - G 41
12:0
1.G 55
2.G SAL
3.G 29
4.G 41
II mecz G 29 - G SAL
0:3
III mecz G 55 - G SAL
3:1
IV mecz G 29 - G 41
4:0
V mecz G SAL - G 41
5:0
VI mecz G 55 - G 29
5:1

 

Wyniki – chłopcy
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

29.11.2013 godz.10.00 - G 55

G 55 - G 35
25:1
1.G 55
2.G 23
3.G 35 
G 35 - G 23
1:3
G 23 - G 55
2:19






Grupa B

16.12.2013 godz.9.30 - ARENA

G 33 - G 5
6:1
1.G 5
2.G 33
3.G 54
4.G 6
G 54 - G 6
2:1
G 33 - G 54
1:3
G 5 - G 6
7:4
G 33 - G 6
1:0
G 54 - G 5
2:6

Grupa C

19.12.2013 godz.10.00 - G SAL

G 41 - G SAL
8:5
1.G 41
2.G SAL
3.G 56 wo
4.G SMS wo
G SMS - G 56

G 41 - G SMS
5:0
G SAL - G 56
5:0
G 41 - G 56
5:0
G SAL - G SMS
5:0

Grupa D

25.11.2013 godz.10.00 -G 29

G 29 - G 58
5:0
1.G 29
2.G 12
3.G 26
4.G 58 wo
G 26 - G 12
1:4
G 29 - G 26
14:0
G 58 - G 12
0:5
G 29 - G 12
8:2
G 26 - G 58
5:0
II ETAP

pófinał A

5.03.2014 godz.10.00 - G 55

G 33 - G 12
4:3
1.G 55
2.G 41
3.G 33
4.G 12
G 41 - G 55
1:5
G 33 - G 41
1:10
G 55 - G 12 11:0
G 33 - G 55
1:14
G 41 - G 12
13:0

półfinał B

22.01.2014 godz.10.00 - G 29

 

G 29 - G 23
5:2
1.G SAL
2.G 29
3.G 23
4.G 5
G SAL - G 5 5:1
G 23 - G SAL
0:3
G 29 - G 5
6:0
G 23 - G 5
4:2
G SAL - G 29
2:1
FINAŁ 4.04.2014 godz.10.00 Gim 55
I mecz G 29 - G SAL
2:1 1.G 55
2.G 41
3.G 29
4.G SAL
II mecz G 55 - G 41
5:4
III mecz G 55 - G SAL
6:0
IV mecz G 29 - G 41
2:3
V mecz G 41- G SAL
4:4
VI mecz G 55 - G 29
12:2