Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Joanna Draszkiewicz

Trener Osiedlowy

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa Nr 7
ul. Galileusza 14

Dyscyplina:

Piłka Ręczna

Godziny pracy:

Poniedziałek 15:30-17:00

 

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Luty-Maj 2014

W okresie od lutego do maja 2014r. kontynuowałam zajęcia z mini piłki ręcznej chłopców klas 2 w ramach programu Trener Osiedlowy. Frekwencja na zajęciach była wysoka, a uczniowie z dużym zapałem brali w nich udział. Na zajęciach doskonaliliśmy przede wszystkim ogólnorozwój oraz podstawowe elementy gry w mini piłkę ręczną. Chłopcy swoje umiejętności ponownie mogli sprawdzać w cyklu turniejów w ramach MKS Handball Liga Szkrabów gdzie raz w miesiącu spotykaliśmy się na hali sportowej/boisku naszej szkoły z zawodnikami innych poznańskich podstawówek. Dziękując za cały rok pracy czekamy na kolejną wrześniową edycję programu Trener Osiedlowy.

Zdjęcia:

Wrzesień-Grudzień 2013

W ramach programu Trener osiedlowy prowadzę 2 godziny zajęć piłki ręcznej chłopców klas 2. Usportowienia mają na celu rozwijanie walorów piłki ręcznej w różnych odmianach poprzez kształtowanie sprawności ogólnej i specjalnej, zapoznanie z zasadami gry i sędziowania oraz wdrażanie do współdziałania w grupie. Przy współpracy z klubem MKS Poznań bierzemy udział w comiesięcznych rozgrywkach mini piłki ręcznej MKS HANDBALL LIGA SZKRABÓW klas 2-3, dzięki regularnym turniejom chłopcy mogą wykorzystywać zdobyte umiejętności podczas rywalizacji sportowej z zawodnikami innych poznańskich szkół.

Zajęcia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem oraz uświadamiają potrzebę prowadzenia zdrowego stylu życia i zachęcają do czynnego wypoczynku.

TURNIEJE W KTÓRYCH BRALIŚMY UDZIAŁ:
30.09 MKS Handball Liga Szkrabów SP7
29.10 MKS Handball Liga Szkrabów SP7
26.11 MKS Handball Liga Szkrabów SP7
16.12 MKS Handball Liga Szkrabów SP7

Zdjęcia:

<< POWRÓT