Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Piłka Siatkowa

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów:
    I etap - do 8.11.2013
    II etap - do 13.12.2013
    Finał - do 28.02.2014
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem PIMS oraz przepisami Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
    Reprezentacja szkoły składa się z max 12 dziewcząt i 12 chłopców.
    Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
    Wysokość siatki dziewczęta 215 cm, chłopcy 235 cm. Boisko 9x9 m.
    W turniejach gra toczy się do dwóch wygranych setów do 25 pkt, rozstrzygający do 15 pkt.
    W przypadku pojedynczego meczu gra toczy się do 3 wygranych setów do 25 pkt., rozstrzygający do 15 pkt. W turniejach za wygrany mecz zespół otrzymuje 2 pkt, za przegraną 1 pkt.  O kolejności miejsc decyduje: ilość dużych punktów, stosunek setów, stosunek małych punktów, bezpośredni mecz.
  4. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  5. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

DziewczętaChłopcy
Piłka Siatkowa dziewcząt - Szkoły Gimnazjalne Schemat Piłka Siatkowa chłopców - Szkoły Gimnazjalne Schemat

I etap - rozgrywki grupowe każdy z każdym ( do II etapu awansują zwycięzcy )
II etap - rozgrywki grupowe każdy z każdym ( zwycięzcy awansują bezpośrednio do finału, drużyny z II miejsca awans do turnieju barażowego )
III etap - turnieje barażowe ( zwycięzca awansuje do finału )

IV etap - Finał - turniej  każdy z każdym

Wyniki:

Wyniki – dziewczęta
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

31.10.2013 godz.10.00 - G 5

G 5 - G Dąbrówka
2:0
1.G 5
2.G 60
3.G Dąbrówka
G Dąbrówka - G 60
1:2
G 60 - G 5
0:2

Grupa B

7.11.2013 godz.10.00 - G SMS

G 54 - G SMS
2:1
1.G 54
2.G SMS
3.G 35
G SMS - G 35
2:0
G 35 - G 54
0:2

Grupa C

25.10.2013 - G 27

G 12 - G 27
0:2
1.G 27
2.G 12
3.G 43
4.G 24 wo
G 43 - G 24
0:2
G 12 - G 43
2:0
G 27 - G 24
2:0
G 12 - G 24
2:0
G 27 - G 43
2:0

Grupa D

30.10.2013 godz.9.30 - G 64

G 64 - G 66
2:0
1.G 64
2.G 66
3.G 41
G 66 - G 41
2:1
G 41 - G 64
0:2

Grupa E

6.11.2013 godz.11.00 - G 29

G 55 - G 29
0:2
1.G 67
2.G 29
3.G 55
4.G 23
G 67 - G 23
2:0
G 55 - G 67
0:2
G 29 - G 23
2:0
G 55 - G 23
2:0
G 29 - G 67
1:2
Grupa F

7.11.2013 godz.9.30 - G 26

G 26 - G 7
1:2
1.G 7
2.G 58
3.G 26
G 7 - G 58
2:1
G 58 - G 26
2:0

Grupa G

29.10.2013 - G 33

G 33 - G KAT
2:0
1.G 33
2.G KAT
3.G 44
4.G KAT SW
G KAT SW - G 44
0:2
G 33 - G KAT SW
2:0
G KAT - G 44
2:1
G 33 - G 44
2:0
G KAT - G KAT SW
2:0

Grupa H

24.10.2013 godz. 10.00 - G 65

G 30 - G 65
1:3 1.G 65
2.G 30
3.G 50 wo
G 65 - G 50
2:0
G 50 - G 30
0:2

Grupa I

8.11.2013 godz.10.00 -G 6

turniej w SP 15

G 6 - G 56 2:0 1.G 6
2.G 56
3.G 2
G 56 - G 2
2:0
G 2 - G 6
0:2
II ETAP

Grupa J

26.11.2013 godz.10.00 - Gim 5

G 5 - G 54
2:0 1.G 5
2.G 27
3.G 54
G 54 - G 27
0:2
G 27 - G 5
0:2

Grupa K

6.12.2013 godz.9.30 - Gim 64

G 64 - G 67
2:0 1.G 64
2.G 67
3.G 7
G 67 - G 7
2:0
G 7 - G 64
0:2

Grupa L

9.12.2013 godz.9.00 - Gim 65

G 33 - G 65
2:1 1.G 6
2.G 33
3.G 65
G 65 - G 6
0:2
G 6 - G 33
2:0
BARAŻE

Grupa M

24.01.2014 godz.10.00 - Gim 27

G 27 - G 67
1:2
1.G 33
2.G 67
3.G 27
G 67 - G 33
0:3
G 33 - G 27
2:0
FINAŁ- 6.03.2014 godz.09.30 - GIM 64
I mecz G 5 - G 33
2:0 1.G 5
2.G 6
3.G 64
4.G 33
II mecz G 64 - G 6
0:2
III mecz G 5 - G 64
2:0
IV mecz G 6 - G 33
2:0
V mecz G 5 - G 6
2:0
VI mecz G 64 - G 33
2:0

 

Wyniki – chłopcy
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

4.11.2013 godz.10.00 - G 6

mecz w SP 15

G 6 - G 43
2:3 1.G 43
2.G 6

Grupa B

5.11.2013 - G 12

G 12 - G 56
0:2 1.G 56
2.G 12
3.G 40 wo
G 56 - G 40
2:0
G 40 - G 12
0:2
Grupa C

24.10.2013 - G 33

G 33 - G KAT
2:0 1.G 33
2.G KAT
3.G 35
G KAT - G 35
2:0
G 35 - G 33
0:2

Grupa D

4.11.2013 godz.11.30 - G 5

turniej hala Posnania

G 5 - G 65
2:0 1.G 5
2.G 2
3.G 65 wo
G 65 - G 2
0:2
G 2 - G 5
0:3
Grupa E

G 26

G 26 - G 54
0:2 1.G SAL
2.G 54
3.G 26
G 54 - G SAL
0:2
G SAL - G 26
2:0

Grupa F

7.11.2013 godz.12.00 - G 30

G 31 - G 60
1:2 1.G 30
2.G 60
3.G 31
G 60 - G 30
0:2
G 30 - G 31
2:0

Grupa G

24.10.2013 - G 27

G 23 - G 58
2:0 1.G 27
2.G 23
3.G 58
G 58 - G 27
0:2
G 27 - G 23
2:0

Grupa H

5.11.2013 - G 24

G 50 - G PIJ
0:2 1.G 24
2.G PIJ
3.G 50
G PIJ - G 24
0:2
G 24 - G 50
2:0

Grupa I

13.11.2013 godz.9.30 - G 29

G 29 - G 41
3:0

1.G 29
2.G 41



II ETAP

Grupa J

13.12.2013 godz.10.00 - Gim 43

G 43 - G 56
2:0 1.G 33
2.G 43
3.G 56
G 56 - G 33
0:2
G 33 - G 43
2:0

Grupa K

9.12.2013 godz.13.00 - Gim 5

G 5 - G SAL
2:0 1.G 30
2.G 5
3.G SAL
G SAL - G 30
0:2
G 30 - G 5
2:1

Grupa L

8.01.2014 godz.9.30 - Gim 29

G 27 - G 24
2:0 1.G 27
2.G 29
3.G 24
G 24 - G 29
1:2
G 29 - G 27
0:2
BARAŻE

Grupa M

29.01.2014 godz.-9.30 - Gim 29

G 43 - G 5
0:2
1.G 5
2.G 43
3.G 29
G 5 - G 29
2:0
G 29 - G 43
0:2
FINAŁ - 27.02.2014 godz.10.00 - GIM 27
I mecz G 27 - G 33
2:0 1.G 30
2.G 5
3.G 27
4.G 33
II mecz G 5 - G 30
0:2
III mecz G 27 - G 30
0:2
IV mecz G 5 - G 33
2:0
V mecz G 27 - G 5
0:2
VI mecz G 30 - G 33
2:0