Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Koszykówka

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów:
    I etap - do 15.11.2013
    II etap - do 13.12.2013
    Finał - do14.03.2014
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem PIMS oraz przepisami gry Polskiego Związku Koszykówki.
    Reprezentacja szkoły składa się z max 12 dziewcząt i 12 chłopców.
    Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
  4. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  5. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

DziewczętaChłopcy
Koszykówka dziewcząt - Szkoły Gimnazjalne Schemat Koszykówka chłopców - Szkoły Gimnazjalne Schemat

I ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym
II ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym
FINAŁ - mecze półfinałowe A1-B2 i B1-A2, następnie mecz o 3 miejsce (przegrani) i o 1 miejsce (zwycięzcy).

Wyniki

Wyniki - dziewczęta
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

1.G SMS

 

Grupa B

5.11.2013 godz. 9.30 - G 29

G 56 - G 29
24:25
1.G 29
2.G 23
3.G 56
G 29 - G 23
39:20
G 23 - G 56
49:41

Grupa C

5.12.2013 godz.10.00 - G 55

G 58 - G KAT
27:38
1.G KAT
2.G 55
3.G 58
G KAT - G 55
29:18
G 55 - G 58
28:16

Grupa D

13.11.2013 godz.9.30 - G 26

G 26 - G 40
57:16
1.G 26
2.G 7
3.G 40
G 40 - G 7
29:43
G 7 - G 26
27:60

Grupa E

G 12

G 12 - G 33
2:38
1.G 33
2.G 12
3.G 5 wo
G 33 - G 5
20:0
G 5 - G 12
0:20

Grupa F

29.11.2013 godz.10.00 - G 9

G 9 - G 41
178:2
1.G 9
2.G 41
3.G KAT SW
G 41 - G KAT SW
27:26
G KAT SW - G 9
4:159
II ETAP

Grupa G

17.12.2013 godz.10.00 - G 29

G SMS - G 29
95:10
1.G  SMS
2.G 29
3.G KAT
G 29 - G KAT
24:15
G KAT - G SMS
11:58

Grupa H

17.12.2013 godz.9.30 - G 26

G 26 - G 33
44:50
1.G 9
2.G 33
3.G 26
G 33 - G 9
14:78
G 9 - G 26
67:14
FINAŁ- 25.02.2014 godz.10.00 - GIM 29
I półfinał

1.G 9
2.G SMS
3.G 33
4.G 29
II półfinał

mecz o III miejsce G 33 - G 29
51:39
mecz o I miejsce G 9 - G SMS
59:53

 

Wyniki – chłopcy
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

13.11.2013 - G 12

G 12 - G SPOŁ 2
23:57
1.G SPOŁ 2
2.G 12
3.G KAT SW
G SPOŁ 2 - G KAT SW
70:12
G KAT SW - G 12
14:55
Grupa B

6.11.2013 godz.9.00 - G 24

G 24 - G PIJ
101:22
1.G 24
2.G KAT
3.G PIJ
G PIJ - G KAT
12:32
G KAT - G 24
25:97

Grupa C

14.11.2013 godz.9.30 - G 65

G 33 - G 65
48:16
1.G 33
2.G 65
3.G 40
G 65 - G 40
32:31
G 40 - G 33
12:30

Grupa D

25.11.2013 godz.11.45 - G 9

G 9 - G 58
31:10
1.G 9
2.G 58
3.G 56 wo
G 58 - G 56
20:0
G 56 - G 9
0:20

Grupa E

15.11.2013 godz.9.30 - G 26

G 26 - G 31
63:20
1.G 26
2.G 23
3.G 31
G 31 - G 23
36:42
G 23 - G 26
14:55

Grupa F

21.10.2013 - G 29

G 29 - G 41
20:0
1.G 54
2.G 29
3.G 41 wo
G 41 - G 54
0:20
G 54 - G 29
99:28
II ETAP

Grupa G

18.12.2013 godz.9.00 - G 24

G SPOŁ 2 - G 24
41:83
1.G 24
2.G SPOŁ 2
3.G 33
G 24 - G 33
79:30
G 33 - G SPOŁ 2
35:55

Grupa H

16.12.2013 godz.9.30 - G 26

G 9 - G 26
22:61
1.G 26
2.G 9
3.G 54
G 26 - G 54
101:21
G 54 - G 9
0:20
FINAŁ - 26.02.2014 godz.09.30 - GIM 26
I półfinał
G 24 - G 9
62:33
1.G 24
2.G 26
3.G SPOŁ 2
4.G 9
II półfinał
G 26 - G SPOŁ 2
41:39
mecz o III miejsce G 9 - G SPOŁ 2
40:44
mecz o I miejsce G 24 - G 26
58:36