Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Piłka Ręczna

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów:
    I etap - do 31.10.2013
    II etap - do 29.11.2013
    Finał - do 31.01.2014
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem PIMS.
    Reprezentacja szkoły składa się max z 16 dziewcząt i 16 chłopców.
    Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
    Poznański SZS informuje, że w rozgrywkach piłki ręcznej, organizowanych przez nasze stowarzyszenie obowiązuje całkowity zakaz stosowania kleju. Drużyny, których zawodnicy nie zastosują się do zakazu będą dyskwalifikowane.
  4. Ustalenia regulaminowe:
    • czas gry 2 x 15 minut
    • drużyna liczy 16 zawodników
    • obowiązuje zakaz używania kleju
    • piłka: "Jedynka" dla dziewcząt; "dwójka" dla chłopców
    • Jeden czas dla drużyny 30 sekundowy w każdej połowie gry
    • w pierwszej połowie obowiązuje obrona 3:3 lub 3:2:1
    • w drugiej połowie: każda obrona oprócz obrony 6:0 oraz obron kombinowanych
    • Obowiązują: Przepisy gry ZPRP oraz Regulamin Rozgrywek Młodzieżowych ZPRP
    • szkoły zobowiązane są do zabezpieczenia piłek we własnym zakresie (zabierania ze sobą na turnieje)
  5. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  6. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

DziewczętaChłopcy
Piłka Ręczna dziewcząt - Szkoły Gimnazjalne Schemat Piłka Ręczna chłopców - Szkoły Gimnazjalne Schemat

I ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym
II ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym
FINAŁ - mecze półfinałowe A1-B2 i B1-A2, następnie mecz o III miejsce (przegrani) i o I miejsce (zwycięzcy)

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

1.G 60

Grupa B

17.10.2013 godz. 12.30 - G 29

G 29 - G 9
4:5 1.G 9
2.G 29
3.G 23
G 9 - G 23
9:6
G 23 - G 29
5:9

Grupa C

30.10.2013 godz.9.30 - G 12

G 12 - G 26
8:9 1.G 26
2.G 12
3.G SAL
G 26 - G SAL
9:1
G SAL - G 12
4:13

Grupa D

23.10.2013 godz. 9.00 - G 55

G 30 - G 55
6:13 1.G 55
2.G 30
3.G 33
G 55 - G 33
11:1
G 33 - G 30
9:11

Grupa E

29.10.2013 godz.10.00 - G 5

G 35 - G 5
4:13 1.G 5
2.G 67
3.G 35
G 5 - G 67
10:8
G 67 - G 35
16:3

Grupa F

G 58


1.G 58


II ETAP

Grupa G

18.11.2013 godz.11.00 - ARENA

G 60 - G 9
15:3 1.G 60
2.G 9
3.G 26
G 9 - G 26
6:6
G 26 - G 60
0:20

Grupa H

25.11.2013 godz.12.00 - G 55

G 55 - G 5
9:9 1.G 58
2.G 55
3.G 5
G 5 - G 58
6:14
G 58 - G 55
12:11
FINAŁ - 17.01.2014 godz.10.00 ARENA
I półfinał
G 60 - G 55
12:5 1.G 60
2.G 58
3.G 55
4.G 9
II półfinał
G 58 - G 9 17:3
mecz o III miejsce G 55 - G 9
7:5
mecz o I miejsce G 60 - G 58
21:9

 

Wyniki - chłopcy
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

1. G 54
Grupa B

31.10.2013 godz.9.30 - G 12

G 12 - G KAT
6:11 1.G KAT
2.G 12
3.G 33
G KAT - G 33
18:7
G 33 - G 12
4:14

Grupa C

12.11.2013 godz.11.00 - ARENA

G 26 - G 23
13:6 1.G 26
2.G 23
3.G 58
G 23 - G 58
15:10
G 58 - G 26
7:18

Grupa D

7.11.2013 godz. 13.30 - G 29

G 29 - G 40
8:5 1.G 60
2.G 29
3.G 40
G 40 - G 60
5:11
G 60 - G 29
9:8

Grupa E

23.10.2013 godz. 9.00 - G 55

G 55 - G 30
16:2 1. G 55
2. G SAL
3. G 30
G 30 - G SAL
7:22
G SAL - G 55
6:8

Grupa F

1.G 5
II ETAP

Grupa G

11.12.2013 godz.11.00 - G 54

G 54 - G KAT
23:5 1.G 54
2.G 26
3.G KAT
G KAT - G 26
10:19
G 26 - G 54
13:13

Grupa H

9.12.2013 godz.10.00 hala Posnania

G 60 - G 55 11:16 1.G 5
2.G 55
3.G 60
G 55 - G 5
7:24
G 5 - G 60
20:9
FINAŁ - 28.01.2014 godz.10.00  GIM 54
I półfinał
G 54 - G 55
32:10 1.G 5
2.G 54
3.G 26
4.G 55
II półfinał
G 5 - G 26
18:8
mecz o III miejsce G 55 - G 26
16:21
mecz o I miejsce G 54 - G 5
9:16