Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Badminton

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów
    I etap - do 18.10.2013
    II etap - do 8.11.2013
    Finał - do 29.11.2013
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem PIMS.
    Reprezentacja szkoły składa się z 2 dziewcząt i 2 chłopców + jeden zawodnik rezerwowy.
    Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
  4. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  5. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

DziewczętaChłopcy
Badminton dziewcząt - Szkoły Gimnazjalne Schemat Badminton chłopców - Szkoły Gimnazjalne Schemat

I ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym
II ETAP (dziewczęta) - dwa turnieje każdy z każdym
FINAŁ - dziewczęta: mecze półfinałowe A1-B2 i B1-A2, następnie mecz o III miejsce - przegrani, mecz o I miejsce - zwycięzcy. Chłopcy: mecze półfinałowe F1-F2 i F3-F4, następnie mecz o III miejsce - przegrani, mecz o I miejsce - zwycięzcy.

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

G 26

1.G 26

Grupa B

25.10.2013 godz. 9.00 - G 33

G 33 - G 12
3:1 1.G 29
2.G 33
3.G 12
G 12 - G 29
0:3
G 29 - G 33
3:1

Grupa C

17.10.2013 - G 55

G 55 - G 64
2:3 1.G 64
2.G 55

Grupa D

G 5

G 5 - G 56
3:0 1.G 5
2.G 56

Grupa E

9.10.2013 godz. 9.00 - G SAL

G 58 - G SAL
0:3 1.G SAL
2.G 58
3.G 31
G SAL - G 31
3:0
G 31 - G 58
0:3

Grupa F

G 24

1. G 24
II ETAP

Grupa G

6.11.2013 GODZ.10.00 - G 26

G 26 - G 29
3:0 1.G 26
2.G 64
3.G 29
G 29 - G 64
2:3
G 64 - G 26
0:3

Grupa H

25.11.2013 godz.10.00 - G 24

G 5 - G SAL 1:3 1.G 24
2.G SAL
3.G 5
G SAL - G 24
2:3
G 24 - G 5
3:1
FINAŁ - 2.12.2013 godz.9.30 -  GIM 26
I półfinał G 26 - G SAL
3:2 1.G 26
2.G 24
3.G SAL
4.G 64
II półfinał G 24 - G 64
3:1
Mecz o 3 m-ce G SAL - G 64
3:1
Finał G 26 - G 24
3:0

 

Wyniki – chłopcy
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

30.10.2013 - G 5

G 5 - G 56
3:0 1.G 5
2.G 33
3.G 56
G 56 - G 33
0:3
G 33 - G 5
0:3

Grupa B

16.10.2013 - G 26

G 12 - G 27
2:3 1.G 26
2.G 27
3.G 12
G 27 - G 26
0:3
G 26 - G 12
3:0

Grupa C

31.10.2013 - G 24

G 24 - G 31
3:0 1.G 24
2.G 29
3.G 31
G 31 - G 29
0:3
G 29 - G 24
1:3

Grupa D

15.10.2013 godz. 9.00 - G SAL

G SAL - G 55
3:1 1.G 58
2.G SAL
3.G 55 
G 55 - G 58
1:3
G 58 - G SAL
3:0
FINAŁ - 21.11.2013 godz. 9.00  - GIM 26
I półfinał G 5 - G 26
3:1 1.G 5
2.G 24
3.G 26
4.G 58
II półfinał G 24 - G 58
3:1
Mecz o 3 m-ce G 26 - G 58
3:2
Finał G 5 - G 24
3:2