Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Tenis Stołowy

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów:
    I etap - do 18.10.2013
    II etap - do 31.10.2013
    Finał - do 15.11.2013
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem PIMS.
    Reprezentacja szkoły składa się z 3 dziewcząt lub 3 chłopców + jeden zawodnik rezerwowy.
    Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
  4. Sposób przeprowadzenia:
    Kolejność gier:
    • I rzut: A-X B-Y C-Z
    • II rzut: gra podwójna
    • III rzut: A-Y B-Z C-X
    Zawody rozgrywane do 4 wygranych meczów przez zespół.
  5. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  6. Zgłoszone szkoły oraz system rozgrywek:

Plan rozgrywek

DziewczętaChłopcy
Tenis Stołowy dziewcząt - Szkoły Ponadgimnazjalne Schemat Tenis Stołowy chłopców - Szkoły Ponadgimnazjalne Schemat

I ETAP - ROZGRYWKI GRUPOWE KAŻDY Z KAŻDYM
II ETAP- ROZGRYWKI GRUPOWE KAŻDY Z KAŻDYM
FINAŁ - dziewczęta - MECZE PÓŁFINAŁOWE A1 - B2, B1 - A2, następnie mecz o 3 miejsce (przegrani) i mecz o 1 miejsce (zwycięzcy). Chłopcy - KAŻDY Z KAŻDYM.

Wyniki

Wyniki - dziewczęta
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

11.10.2013 - 11 LO

ZS MECH - 4 LO
3:4 1. 11 LO
2. 4 LO
3. ZS MECH
4 LO - 11 LO
3:4
11 LO - ZS MECH
3:4

Grupa B

24.10.2013 godz. 10.00 - ZS KOM

2 LO - ZS KOM
1. 16 LO
2. 2 LO
3. ZS KOM
4. ZS EKON 
16 LO - ZS EKON
2 LO - 16 LO
ZS KOM - ZS EKON
2 LO - ZS EKON
ZS KOM - 16 LO

Grupa C

7.10.2013 - ZS HAND

8 LO - 1 LO
4:0 1. 8 LO
2. ZS HAND
3. 1 LO wo
1 LO - ZS HAND
0:4
ZS HAND - 8 LO
0:4

Grupa D

21.10.2013 godz. 11.00 - 14 LO

ZSZ 6 - 14 LO
4:3 1. ZSZ 6
2. 14 LO
3. ZS BUD 1
14 LO - ZS BUD 1
4:1
ZS BUD 1 - ZSZ 6
2:4

Grupa E

10.10.2013 - LO MM

LO MM - 5 LO
1:4 1. 5 LO
2. ZSLT
3. LO MM
5 LO - ZSLT
4:1
ZSLT - LO MM
4:1

Grupa F

16.10.2013 - 6 LO

3 LO - 20 LO
4:0 1. 3 LO
2. 6 LO
3. 20 LO 
20 LO - 6 LO
0:4
6 LO - 3 LO
1:4
II ETAP

półfinał A

8.11.2013 godz.8.00 - 11 LO

11 LO - 16 LO
4:1 1. 11 LO
2. 8 LO
3. 16 LO
16 LO - 8 LO
1:4
8 LO - 11 LO
3:4

półfinał B

7.11.2013 - 5 LO

ZSZ 6 - 5 LO
4:0 1. 3 LO
2. ZSZ 6
3. 5 LO
5 LO - 3 LO
4:1
3 LO - ZSZ 6
4:2
FINAŁ - 20.11.2013 godz.11.00 - Gim 31
I mecz 11 LO - ZSZ 6
4:1 1. 11 LO
2. 8 LO
3. 3 LO
4. ZSZ 6
II mecz 3 LO - 8 LO
1:4
mecz o 3 miejsce 3 LO - ZSZ 6
4:1
mecz o 1 miejsce 11 LO - 8 LO
4:2

 

Wyniki - chłopcy
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

17.10.2013 - ZS KOM

5 LO - ZS KOM
4:1 1. 5 LO
2. ZS KOM
3. 7 LO
ZS KOM - 7 LO
4:0
7 LO - 5 LO
0:4

Grupa B

9.10.2013 -11 LO

11 LO - 20 LO
4:0 1. 11 LO
2. 2 LO
3. 20 LO
20 LO - 2 LO
2:4
2 LO - 11 LO
0:4

Grupa C

10.10.2013 - LO MM

ZSZ 6 - LO MM
2:4 1. LO MM
2. 17 LO
3. ZSZ 6
LO MM - 17 LO
4:3
17 LO - ZSZ 6
4:2

Grupa D

7.10.2013 - 6 LO

6 LO - ZSBD
4:1 1. 6 LO
2. ZS ELEKTR 2
3. ZSBD
ZSBD - ZS ELEKTR 2
1:4
ZS ELEKTR 2 - 6 LO
1:4

Grupa E

21.10.2013 godz. 13.00 - 14 LO

14 LO - ZS ELEKTR 1
2:4 1. 1 LO
2. ZS ELEKTR 1
3. 14 LO
ZS ELEKTR 1 - 1 LO
0:4
1 LO - 14 LO
4:0
Grupa F

15.10.2013 - ZS HAND

ZS HAND - 4 LO
4:3 1. ZS HAND
2. 4 LO
3. 12 LO
4 LO - 12 LO
4:1
12 LO - ZS HAND
0:4

Grupa G

21.10.2013 godz.9.00 - LO SAL

3 LO - CEUIP
4:3 1. 3 LO
2. CEUiP
3. LO SAL wo
CEUIP - LO SAL
4:0
LO SAL - 3 LO
0:4

Grupa H

10.10.2013 godz.9.30 - 16 LO

16 LO - ZS EKON
4:0 1. 16 LO
2. ZS EKONOMICZNYCH
3. ZS BUD nr 1 wo.
16 LO - ZS BUD 1 4:0
ZS EKON - ZS BUD 1 4:0

Grupa I

17.10.2013 - 8 LO

9 LO - ZSLT
0:4 1. 8 LO
2. ZSLT
3. 9 LO wo
ZSLT - 8 LO
0:4
8 LO - 9 LO
4:0
II ETAP

Grupa J

31.10.2013 godz.9.00 - LO MM

5 LO - 11 LO
4:2 1. 5 LO
2. 11 LO
3. LO MM
11 LO - LO MM
4:0
LO MM - 5 LO
0:4

Grupa K

4.11.2013 godz.11.00 - 6 LO

6 LO - 1 LO
2:4 1. 1 LO
2. 6 LO
3. ZS HANDLOWYCH
1 LO - ZS HAND
4:1
ZS HAND - 6 LO
1:4

Grupa L

30.10.2013 godz.9.30 - 16 LO

3 LO - 16 LO
4:2 1. 8 LO
2 3 LO.
3. 16 LO
16 LO - 8 LO
2:4
8 LO - 3 LO
4:1
FINAŁ - 20.11.2013 godz.11.00 - Gim 31
I mecz 5 LO - 8 LO
4:0 1. 5 LO
2. 8 LO
3. 1 LO
II mecz 1 LO - 8 LO
3:4
III mecz 1 LO - 5 LO
1:4