Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Piłka Siatkowa

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów:
    I etap - do 15.11.2013
    II etap - do 13.12.2013
    Finał - do 31.01.2014
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem PIMS.
    Reprezentacja szkoły składa się z max 12 dziewcząt i 12 chłopców.
    Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
    Wysokość siatki dziewczęta 224 cm, chłopcy 243 cm. Boisko 9x9 m.
    W turniejach gra toczy się do dwóch wygranych setów do 25 pkt, rozstrzygający do 15 pkt.
    W przypadku pojedynczego meczu gra toczy się do 3 wygranych setów do 25 pkt., rozstrzygający do 15 pkt.
  4. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  5. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

DziewczętaChłopcy
Piłka Siatkowa dziewcząt - Szkoły Ponadgimnazjalne Schemat Piłka Siatkowa chłopców - Szkoły Ponadgimnazjalne Schemat

I ETAP - ROZGRYWKI GRUPOWE KAŻDY Z KAŻDYM
II ETAP - ROZGRYWKI GRUPOWE KAŻDY Z KAŻDYM
III etap (CHŁOPCY) - turniej barażowy z udziałem drużyn z 2 miejsc. Zwycięzca dołączy do grona finalistów jako F1.
Finał - MECZE PÓŁFINAŁOWE F1 - F2, F3 - F4, następnie mecz o III miejsce - przegrani, mecz o I miejsce - zwycięzcy

Wyniki

Wyniki - dziewczęta
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

1. ZSMS

Grupa B

Grupa C

Grupa D

5 LO

5 LO - ZS BUD
3:0 1. 5 LO
2. ZS BUDOWLANYCH

Grupa E

15.11.2013 godz.10.00 - LO MM

12 LO - ZS MECH
1. LO MM
2. ZS MECHANICZNYCH
3. 12 LO wo
ZS MECH - LO MM
2:3
LO MM - 12 LO

Grupa F

14.11.2013 godz.9.30 - 17 LO

17 LO - 2 LO
2:0 1. ZS HANDLOWYCH
2. 17 LO
3. 2 LO
2 LO - ZS HAND
0:2
ZS HAND - 17 LO
2:0

Grupa G

1. 3 LO

Grupa H

13.11.2013 godz.14.00 - 6 LO

14 LO - ZS GASTR
2:0 1. 6 LO
2. 14 LO
3. ZS GASTRONOMICZNYCH
ZS GASTR - 6 LO
0:2
6 LO - 14 LO
2:0

Grupa I

29.10.2013 godz.10.00 - 20 LO

8 LO - ZSZ 6
0:2 1. ZSZ 6
2. 20 LO
3. 8 LO
ZSZ 6 - 20 LO
2:1
20 LO - 8 LO
2:0

Grupa J

1. 33 LO

Grupa K

28.11.2013 godz.11.30 - 11 LO

ZSBD - 7 LO
1. 11 LO
2. 7 LO
3. ZSBD wo
7 LO - 11 LO
0:3
11 LO - ZSBD
Grupa L

30.10.2013 godz. 11.00 - 16 LO

4 LO - 16 LO
0:2 1. 9 LO
2. 16 LO
3. 4 LO
16 LO - 9 LO
0:2
9 LO - 4 LO
2:0
II ETAP

Grupa M

1.ZSMS

Grupa N

11.12.2013 godz.10.00 - LO MM

5 LO - LO MM
2:0 1. 5 LO
2. ZS HANDLOWYCH
3. LO MM
LO MM - ZSH
1:2
ZSH - 5 LO
0:2

Grupa O

16.12.2013 godz.10.00 - 3 LO

3 LO - 6 LO
1:2 1. 6 LO
2. 3 LO
3. ZSZ 6
6 LO - ZSZ 6
2:1
ZSZ 6 - 3 LO
0:2

Grupa P

16.12.2013 godz.11.00 - 9 LO

33 LO - 11 LO
2:0 1. 33 LO
2. 9 LO
3. 11 LO
11 LO - 9 LO
0:2
9 LO - 33 LO
0:2
FINAŁ - 27.01.2014 godz.9.00 - ZSMS
I mecz ZSMS - 5 LO
2:0 1. ZSMS
2. 33 LO
3. 6 LO
4. 5 LO
II mecz 6 LO - 33 LO
0:2
mecz o 3 miejsce 5 LO - 6 LO
1:2
mecz o 1 miejsce ZSMS - 33 LO
2:0

 

Wyniki - chłopcy
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa
Grupa A

8 LO

5 LO - 8 LO
2:0 1. 5 LO
2. 8 LO
3. 15 LO
8 LO - 15 LO
2:0
15 LO - 5 LO
0:2
Grupa B

31.10.2013 godz.12.00 - 17 LO

17 LO - 20 LO
3:0 1. 17 LO
2. 20 LO


Grupa C

14.11.2013 godz.8.30 - ZSPS

ZS MECH - 3 LO
0:2 1. 3 LO
2. ZS MECHANICZNYCH
3. ZSPS
3 LO - ZSPS
2:1
ZSPS - ZS MECH
1:2

Grupa D

30.10.2013 godz.9.30 - ZS HAND

14 LO - ZSH
1:2 1. 33 LO
2. ZS HANDLOWYCH
3. 14 LO
ZSH - 33 LO
0:2
33 LO - 14 LO
2:0

Grupa E

31.10.2013 godz.8.15 - 11 LO

11 LO - ZS KOM
2:0 1. 11 LO
2. ZS KOMUNIKACJI
3. ZSBD
ZS KOM - ZSBD
2:1
ZSBD - 11 LO
0:2

Grupa F

25.11.2013 godz.10.00 - LO MM

LO MM - ZSZ 6
0:2 1. ZSZ 6
2. LO MM
3. 4 LO
ZSZ 6 - 4 LO
2:0
4 LO - LO MM
0:2

Grupa G

6.11.2013 godz.11.00 - 9 LO

9 LO - CEUIP
2:0 1. 9 LO
2. CEUIP
3. 2 LO
CEUIP - 2 LO
2:0
2 LO - 9 LO
0:2

Grupa H

13.11.2013 - ZSGD

ZSGD - ZS ELEKTR 2
0:2 1. 6 LO
2. ZS ELEKTRYCZNYCH 2
3. ZSGD
ZS ELEKTR 2 - 6 LO
0:2
6 LO - ZSGD
2:0
Grupa I

25.10.2013 godz.9.30 - 16 LO

12 LO - ZSLT
1. 16 LO
2. 12 LO wo
3. ZSLT wo
ZSLT - 16 LO
0:2
16 LO - 12 LO
2:0
II ETAP

Grupa J

9.12.2013 godz.11.00 - 17 LO

5 LO - 17 LO
0:2 1. 17 LO
2. 3 LO
3. 5 LO
17 LO - 3 LO
2:1
3 LO - 5 LO
2:0

Grupa K

19.12.2013 godz.11.00 - 11 LO

ZSZ 6- 33 LO
2:0 1. ZSZ 6
2. 33 LO
3. 11 LO
33 LO - 11 LO
2:0
11 LO - ZSZ 6
1:2

Grupa L

5.11.2013 godz.9.30 - 16 LO

9 LO - 6 LO
2:0 1. 16 LO
2. 9 LO
3. 6 LO
6 LO - 16 LO
0:2
16 LO - 9 LO
2:0
BARAŻE

Grupa M

8.01.2014 godz.10.00 - 9 LO

3 LO - 33 LO
2:1
1. 9 LO
2. 3 LO  
3. 33 LO
33 LO - 9 LO
1:2
9 LO - 3 LO
2:0
FINAŁ - 23.01.2014  godz.9.30 - 16 LO
I mecz 17 LO - 9 LO
2:0 1. 16 LO
2. 17 LO
3. 9 LO
4. ZSZ 6
II mecz 16 LO - ZSZ 6
2:0
mecz o 3 miejsce 9 LO - ZSZ 6
2:1
mecz o 1 miejsce 16 LO - 17 LO
2:0