Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Koszykówka

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów:
    I etap - do 15.11.2013
    II etap - do 13.12.2013
    Finał - do 31.01.2014
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem PIMS.
    Reprezentacja szkoły składa się z max 12 dziewcząt i 12 chłopców.
    Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
  4. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  5. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

DziewczętaChłopcy
Koszykówka dziewcząt - Szkoły Ponadgimnazjalne Schemat Koszykówka chłopców - Szkoły Ponadgimnazjalne Schemat

I ETAP - ROZGRYWKI GRUPOWE KAŻDY Z KAŻDYM
II ETAP- ROZGRYWKI GRUPOWE KAŻDY Z KAŻDYM
FINAŁ - MECZE PÓŁFINAŁOWE A1- B2, B1- A2, następnie mecz o III miejsce - przegrani, mecz o I miejsce - zwycięzcy

Wyniki

Wyniki - dziewczęta
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

1.  20 LO

Grupa B

5.11.2013 godz.9.00 - LO MM

6 LO - ZS GASTR
20:0 1. LO MM
2. 6 LO
3. ZS GASTRONOMICZNYCH wo
ZS GASTR - LO MM
0:20
LO MM - 6 LO
55:20

Grupa C

21.10.2013 godz.10.00 - 11 LO

11 LO - 33 LO
20:0 1. 11 LO
2. 33 LO wo
3. ZS MECHANICZNYCH wo
33 LO - ZS MECH
ZS MECH - 11 LO
0:20

Grupa D

30.10.2013 godz.9.30 - 17 LO

17 LO - 16 LO
28:26 1. 17 LO
2. 4 LO
3. 16 LO
16 LO - 4 LO
28:31
4 LO - 17 LO
15:19
Grupa E

4.11.2013 godz.9.00 - ZSGD

2 LO - ZSGD
33:31 1. 14 LO
2. 3 LO
3. 2 LO
4. ZSGD
3 LO - 14 LO
28:49
14 LO - 2 LO
43:17
3 LO - ZSGD
42:13
ZSGD - 14 LO
25:51
2 LO - 3 LO
52:29

Grupa F

8.11.2013 godz.11.00 - ZSMS

ZSMS - ZSBD
126:24 1. ZSMS
2. ZSBD
II ETAP

półfinał A

4.12.2013 godz.9.00 - 20 LO

20 LO - LO MM
90:18 1. 20 LO
2. LO MM
3. 11 LO
LO MM - 11 LO
53:34
11 LO - 20 LO
24:83

półfinał B

12.12.2013 godz.9.30 - 17 LO

17 LO - 14 LO
17:35 1. ZSMS
2. 14 LO
3. 17 LO
14 LO - ZSMS
4:51
ZSMS - 17 LO
53:8
FINAŁ - 22.01.2014 godz.9.00 - 20 LO
I mecz
1. 20 LO
2. ZSMS
3. 14 LO
4. LO MM
II mecz
mecz o 3 miejsce 14 LO - LO MM
61:45
mecz o 1 miejsce 20 LO - ZSMS
69:54

 

Wyniki - chłopcy
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

20.11.2013 godz.9.00 - ZSMS

ZSMS - ZS SAM
80:35 1. ZSMS
2. ZS SAMOCHODOWYCH

Grupa B

15.10.2013 godz. 10.00 - 16 LO

16 LO - ZS GASTR
20:0 1. 5 LO
2. 16 LO
3. ZS GASTRONOMICZNYCH wo
ZS GASTR - 5 LO
0:20
5 LO - 16 LO
83:52

Grupa C

14.11.2013 godz.9.00 - 6 LO

ZS ELEKTR 2 - 2 LO
24:30 1. 6  LO
2. 2 LO
3. ZS ELEKTRYCZNYCH 2
2 LO - 6 LO
33:47
6 LO - ZS ELEKTR 2
59:31

Grupa D

12.11.2013 godz.9.30 - 17 LO

ZS KOM - 17 LO
32:39 1. 4 LO
2. 17 LO
3. ZS KOMUNIKACJI
17 LO - 4 LO
54:60
4 LO - ZS KOM
53:49

Grupa E

13.11.2013 godz.9.30 - 8 LO

8 LO - ZS HAND
70:11 1. 8 LO
2. ZS ELEKTRYCZNYCH 1
3. ZS HANDLOWYCH
ZS HAND - ZS ELEKTR 1
15:63
ZS ELEKTR 1 - 8 LO
33:43

Grupa F

29.10.2013 godz.9.00 - LO MM

ZS MECH - ZSB-D
36:15 1. LO MM
2. ZS MECHANICZNYCH
3. ZSBD-D
ZSB-D - LO MM
8:41
LO MM - ZS MECH
23:17

Grupa G

7.11.2013 godz.9.00 - ZSGD

3 LO - ZSGD
42:64 1. ZSGD
2. 7 LO
3. 3 LO
ZSGD - 7 LO
49:44
7 LO - 3 LO
56:45

Grupa H

15.11.2013 godz.9.30 - 11 LO

11 LO - ZS EKON
50:31 1. 11 LO
2. ZS BUD 1
3. ZS EKONOMICZNYCH
ZS EKON - ZS BUD 1 39:52
ZS BUD 1 - 11 LO
35:47
II ETAP

półfinał A

12.12.2013 godz.9.00 - ZSMS

ZSMS -5 LO
54:22

1. ZSMS
2. 5 LO
3. 4 LO

4. 6 LO

6 LO - 4 LO
31:38
ZSMS - 6 LO
71:32
5 LO - 4 LO
62:29
ZSMS - 4 LO
47:16
5 LO - 6 LO
29:7

półfinał B

6.12.2013 godz.9.00 - LO MM

8 LO - LO MM
35:24

1. 8 LO
2. 11 LO
3. LO MM

4. ZSGD

ZSGD - 11 LO
28:59
8 LO - ZSGD
54:18
LO MM - 11 LO
52:56
8 LO - 11 LO
34:31
LO MM - ZSGD
46:32
FINAŁ - 23.01.2014 godz.9.00 - ZSMS
I mecz ZSMS - 11 LO
51:37 1. ZSMS
2. 5 LO
3. 11 LO
4. 8 LO
II mecz 8 LO - 5 LO
34:62
mecz o 3 miejsce 11 LO - 8 LO
43:37
mecz o 1 miejsce ZSMS - 5 LO
53:48