Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Piłka Ręczna

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów:
    Zawody rozgrywane będą w ARENIE
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem PIMS.
    Reprezentacja szkoły składa się max z 14 dziewcząt i 14 chłopców.
    Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
    Poznański SZS informuje, że w rozgrywkach piłki ręcznej, organizowanych przez nasze stowarzyszenie obowiązuje całkowity zakaz stosowania kleju. Drużyny, których zawodnicy nie zastosują się do zakazu będą dyskwalifikowane.
  4. Ustalenia regulaminowe:
    • czas gry: 2 x 15 minut
    • drużyna liczy 16 zawodników
    • obowiązuje zakaz używania kleju
    • piłka: "dwójka" dla dziewcząt; "trójka" dla chłopców
    • Jeden czas dla drużyny 30 sekundowy w każdej połowie gry
    • w pierwszej połowie obowiązuje obrona 3:3 lub 3:2:1
    • w drugiej połowie: każda obrona oprócz obron kombinowanych
    • Obowiązują: Przepisy gry ZPRP oraz Regulamin Rozgrywek Młodzieżowych ZPRP
    • szkoły zobowiązane są do zabezpieczenia piłek we własnym zakresie (zabierania ze sobą na turnieje)
  5. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  6. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

DziewczętaChłopcy
Piłka Ręczna dziewcząt - Szkoły Ponadgimnazjalne Schemat Piłka Ręczna chłopców - Szkoły Ponadgimnazjalne Schemat

I ETAP - ROZGRYWKI GRUPOWE KAŻDY Z KAŻDYM
II ETAP - ROZGRYWKI GRUPOWE KAŻDY Z KAŻDYM
FINAŁ - MECZE PÓŁFINAŁOWE A1 - B2, B1 - A2, następnie mecz o III miejsce - przegrani, mecz o I miejsce - zwycięzcy.

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

10.10.2013
godz. 9:30

5 LO - 1 LO
12:11 1. 5 LO
2. ZS MECHANICZNYCH
3. 1 LO
1 LO - ZS MECH
7:13
ZS MECH - 5 LO
7:12

Grupa B

11.10.2013
godz. 9:30

3 LO - 8 LO
18:0 1. 3 LO
2. 8 LO
3. ZS EKONOMICZNYCH
4. 2 LO
2 LO - ZS EKON
5:14
3 LO - 2 LO
20:0
8 LO - ZS EKON
6:4
3 LO - ZS EKON
17:7
8 LO - 2 LO
6:4

Grupa C

10.10.2013
godz. 11:00

6 LO - ZSBD
17:0 1. 6 LO
2. 16 LO
3. ZSBD
ZSBD - 16 LO
4:8
16 LO - 6 LO
1:17

Grupa D

18.10.2013
godz. 9:30

20 LO - 17 LO
7:7 1. 17 LO
2. 20 LO
3. 4 LO
17 LO - 4 LO
11:5
4 LO - 20 LO
6:6

Grupa E

18.10.2013
godz. 11:00

LO MM - 14 LO
4:8 1. 14 LO
2. LO MM
3. ZSGD
14 LO - ZSGD
9:3
ZSGD - LO MM
4:12

Grupa F

21.10.2013
godz. 9:30

11 LO - ZSH
12:11 1. 11 LO
2. ZS HANDLOWYCH
3. ZSMS wo
ZSH - ZSMS
10:0
ZSMS - 11 LO
0:10
II ETAP

półfinal A

28.10.2013
godz. 9:30

5 LO - 3 LO
16:8 1. 5 LO
2. 3 LO
3. 6 LO
3 LO - 6 LO
13:8
6 LO - 5 LO
13:14

pófinał B

28.10.2013
godz. 11:00

17 LO - 14 LO
12:6 1. 11 LO
2. 17 LO
3. 14 LO
14 LO - 11 LO
0:9
11 LO - 17 LO
18:3
FINAŁ - 7.11.2013, godz. 9:30
I mecz 5 LO - 17 LO
16:15 1. 5 LO
2. 3 LO
3. 17 LO
4. 11 LO
II mecz 11 LO - 3 LO
10:13
mecz o 3 miejsce 17 LO - 11 LO
13:12
mecz o 1 miejsce 5 LO - 3 LO
22:13

 

Wyniki - chłopcy
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

21.10.2013
godz. 11:00

11 LO - ZSBD
18:3 1. 11 LO
2. ZSZ 6
3. ZSBD
ZSBD - ZSZ 6
4:21
ZSZ 6 - 11 LO
9:22

Grupa B

22.10.2013
godz. 9:30

ZS EKON - 6 LO
15:13 1. ZS EKONOMICZNYCH
2. 10 LO
3. ZSMS
4. 6 LO
ZSMS - 10 LO
6:14
ZS EKON - ZSMS
18:8
6 LO - 10 LO
8:10
ZS EKON - 10 LO
16:13
6 LO - ZSMS
7:10

Grupa C

24.10.2013
godz. 9:30

20 LO - 17 LO
10:10 1. 3 LO
2. 17 LO
3. 20 LO
17 LO - 3 LO
9:9
3 LO - 20 LO
11:10

Grupa D

24.10.2013
godz. 11:00

LO MM - 16 LO
18:8 1. LO MM
2. 8 LO
3. 16 LO
16 LO - 8 LO
15:15
8 LO - LO MM
10:12

Grupa E

25.10.2013
godz. 9:30

ZSPS - 2 LO
5:7 1. ZSGD
2. 2 LO
3. ZSPS
2 LO - ZSGD
1:17
ZSGD - ZSPS
18:4

Grupa F

25.10.2013
godz. 11:00

4 LO - ZS ELEKTR 2
16:3 1. 4 LO
2. 14 LO
3. ZS ELEKTRYCZNYCH 2
ZS ELEKTR 2 - 14 LO
6:9
14 LO - 4 LO
3:16
II ETAP

pófinał A

29.10.2013
godz. 9:30

11 LO - ZS EKON
18:8 1. 11 LO
2. ZS EKON
3. 3 LO
ZS EKON - 3 LO
13:5
3 LO - 11 O
7:17
półfinał B

29.10.2013
godz. 11:00

LO MM - ZSGD
10:8 1. ZSGD
2. 4 LO
3. LO MM
ZSGD - 4 LO
11:6
4 LO - LO MM
11:6
FINAŁ - 14.11.2013, godz. 9:30
I mecz 11 LO - 4 LO
24:10 1. 11 LO
2. ZSGD
3. 4 LO
4. ZS EKONOMICZNYCH
II mecz ZSGD - ZS EKON
16:13
mecz o 3 miejsce 4 LO - ZS EKON
21:12
mecz o 1 miejsce 11 LO - ZSGD
19:9