Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

"Wielkopolski Turniej Orlika 2014" - komunikat

Szkolny Związek Sportowy „WIELKOPOLSKA” z przyjemnością oznajmia, iż wygrał konkurs na realizację zadania „WIELKOPOLSKI TURNIEJ ORLIKA 2014” ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Przypominamy, że w ramach Wielkopolskiego Turnieju Orlika organizowany jest Turniej Streetball dla dziewczynek z Gimnazjów oraz Turniej Piłki Nożnej dla Szkół Podstawowych. Turniej piłkarski organizowany jest zamiast tradycyjnych rozgrywek w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Wszystkie etapy poczynając od pierwszych eliminacji, poprzez powiatowe i rejonowe turnieje będą koordynowane i finansowane przez Biuro SZS „WIELKOPOLSKA”. Turnieje odbywać się będą na wybranych boiskach Orlik we współpracy z animatorami. (lista boisk dostępna jest na stronie turnieju www.orlik-cup.pl).

Szkoły będą mogły zgłosić się do Turnieju tylko za pomocą formularza elektronicznego umieszczonego na stronie turnieju, w dniach od 3.03.-21.03.2013. Pierwsze rozgrywki startują już 2 kwietnia. Uprzejmie prosimy o poinformowanie i zachęcenie szkół do wzięcia udziału w turnieju, zarówno piłkarskim jak i streetball.

Szczegółowy regulamin dostępny na stronie www.orlik-cup.pl.

Załączniki:

czwartek, 13 marca 2014 09:21