poniedziałek 15:30-17:00
wtorek 15:30-17:00

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Styczeń-Maj 2015

Zajęcia w wymiarze 4h rozpoczęłam w dniu 26.01. (poniedziałek). W zajęciach uczestniczy 30 uczniów z klas trzecich, czwartych, piątych i szóstych. Na przełomie stycznia i lutego najlepsi uczniowie klas IV i III uczestniczących w zajęciach, zostali wybrani do reprezentacji szkoły i wzięli udział w XXV Halowym Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta miasta Poznania, Wielkopolskiego Kuratora Oświaty i Prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

W czasie ferii zimowych najlepsi uczniowie klas V i VI, którzy uczęszczali na zajęcia brali udział w XXXVI Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych pod Patronatem „Głosu Wielkopolskiego” - „ZIMA W MIEŚCIE 2015”, który odbywał się na sali „Chwiałka B”. Uczniowie SP 34 zajęli tam pierwsze miejsce oraz dostali wyróżnienia w kategoriach indywidualnych (najlepszy bramkarz, najlepszy strzelec oraz najlepszy zawodnik).

W miesiącu maju uczniowie brali udział w turnieju „ORLIK CUP”; składał się on z trzech etapów. W dwóch pierwszych etapach uczniowie SP 34 zajęli drugie miejsce. W ostatnim finałowym etapie, zostali czwartą drużyną miasta Poznania w turnieju „ORLIK CUP”.

Podsumowując zajęcia w ramach Trenera osiedlowego, cieszyły się ogromnym zainteresowaniem uczniów. Uczniowie SP 34 z ogromną chęcią uczęszczali na zajęcia.

Zdjęcia:

-

Wrzesień-Grudzień 2014

Zajęcia w wymiarze 4h z piłki nożnej rozpoczęłam w dniu 15.09. (poniedziałek); główny nacisk to w jak najlepszym stopniu uczyć i doskonalić technikę specjalną, a w szczególności odnosi się to do uderzeń piłki, prowadzenia, przyjęcia i techniki bramkarza. W zajęciach uczestniczy 30 uczniów z klas trzecich, czwartych, piątych i szóstych. Pod koniec września i na początku października przeprowadziłam turnieje klas II i IV oraz V i VI w halowej piłce nożnej o mistrzostwo szkoły. W każdej kategorii wiekowej mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”; w klasach III – 10 spotkań; kl. IV – 15 spotkań; kl.V – 10 spotkań i kl. VI – 8 spotkań. Łącznie rozegrano 43 spotkania. Na przełomie listopada najlepsi uczniowie klas VI, którzy uczestniczyli w zajęciach zostali wybrani do reprezentacji szkoły i wzięli udział w VI Oficjalnych Mistrzostwach Poznania w halowej piłce nożnej w ramach XXV Halowego Turnieju Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Prezydenta miasta Poznania, Wielkopolskiego Kuratora Oświaty i Prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Ostatecznie nasi uczniowie zajęli IV miejsce w swoim roczniku. W grudniu w ramach w/w turnieju do zawodów przystąpili piątoklasiści. Zgłosiło się 7 zespołów. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym” plus 3 rundy rewanżowe. Szkoła nr 34 wystawiła do rywalizacji 2 zespoły. Pierwsza drużyna zajęła III miejsce, a najlepszym zawodnikiem tego rocznika został nasz uczeń Dominik Woźniak. Drugi zespół zajął VI miejsce. Łącznie rozegrano 63 mecze. Na listę strzelców wpisało się 490 zawodników, którzy łącznie strzelili 193 bramki. W/w turnieje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem rodziców i młodzieży szkolnej.