Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Dorota Śliwińska

Trener Osiedlowy

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa Nr 50
os. Stare Żegrze 1

Dyscyplina:

Piłka Siatkowa

Godziny pracy:

poniedziałek 14:30-16:00
czwartek 14:30-16:00

 

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Styczeń-Maj 2015

Zajęcia odbywały się dwa razy w tygodniu po 1,5 godziny. W zajęciach tych brali udział zarówno dziewczęta z klas IV, V i VI oraz chłopcy z klas III, IV i VI.

W tym roku szkolnym drużyna chłopców awansowała w mini piłce siatkowej do półfinału w Młodzieżowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Szkół Podstawowych. W lutym rozegrany został IV turniej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum 27. Uczestniczyło w nim 7 drużyn dziewcząt i 7 zespołów chłopięcych. Dziewczęta zajęły V miejsce, a chłopcy I miejsce.

Na zakończenie tegorocznej edycji programu wzięliśmy udział w festynie rekreacyjnym, który odbył się 19 maja 2015 r. na stadionie Młodzieżowego Ośrodka Sportu.

Na zakończenie roku szkolnego uczniowie którzy brali udział w turniejach otrzymają pamiątkowe statuetki.

Zdjęcia:

-

Wrzesień-Grudzień 2014

Zajęcia sportowe odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i w czwartki w godz. 14.30-16.00. Pod koniec września podzieliłam dzieci na dwie grupy ćwiczebne, ze względu na bardzo dużą ilość osób.

W poniedziałki na zajęcia uczęszczają dziewczęta i chłopcy z klas V i VI około 15 osób. W czwartki dziewczęta i chłopcy z klas III i IV około 17 osób.

W tym roku szkolnym zarówno dziewczęta jak i chłopcy brali udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej. Chłopcy awansowali do III rundy rozgrywek.

Nasza szkoła była trzy razy organizatorem turniejów eliminacyjnych w mini piłce siatkowej.

Grupa klas V i VI w I semestrze rozegrała pięć spotkań sparingowych z dziewczętami z klasy sportowej o profilu piłki siatkowej z Gim 27. Spotkania te miały na celu sprawdzenia swoich umiejętności i doskonalenie techniki i taktyki gry.

Zdjęcia:

-

 

<< POWRÓT