Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Bartosz Witkowski

Trener Osiedlowy

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa Nr 15
os. Jana III Sobieskiego 105

Dyscyplina:

Piłka Ręczna

Godziny pracy:

wtorek 15:20-16:05
środa 15:15-16:00
piątek 14:30-16:00

 

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Styczeń-Maj 2015

Okres styczeń–maj był dla chłopców biorących udział w programie Trener Osiedlowy Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego czasem intensywnej pracy. Oprócz treningów, gdzie doskonalili technikę gry (poruszanie się po boisku, kozłowanie, podania, rzuty) oraz taktykę (gra w ataku i obronie) brali udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej oraz MKS Lidze Piłki Ręcznej klas V.

W ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej zawodnicy dotarli do III etapu rozgrywek. Walcząc o „najlepszą czwórkę” pokonali w dobrym stylu SP 34 18:3, lecz niestety ulegli SP 46 8:16 oraz niespodziewanie czarnemu koniowi turnieju SP 64 12:18 i nie awansowali dalej. Reprezentacja grała w składzie: Bartosz Kamzol, Mateusz Kamzol, Kuba Głodek, Kuba Młody, Szymon Sobkowiak, Wojtek Rembalski, Dawid Kwieciński, Dawid Jasiak, Patryk Świetlicki, Kacper Ołeniak i Bartek Socha.

Lepiej przedstawia się tabela MKS Ligi Piłki Ręcznej klas V gdzie przed ostatnim turniejem zajmujemy pewne II miejsce i mamy szanse zostać zwycięzcą Ligi. Reprezentację tworzą: Bartłomiej Socha, Kacper Ołeniak, Patryk Świetlicki, Arek Zieliński, Bartek Głowacki, Kuba Wyszomirski, Daniel Wargin, Maciej Cugier, Kamil Szypczyński, Robert Musiał, Konrad Rogowski.

W szkole w ramach programu Trener Osiedlowy działa również grupa chłopców z klas II i III którzy poznają podstawy techniki gry i przygotowują się do przyszłorocznych rozgrywek klas IV. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem – przeciętnie uczestniczyło w nich 15 osób.

Zdjęcia:

-

Wrzesień-Grudzień 2014

W okresie wrzesień-grudzień zajęcia prowadzone były według harmonogramu zajęć z podziałem na grupy (grupa 1 klasy II i III, grupa 2 klasy IV-VI). W czasie treningów chłopcy doskonalili technikę gry (kozłowanie, podania oraz rzut w wyskoku), a także skupiali się na grze w ataku szybkim oraz obronie 1:1 i 3:3. Grupa starsza brała udział w Szkolnej Lidze Piłki Ręcznej zajmując po dwóch turniejach dobre drugie miejsce ze stratą 2 pkt. do lidera SP 7. Chłopcy grali w składzie: Bartłomiej Socha, Kacper Ołeniak, Patryk Świetlicki, Arek Zieliński, Bartek Głowacki, Kuba Wyszomirski, Daniel Wargin, Maciej Cugier, Kamil Szypczyński, Robert Musiał, Konrad Rogowski. Awansowaliśmy również do trzeciego etapu Igrzysk Młodzieży Szkolnej pokonując w pierwszym etapie SP 34, SP 28, SP 12 oraz wygrywając drugi etap w bardzo dobrym stylu : SP 15-SP 77 23:7, SP 15- SP 20 40:1 i SP 15-SP 42 31:5. Reprezentacje naszej szkoły tworzą: Bartosz Kamzol, Mateusz Kamzol, Kuba Głodek, Kuba Młody, Szymon Sobkowiak, Wojtek Rembalski, Dawid Kwieciński, Dawid Jasiak, Patryk Świetlicki, Kacper Ołeniak i Bartek Socha. Kolejny etap rozgrywek już w styczniu gdzie o finał zagramy ze szkołami SP 46 SP 34 i SP 64. Przed nami jeszcze dużo pracy i kolejne wyzwania na które już dziś czekamy z niecierpliwością.

Zdjęcia:

Wprowadzenie

W ramach programu „Trener Osiedlowy” prowadzę zajęcia z piłki ręcznej. Zajęcia odbywają się z podziałem na grupy. Klasy IV-VI mają treningi we wtorki i środy w godzinach od 15:20 do 16:05 natomiast młodsi (klasy II i III) w piątki od 14:30 do 16:00. W tym roku zawodnicy grupy starszej wezmą udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (pierwszy etap już w październiku) oraz w MKS Handball lidze klas V. Natomiast młodzi adepci szczypiorniaka uczą się podstaw techniki i taktyki gry aby za rok być przygotowanym do udziału w MKS Handball lidze klas IV. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem o czym świadczy frekwencja na zajęciach - przeciętnie około 15 zawodników. Czekamy na rozpoczęcie rozgrywek.

Zdjęcia:

-

 

<< POWRÓT