Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Marek Schmidt

Trener Osiedlowy

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa Nr 20
os. Rzeczypospolitej 44

Dyscyplina:

Piłka Ręczna

Godziny pracy:

poniedziałek 15:15-16:00
wtorek 13:30-14:30
czwartek 13:40-15:15

 

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Kwiecień 2015

MKS Handball Liga - klasy V.

W poprzednim (marcowym) turnieju, szczypiornistom z "Dwudziestki", po prostu nie szło (dwie wysokie przegrane i jeden wymęczony remis). W piątej rundzie, która odbywała się w SP 7, było zupełnie inaczej. Reprezentanci naszej szkoły przystąpili do turnieju z dużo większą determinacją i chęcią wygrania. Kluczem okazała się konsekwentna gra w obronie, czego nam brakowało wcześniej. Ostatecznie dwa mecze wygraliśmy i jeden przegraliśmy, z SP 7, po bardzo dobrej grze obydwu drużyn. Wyniki: SP 20 - SP 88 17:11; SP 20 - SP 7 13:15; SP 20 - SP 71 16:10.

Skład zespołu: Mateusz Sobczak, Jakub Strzegocki, Jakub Kwaśniewski, Stanisław Golka, Stanisław Łapaj, Aleksander Oli Jabłoński, Dawid Jędrzejczak, Hubert Bartkowiak, Dawid Sroczyński, Patryk Teretyka, Kacper Kureń, Oskar Szerszeniewski, Mikołaj Dachtera. GRATULUJEMY.

Zdjęcia:

Marzec 2015

KIBICE Z SP 20 PODCZAS MECZU MKS POZNAŃ – WARSZAWIANKA WARSZAWA.

Uczniowie "Dwudziestki" w roli kibiców piłki ręcznej. Dzisiaj tj. 07.03.2015 dziewięcioosobowa grupa uczniów była obecna podczas meczu I Ligi Seniorów w piłce ręcznej. MKS Poznań podejmował Warszawiankę Warszawa i choć przebieg meczu był zmienny to ostatecznie górą była drużyna z Poznania (25:24). Gratulujemy.

Zdjęcia:

Styczeń 2015

MKS HANDBALL Liga klas piątych - III runda.

W dwunastoosobowym składzie przystąpiliśmy do kolejnego turnieju piłki ręcznej. Tym razem dwa razy odnieśliśmy zwycięstwo i raz przegraliśmy (jedną bramką).
SP 84 - SP 20 6:5
SP 20 - SP 77 10:7
SP 20 - SP 88 7:4
GRATULACJE dla zespołu.

Zdjęcia:

Grudzień 2014

MECZ I LIGI W PIŁCE RĘCZNEJ MKS POZNAŃ - WOSZTYNIAK WOLSZTYN.

Nie mogło tam zabraknąć kibiców z "Dwudziestki". Skromna czteroosobowa grupa uczniów uczestniczyła w tym wydarzeniu. W hali przy ul. Newtona toczył się zacięty pojedynek o ligowe punkty, górą w tej walce byli poznaniacy, którzy wygrali 31:25.

Zdjęcia:

Listopad 2014

W listopadzie rozegraliśmy dwa turnieje. Pierwszy to ćwierćfinał Igrzysk Młodzieży Szkolnej, drugi to inauguracja ligi klas piątych, realizowanych przez MKS HANDBALL LIGĘ.

W ramach rozgrywek PIMS nasza szkoła rozegrała trzy mecze z Sp42, Sp15 i Sp77. Jeden zremisowaliśmy, i dwa przegraliśmy. Niestety odpadamy z dalszej części rozgrywek. W pierwszym spotkaniu ligowym, które miało miejsce w hali sportowej na ul. Newtona, odnieśliśmy jedną wygraną i dwie porażki. Na początku grudnia w poznańskiej Arenie rozegraliśmy II rundę turnieju MKS HANDBALL LIGI, gdzie ponownie raz wygraliśmy i dwa razy przegraliśmy.

Zdjęcia:

Październik 2014

W miniony poniedziałek (27.10.2014), odbył się turniej Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców – faza grupowa. Gospodarzem zawodów była Szkoła Podstawowa Nr 56 (potocznie Krzesiny). Oprócz w/w gospodarzy przyszło nam się zmierzyć z SP 51 i SP 19.

Nasi uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i chęcią gry, co przełożyło się do zajęcia drugiego miejsca i awansem do ćwierćfinału.

Przebieg meczy:
SP 56 – SP 20 3:10
SP 51 – SP 20 9:2
SP 20 – SP 19 8:6

Skład zespołu: Krzysztof Karpik, Dominik Bartkowiak, Mateusz Urbanek, Adrian Stodolny, Patryk Teretyka, Jakub Kwaśniewski, Mateusz Kokot (bramkarz), Jakub Strzegocki, Aleksander Jabłoński, Oskar Szerszeniewski, Stanisław Łapaj, Hubert Wojciechowski, Hubert Wojciechowski.

W następnej fazie gramy z: SP 77, SP 15, SP 42

Zdjęcia:

Wprowadzenie

-

Zdjęcia:

 

<< POWRÓT