Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Runda I

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

GRUPA A

I termin (20-24.10.2014)datagodzinawynik
1 17 LO 6 8 LO 22.10.2014 12:00 65:26
2 LO MM 5 Swarzędz 24.10.2014 9:00
44:48
3 11 LO 4 ZSEkon 24.10.2014 12.30 68:56
II termin (27-31.10.2014)datagodzinawynik
6 8 LO 4 ZSEkon 28.10.2014 13:00 43:50
5 Swarzędz 3 11 LO
30.10.2014 12.00 83:103
1 17 LO 2 LO MM 29.10.2014 10:00 71:47
III termin (3-7.11.2014)datagodzinawynik
2 LO MM 6 8 LO 7.11.2014 9:00 43:39
3 11 LO 1 17 LO 12.11.2014 9.00 71:88
4 ZSEkon 5 Swarzędz 12.11.2014 9.00
76:54
IV termin (17-21.11.2014)datagodzinawynik
6 8 LO 5 Swarzędz 19.11.2014 11:00 43:33
1 17 LO
4 ZSEkon 19.11.2014 12:00 67:57
2 LO MM 3 11 LO 19.11.2014 9:00 54:39
V termin (24-28.11.2014)datagodzinawynik
3 11 LO 6 8 LO 27.11.2014 12.30
65:58
4 ZSEkon 2 LO MM 26.11.2014 8:00 20:0 wo
5 Swarzędz 1 17 LO 14.01.2015 12.00
49:53
Tabela rozgrywek - grupa A
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Kosze
1 17 LO 4 8 -
2 11 LO
4
6
-
3 ZS EKON
4
6
-
4 LO MM
4
5
-
5 8 LO 4 4 -
6 Swarzędz
-

 

GRUPA B

I termin (20-24.10.2014)datagodzinawynik
1 6 LO 6 10 LO 23.10.2014 12:00 82:14
2 ZSGD 5 ZSSam 22.10.2014 14:00
65:32
3 ZSZ nr 1 4 ZSElektr nr 1 24.10.2014 10:00 21:103
II termin (27-31.10.2014)datagodzinawynik
6 10 LO 4 ZSElektr nr 1 27.10.2014 10:30 25:62
5 ZSSam 3 ZSZ nr 1 28.10.2014 11:00 99:25
1 6 LO 2 ZSGD 27.10.2014 10:00 64:57
III termin (3-7.11.2014)datagodzinawynik
2 ZSGD 6 10 LO 6.11.2014 10:30 68:23
3 ZSZ nr 1 1 6 LO 13.11.2014 12.00 13:111
4 ZSElektr nr 1 5 ZSSam 4.11.2014 11:00 64:43
IV termin (17-21.11.2014)datagodzinawynik
6 10 LO 5 ZSSam 20.11.2014 12.00 39:61
1 6 LO
4 ZSElektr nr 1 17.11.2014 9:00 55:44
2 ZSGD 3 ZSZ nr 1 18.11.2014 10:30 146:14
V termin (24-28.11.2014)datagodzinawynik
3 ZSZ nr 1 6 10 LO 25.11.2014 12:00
23:108
4 ZSElektr nr 1 2 ZSGD 26.11.2014 9:00 42:45
5 ZSSam 1 6 LO 28.11.2014 10:00
43:51
Tabela rozgrywek - grupa B
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Kosze
1 6 LO 5 10 -
2 ZSGD 5
9
-
3 ZSElektr nr 1
5
8
-
4 ZSSam
5
7
-
5 10 LO 5 6 -
6 ZSZ nr 1
5 5 -

 

GRUPA C

I termin (20-24.10.2014)datagodzinawynik
1 16 LO 6 - - - -
2 5 LO 5 3 LO 20.10.2014 9:00
53:25
3 ZSElektr nr 2 4 2 LO 21.10.2014 9:00 46:51
II termin (27-31.10.2014)datagodzinawynik
6 - 4 2 LO - - -
5 3 LO 3 ZSElektr nr 2 31.10.2014 12:00 111:45
1 16 LO 2 5 LO 28.10.2014 16:00 41:36
III termin (3-7.11.2014)datagodzinawynik
2 5 LO 6 - - - -
3 ZSElektr nr 2 1 16 LO 3.11.2014 16:30 0:20 wo
4 2 LO 5 3 LO 3.11.2014 15:30 43:80
IV termin (17-21.11.2014)datagodzinawynik
6 - 5 3 LO
- -
1 16 LO
4 2 LO 20.11.2014 16:30 88:49
2 5 LO 3 ZSElektr nr 2 20.11.2014 8:45 105:31
V termin (24-28.11.2014)datagodzinawynik
3 ZSElektr nr 2 6 - - -
-
4 2 LO 2 5 LO 26.11.2014 8:45 27:88
5 3 LO 1 16 LO 8.01.2015 12:00 48:67
Tabela rozgrywek - grupa C
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Kosze
1 16 LO 4 8 -
2 5 LO 4
7
-
3 3 LO 4
6
-
4 2 LO 4
5
-
5 ZSElektr nr 2
4 3 -
6 - - - -
środa, 24 czerwca 2009 09:42