Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Runda II

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

GRUPA A

VI termin (1-5.12.2014)datagodzinawynik
6 8 LO 1 17 LO 3.12.2014 13:00 42:57
5 Swarzędz 2 LO MM 5.12.2014 9:00
38:62
4 ZSEkon 3 11 LO 4.12.2014 10:00 51:53
VII termin (8-12.12.2014)datagodzinawynik
4 ZSEkon 6 8 LO 9.12.2014 12:00 65:61
3 11 LO 5 Swarzędz - - -
2 LO MM 1 17 LO
10.12.2014 10:00
48:29
VIII termin (12-16.12.2014)datagodzinawynik
6 8 LO 2 LO MM 16.01.2015 9:00 42:48
1 17 LO
3 11 LO 25.11.2014 9.00 83:40
5 Swarzędz 4 ZSEkon -
-
IX termin (19-23.01.2015)datagodzinawynik
5 Swarzędz 6 8 LO 19.01.2015 9.00 0:20 wo
4 ZSEkon 1 17 LO
22.01.2015 9:00
30:85
3 11 LO 2 LO MM 29.01.2015 9.30
41:67
X termin (26-30.01.2015)datagodzinawynik
6 8 LO 3 11 LO 28.01.2015 10:30 50:65
2 LO MM 4 ZSEkon 27.01.2015 10:00
61:57
1 17 LO 5 Swarzędz - -
53:49
Tabela rozgrywek - grupa A
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Kosze
1 17 LO 8 15 545:436
2 LO MM 8
12
368:338
3 11 LO 8
12
442:507
4 ZSEkon 8
11
386:438
5 8 LO 8 8 361:458
6 Swarzędz - -

 

GRUPA B

VI termin (1-5.12.2014)datagodzinawynik
6 10 LO 1 6 LO 4.12.2015 13.00 32:106
5 ZSSam 2 ZSGD 2.12.2014 10:00 31:65
4 ZSElektr nr 1 3 ZSZ nr 1 2.12.2015 9.00 76:25
VII termin (8-12.12.2014)datagodzinawynik
4 ZSElektr nr 1 6 10 LO 29.01.2015 10.00 56:37
3 ZSZ nr 1 5 ZSSam 29.01.2015 10.00 28:83
2 ZSGD 1 6 LO
12.01.2015 12:30
41:63
VIII termin (12-16.12.2014)datagodzinawynik
6 10 LO 2 ZSGD 14.01.2015 14.00 47:101
1 6 LO
3 ZSZ nr 1 15.01.2015 10:30 91:28
5 ZSSam 4 ZSElektr nr 1 13.01.2015 11:00 43:61
IX termin (19-23.01.2015)datagodzinawynik
5 ZSSam 6 10 LO 23.01.2015 10:00 52:23
4 ZSElektr nr 1 1 6 LO
23.01.2015 11.45 50:51
3 ZSZ nr 1 2 ZSGD 22.01.2015 10:30
25:96
X termin (26-30.01.2015)datagodzinawynik
6 10 LO 3 ZSZ nr 1 - - -
2 ZSGD 4 ZSElektr nr 1 28.01.2015 14:00
-
1 6 LO 5 ZSSam 26.01.2015 10.00
63:39
Tabela rozgrywek - grupa B
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Kosze
1 6 LO 10 20 737:361
2 ZSElektr nr 1
10
17 725:370
3 ZSGD
10 17 587:386
4 ZSSam
10
14 526:484
5 10 LO 9 10 348:611
6 ZSZ nr 1
9 9 202:913

 

GRUPA C

VI termin (1-5.12.2014)datagodzinawynik
6 - 1 16 LO - - -
5 3 LO 2 5 LO 16.01.2015 11:30 74:88
4 2 LO 3 ZSElektr nr 2 9.02.2014 14:40 74:39
VII termin (8-12.12.2014)datagodzinawynik
4 2 LO 6 - - - -
3 ZSElektr nr 2 5 3 LO 9.12.2014 9:00 39:101
2 5 LO 1 16 LO
10.02.2015 16:30
61:40
VIII termin (12-16.12.2014)datagodzinawynik
6 - 2 5 LO - - -
1 16 LO
3 ZSElektr nr 2 2.02.2015 16:30 20:0 wo
5 3 LO 4 2 LO 14.01.2015 9:00 78:74
IX termin (19-23.01.2015)datagodzinawynik
5 3 LO 6 - - - -
4 2 LO 1 16 LO
22.01.2015 16:30
26:81
3 ZSElektr nr 2 2 5 LO 21.01.2015 8:45 25:98
X termin (26-30.01.2015)datagodzinawynik
6 - 3 ZSElektr nr 2 - - -
2 5 LO 4 2 LO 28.01.2015 8:45
111:36
1 16 LO 5 3 LO 29.01.2015 16:00 20:0 wo
Tabela rozgrywek - grupa C
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Kosze
1 5 LO 8 15 640:299
2 16 LO 8
15
377:220
3 3 LO 8
11
517:429
4 2 LO 8
10
380:611
5 ZSElektr nr 2
8 6 225:580
6 - - - -

TURNIEJ BARAŻOWY

XVI LO - LO MM    54:31

ZSELEKTR 1 - LO MM   59:43

XVI LO - ZSELEKTR 1   54:35

do turnieju finałowego awansowała drużyna XVI LO


czwartek, 25 czerwca 2009 15:34