Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Łukasz Piechna

Trener Osiedlowy

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa Nr 34
os. Bolesława Śmiałego 107

Dyscyplina:

Piłka Siatkowa

Godziny pracy:

wtorek 15:30-17:00
środa 14:30-16:00

 

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Styczeń-Czerwiec 2015

W bieżącym roku szkolnym w ramach programu TRENER OSIEDLOWY kontynuowane były zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt w Szkole Podstawowej nr 34. Grupa uczestnicząca w zajęciach to dziewczynki z klas IV-VI. Na zajęciach doskonalą swoje umiejętności techniczne gry w siatkówkę oraz uczą się współpracować w zespole. Większa część zawodniczek reprezentowała szkołę w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt. Zajęcia odbywają się we wtorki od 15.30 do 17.00 oraz w środy od 14.30 do 16.00. W zajęciach regularnie bierze udział około 14 dziewczynek. Dziewczynki z klas V i VI reprezentujące szkołę w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Miasta Poznania w piłce siatkowej zakwalifikowały się do finału gdzie wywalczyły 4 miejsce. Oprócz startów w Igrzyskach dziewczynki walczyły również w turniejach towarzyskich gdzie również zdobywały medale i puchary. Mam nadzieję, że będę mógł kontynuować zaczętą pracę w kolejnych semestrach.

Zdjęcia:

Wrzesień-Grudzień 2014

W bieżącym roku szkolnym w ramach programu TRENER OSIEDLOWY kontynuowane były zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt w Szkole Podstawowej nr 34. Grupa uczestnicząca w zajęciach to dziewczynki z klas IV-VI. Na zajęciach doskonalą swoje umiejętności techniczne gry w siatkówkę oraz uczą się współpracować w zespole. Większa część zawodniczek będzie reprezentowała szkołę w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt. Zajęcia odbywają się we wtorki od 15.30 do 17.00 oraz w środy od 14.30 do 16.00. W zajęciach regularnie bierze udział około 14 dziewczynek. Dziewczynki z klas V i VI reprezentują szkołę w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Miasta Poznania w piłce siatkowej. Biorą również udział w turniejach towarzyskich, a w styczniu wezmą udział w Otwartych Mistrzostwach Poznania. Mam nadzieję, że będę mógł kontynuować zaczętą pracę w kolejnych semestrach.

Zdjęcia:

Wprowadzenie

W ramach programu Trener Osiedlowy w naszej szkole odbywają się zajęcia z piłki siatkowej. Grupa uczestnicząca w zajęciach to dziewczynki z klas IV-VI. Na zajęciach doskonalą swoje umiejętności techniczne gry w siatkówkę oraz uczą się współpracować w zespole. Większa część zawodniczek będzie reprezentowała szkołę w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt. Zajęcia odbywają się we wtorki od 15.30 do 17.00 oraz w środy od 14.30 do 16.00. W zajęciach regularnie bierze udział około 16 dziewczynek.

Zdjęcia:

 

<< POWRÓT