Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Tenis Stołowy

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów:
    I etap - do 17.10.2014
    II etap - do 7.11.2014
    Finał - do 21.11.2014
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem PIMS.
    Reprezentacja szkoły składa się z 2 dziewcząt lub 2 chłopców + jeden zawodnik rezerwowy. 
    Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
  4. Sposób przeprowadzenia:
    Kolejność gier:
    • I rzut: AX - BY
    • II rzut: gra podwójna
    • III rzut: AY - BX
    Zawody rozgrywane do 3 wygranych meczów przez zespół. Zawodnik rezerwowy może wystąpić tylko w grze podwójnej.
  5. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  6. Zgłoszone szkoły oraz system rozgrywek:

Plan rozgrywek

I etap - rozgrywki grupowe każdy z każdym
II etap - rozgrywki grupowe każdy z każdym
Finał - mecze półfinałowe A1-B2 i B1-A2, następnie mecz o III miejsce (przegrani) i o I miejsce (zwycięzcy)

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

- - 1. SP 14
- -
- -

Grupa B

16.10.2014 godz.9.15 - SP 20

SP 20 - SP 61
2:3 1. SP 61
2. SP 6 
3. SP 20
SP 61 - SP 6
3:0
SP 6 - SP 20
3:2

Grupa C

15.10.2014 godz.10:00 - SP 29

SP 29 - SP 28
3:0 1. SP 29
2. SP 65 
3. SP 28
SP 28 - SP 65
0:3
SP 65 - SP 29 1:3

Grupa D

17.10.2014 godz.12.00  - SP 82

SP 82 - SP 56
3:1 1. SP 82
2. SP 84 
3. SP 56
SP 56 - SP 84
1:3
SP 84 - SP 82 2:3

Grupa E

17.10.2014 godz.10:00  - SP SAL

SP SAL - SP 19
3:1 1. SP SAL
2. SP 19 
3. SP 85
SP 19 - SP 85
3:0
SP 85 - SP SAL 1:3

Grupa F

16.10.2014 godz.10:00- SP 50

SP 50 - SP 51 3:0 1. SP 50
2. SP 51
- -
- -
II ETAP

Grupa G

5.11.2014 godz.8.30 - SP 14

SP 14 - SP 61
3:0 1. SP 14
2. SP 61
3. SP 29
SP 61 - SP 29
3:1
SP 29  - SP 14
0:3

Grupa H

5.11.2014 godz.9.00  - SP 50

SP 82  - SP SAL
3:0 1. SP 50
2. SP 82
3. SP SAL
SP SAL  - SP 50
0:3
SP 50  - SP 82
3:2
FINAŁ  - 25.11.2014 godz.10.00  SP 50
I półfinał SP 14  - SP 82
3:0 1. SP 14
2. SP 50 
3. SP 82
4. SP 61
II półfinał SP 50  - SP 61
3:1
Mecz o 3 m-ce SP 82 - SP 61
3:2
Finał SP 14 - SP 50
3:0

 

Wyniki – chłopcy
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

16.10.2014 godz.10:00 - SP 50

SP 50 - SP 19
3:0 1. SP 50
2. SP 60
3. SP 19
SP 19 - SP 60
2:3
SP 60 - SP 50
0:3

Grupa B

21.10.2014 godz.10.30 - SP 6

SP 6 - SP 18
3:0 1. SP 6
2. SP 85
3. SP 18
SP 18 - SP 85
0:3
SP 85 - SP 6
0:3

Grupa C

17.10.2014 godz.12:00 - SP Sal

SP Sal - SP 29 3:0 1. SP SAL
2. SP 29 
3. SP 65 wo
SP 29 - SP 65
3:0
SP 65 - SP Sal
0:3

Grupa D

15.10.2014 godz.9.00 - SP 56

SP 56 - SP 51 0:3 1. SP 51
2. SP 46
3. SP 56
SP 51 - SP 46
3:2
SP 46 - SP 56
3:0

Grupa E

16.10.2014 godz.9.15 - SP 20

SP 20 - SP 22 3:0 1. SP 7
2. SP 20 
3. SP 22 wo
SP 22 - SP 7
0:3
SP 7 - SP 20
3:0

Grupa F

17.10.2014 godz.9:00 - SP 14

SP 14 - SP 27
3:0 1. SP 14
2. SP 27 
3. SP 88
4. SP 28
SP 28 - SP 88
2:3
SP 14 - SP 28
3:0
SP 27 - SP 88
3:0
SP 14 - SP 88
3:0
SP 27 - SP 28
3:0
II ETAP

Grupa G

5.10.2014 godz.9.00  - SP 50

SP 50  - SP 6
3:0 1. SP 50
2. SP 6
3. SP SAL
SP 6  - SP SAL
3:1
SP SAL  - SP 50
0:3

Grupa H

5.11.2014 godz.8.30  - SP 14

SP 51  - SP 7
0:3 1. SP 7
2. SP 14
3. SP 51
SP 7  - SP 14
3:0
SP 14  - SP 51
3:0
FINAŁ - 25.11.2014 godz.10.00  SP 50
I półfinał SP 50  - SP 14
3:1 1. SP 7
2. SP 50 
3. SP 14 
4. SP 6
II półfinał SP 7  - SP 6
3:0
Mecz o 3 m-ce SP 14 - SP 6
3:1
Finał SP 50 - SP 7
0:3